Jump to content

Paidziet izveidot hi-fi komplektu


Partyman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    27

  • ivo

    11

  • ediots

    18

  • Partyman

    35

Top Posters In This Topic

Posted Images

nav jau slikts tas aparāts, bet tāds ar pontiem :D man nepatīk. man gribētos tur iekšā ko nopietnāku redzēt...

Link to comment
Share on other sites

Long John

Piekrītu- tā Technics 800-900 un pat 1000 sērija ar lielajiem indikatoriem ir vairāk smuka, nekā hi-end' īga... :mda:

Pats arī iekārdinājos uz tiem lielajiem indikatoriem un nopirku resi "Technics SA-TX30" ar to pašu dizainu. Man patīk un ar to arī pietiek .... :resent:

Taču 5 un 2000 sēriju par plastmasīgiem gan nevarētu saukt (cena arī....kož) :

 

http://www.ebay.de/itm/Technics-SE-A2000-SU-C2000-Preamplifier-Power-Amplifier-/350319122762?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item5190a5994a

 

http://audiovintage.latin-foro.com/t132-technics-su-a6-y-potencia-technics-se-a5

Link to comment
Share on other sites

Nu to Retro Audio salona cenu var mierīgi izdalīt ar 5, lai iegūtu reālo ciparu, viņi te nesen arī par SU-8080 prasīja 600 EUR :D

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag aparātu ar lieliem ceijeriem, tad var meklēt UHER UMA 2000, līdzīga izskata ir arī Lenco un Palladium, visi bāzēti uz Harman Kardon Citation shēmas; arī Hitachi/Sansui. Protams, Accuphase, Luxman arī bija ar tādiem. Un makintoši ;-)

Tad vēl UHER UMA400 un MA 200, tie uz STK0048/0050, es dažus iepirku kā donorus paštaisītām konstrukcijām.

 

Autoram - ja gribas galdniekot, varu piedāvāt vinila spēlētāju SONY PS-3300, MDF kaste,apvilkta ar plēvi, ja māk finierēt, var kasti uztaisīt tādu, ka visi haiendisti aptaisīsies :D Direkt drive dzinējs un roka ar SME.

Šāds: https://picasaweb.go...3147/SONYPS3300

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

ja gribas ar lieliem ceieriem, tad var meklēt UHER UMA 2000, līdzīga izskata Lenco un Palladium, visi bāzēti uz Harman Kardon Citation shēmas;

Tad vēl UHER UMA400 un MA 200, tie uz STK0048/0050, es dažus iepirku kā donorus paštaisītām konstrukcijām.

 

Autoram - ja gribas galdniekot, varu piedāvār vinila spēlētāu SONY PS-3300, MDF kaste,apvilkta ar plēvi, ja māk finierēt, var kasti uztaisīt tādu, ka visi haiendisti aptaisīsies :D Direkt drive dzinējs un roka ar SME.

Šāds: https://picasaweb.go...3147/SONYPS3300

Nu ar finiereshanu nodarbojos,kad taisiju intarsijas ar lenina portretiem...

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nokrāsot jau nav īpaši liela problēma. Domāju, ka daudz grūtāk uztaisīt autentiskus uzrakstus un simbolus, lai aparāts tiešām izskatītos kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav žēl $$$, tad ar sietu var. Man šim Technics uztaisīja, bet vienu reizi un pa velti, draudēja ka citreiz būs dārgi. :D Es pat fontu speciāli izgatavoju, FontLabā modificējot kerningus pielasītajiem Eurostile un Egyptian ;

 

http://www.identifon...=Eurostile&q=Go un http://www.identifont.com/show?619

 

post-81709-0-50043000-1324803541_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

a kur tev viņu krāsoja - tajā pašā kantorī?

Link to comment
Share on other sites

Vai labs? Jā. Vai vērts 200? Varbūt, ja esi kolekcionārs. Ja tikai paklausīties vinilu, tad lietots mazāk pontīgs skanēs tikpat labi, bet izmaksās zem 100ls..

Link to comment
Share on other sites

Vai perkot cd atskanotaju ir nepiecieshams ar iespeju atskanot SACD vai Super audio cd?Vai no tiem ir vispar kada jega?Man ir ap 80 originalajiem cd,bet ar shadu formatu pat neesmu redzejis...

Link to comment
Share on other sites

Bet ja tev kolekcijā tādu disku nav un nav arī plānoti, tad arī jēgas nav.

Link to comment
Share on other sites

SACD atskaņotājos parasti ir jaunāki un (kā daži domā) labāki DAC, kas DSD saprot un oversamplings lielāks. Es ikdienā lietoju SACD un subjektīvi liekas, ka CD labāk skan, bet ko nu es saprotu ;-)

Link to comment
Share on other sites

bet bija jau bez SACD vel kautkads konkurejosh skanu formats,kurus reklameja,ka istu audiofilu skanejumu...piem.Avex majas lapa rakstis,ka DENON DCD-1500 ir CD/ Super Audio CD player,bet DCD-1510 ir DENON CD/SACD atskaņotjs...konkurejosais formats nebija DVD-AUDIO?Vai cd atskanotaji ar shadu funkciju varbut labak atskano ari parastos cd un kadu mp3 disku(paretam paklausos savas izveidotas visu laiku labakas izlases :yahoo: )?

Link to comment
Share on other sites

Super Audio CD = SACD

CD atskaņotāju, kas spēlē DVD-Audio nav. Tad ir jāskatās uz DVD atskaņotāji un starp tiem ir arī universālie, kas spēlē gan dvd-audio, gan sacd. Ja SACD formātā vēl tiek daudz izdots, pamatā klasika, tad DVD-Audio manuprāt vairs nevienu neinteresē.

 

teikt, ka sacd atskaņotājiem ir jaunāki dac nav īsti pareizi, jo sacd pastāv jau pietiekami ilgi un tīri cd dac attīstība nav apstājusies. Drīzāk jāuzskata, ka sacd daci ir ar papildu funkcionalitati.

Link to comment
Share on other sites

Šaubos, vai Latvijā kāds ir šos dzirdējis. Es pēc bildes, plikiem cipariem un sveša apraksta viedokli nesniegšu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka lielā mērā atkarīgs no ausīm un prasībām. Es droši vien ņemtu, jo zinu ka aparāti par tādiem cipariem principā nevar slikti skanēt. Un zinu ka priekš manis arī skanētu labi, jo man lācis pa ausīm pastaigājies (skolas laikā no kora un mūzikas stundām bezmaz ar koku dzina prom). Attiecīgi man labi skan tas par ko citi saka ka tas skan labi :D

Bet ir sanākusi saskare ar audiofīliem - dies' pas... :( IMHO dziļi nelaimīgi cilvēki...

Link to comment
Share on other sites

manuprāt muzikālā dzirde ir īpašība kas ļauj atšķirt do no re izolētos apstākļos, kā arī spēju pašam izdvest konkrētu noti, bet tai ir visai maza nozīme kopējā mūzikas uztverē kā klausītājam.

 

perfekcionstiem jau jebkurā jomā ir grūti, tur ir mazs sakars ar konkrēto aizraušanos.

Link to comment
Share on other sites

Man pat rokas saka tricet...iespejams man pirmajam Latvija shads komplekts bus,ja vienigi nesaksies barga ziema un sievai nevajadzes jaunu kazhoku :)

Link to comment
Share on other sites

nu un, ka tev pirmajam, aizej uz salonu ar 2kLs, un nolasīs tepat ne sliktāk skanošu komplektu

Piem.ko tieshi esi klausijies un kas patika?Esmu rokmuzikas cienitajs,patik izteiksmigi bassi un protams instrumentu detalizacija,ka ari vokals nav mazsvarigs...Ari es domaju vai nebutu labak jauna 6004 serija Marantz+HECO vai Magnat vai ari varbut Marantz vieta Denon...

Link to comment
Share on other sites

nu bet tak moraale bija-- aizej uz kaadu salonu ar savu rokmuuziku un paklausies to .

Link to comment
Share on other sites

Ir jau taa,tas process ir ilgstosh...tapec jau vandos pa forumu un vacu informaciju,jo dienam jau ari nevaru sedet salona un klausities...piem.par XTZ agrak pat nebiju dzirdejis un komplekts jau atklajas klausoties vairakas dienas no vietas,lai par to izdaritu secinajumus...

Link to comment
Share on other sites

Magnat no gan neiesaku - lielas izmēros un skan sūdīgi. Izmēros kompaktākās monitor audio salika jamām vienos vārtos. Nesen biju Baltaudio, sanāca salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

ja rokmūzikā ģitāras pamatā izmanto lampu pastiprinātājus, varbūt ir jēga arī mājās ierakstu atskaņot caur lampinieku

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

vēl vari aiziet uz barona centru klipsch paklausīties. Man patika kā skan lielās plauktinieces (ap 500ls) - bass bija un detalizācija + jūtība ap 96 db. grīdiniecēm vispār ap 100...bet nu tur cipars.

Link to comment
Share on other sites

ja rokmūzikā ģitāras pamatā izmanto lampu pastiprinātājus, varbūt ir jēga arī mājās ierakstu atskaņot caur lampinieku

 

nu ja, bet ja kaads izpildiitaajs tomeer izdomaa lietot prastaaku preampu, tad jaatur maajaas arii kaads tranzistoru amps. bet ja pamataa izmanto distortions, tad varbuut kaadu suudiigu d klasi dereetu ...

 

Ediot, kaada tev iisti bija taa doma ? Ja elektrogjitaaras pamataa laizh caur kombi, un tam veel liek papildus mikji, lai ielaistu kopeejaa signaalaa, tad varbuut maajaas klausiities uz gjitaaras kombja ?

 

Es tavu piegaajienu nesapratu ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

nē, vienkārši ar lampu pastiprinātāju. Jeb mājas hi-fi lampiniekiem nav tas lampu overdrive par ko runā sakarā ar ģitāru skatuves pastiprinātājiem?

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

lampu ampi ir vesela zinaatne. katram sleegumam savi specifiski thd. cik risinaajumu, tik rezultaatu.

mans jautaajums atkal bija biku savaadaaks --- ja signaals jau saakotneeji ir ierakstiits kaa lampa[ vai pavisam kas cits ] , kaapeec tas veel peec tam papildus ar lampu jaabojaa ? kaapeec visus izpildiitaajus ar savu iipatneejo skaneejumu ir jaanonivelee liidz kautkaadai shljupstoshai izpluudushai lampai ?

var ielikt kaadu krutu lampu preampu starp cd/ampu, kuram reguleet distortion leveli peec patikas, bet galaa imo prasaas normaals tranzistoru amps ar labu dempingu un bez specifiskiem thd/imd.

Labots - kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos nepiekrist par Monitor Audio nederību rokam. Nevajag tak viņus nabagus klausīties ar kaut kādu marantzu vai vincentu, vai denonu, ar kuriem gan viņas neskan nevienā (labi varbūt lounge vai arī best equipment test disk ever) žanrā.

Par komplekta skenējumu gan veidoklis rodas parasti jau pirmajās pārdesmit sekudēs. Pārējais laiks vai nu apstiprtina vai apgāž sākotnējo pieņēmumu.

Uz dureni gan laikam, ka nepirktu pat zināma ražotāja komplektu. UN kas tie par murgiem par lampu overdraivu mājas pastiprinātājos ?

Link to comment
Share on other sites

nee nu Partyman jau uz duru var pirkt kaut vai 20K veertu komplektu, galvenais, ka pirkstinji gaisaa un vinjam taads LV buus vieniigais :p

Logjiski jau ka ne gluzhi overdrive efekts kaa taads bija domaats, vairaak runa bija par lampaam . Ediots vienkārši paarmikseejaas. te cilveeks meegjinaaja pieskarties mazliet lampu kroplju teemai, nevis overdraivam kaa efektam.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos nepiekrist par Monitor Audio nederību rokam. Nevajag tak viņus nabagus klausīties ar kaut kādu marantzu vai vincentu, vai denonu, ar kuriem gan viņas neskan nevienā (labi varbūt lounge vai arī best equipment test disk ever) žanrā.

Par komplekta skenējumu gan veidoklis rodas parasti jau pirmajās pārdesmit sekudēs. Pārējais laiks vai nu apstiprtina vai apgāž sākotnējo pieņēmumu.

Uz dureni gan laikam, ka nepirktu pat zināma ražotāja komplektu. UN kas tie par murgiem par lampu overdraivu mājas pastiprinātājos ?

Ar ko iesaki klausities Monitorus?T

 

nee nu Partyman jau uz duru var pirkt kaut vai 20K veertu komplektu, galvenais, ka pirkstinji gaisaa un vinjam taads LV buus vieniigais :p

Logjiski jau ka ne gluzhi overdrive efekts kaa taads bija domaats, vairaak runa bija par lampaam . Ediots vienkārši paarmikseejaas. te cilveeks meegjinaaja pieskarties mazliet lampu kroplju teemai, nevis overdraivam kaa efektam.

Nav jau uz dullo...XTZ tris nedelas majas var testet un ja nepatik sutit atpakal...sedzot protams sutishanas izmaksaa...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marantz NA7004 music streamer / DAC / DAB tuner...tunera funkcija ir skaidrs,bet ko nozime papildus funkcijas streamer,dac?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

droši,ka stīmo arī mūziku no kopja cietā,ne tikai no neta un, kas ir dac, palasi wikipēdījā..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...