Jump to content

Televizors līdz 400.Ls.


Lienīte
 Share

Recommended Posts

Ronalds789

Gribējās iemest Mežaveča dārziņā akmeni par viņa pirkumu, lai cilvēkiem nerodas nepareizas ilūzijas :)

 

Tests: http://www.digitalversus.com/tv-television/philips-4000-series-42pfl4606-p12335/test.html

 

Cena: http://www.salidzini...lips+32PFL4606H

 

un lūk līdzīgas cenu kategorijas Sony (testos ņemts 46 collīgais, taču tam nav nozīmes)

 

Tests: http://www.digitalve...10741/test.html

 

Cena: http://www.salidzini...p?q=KDL-32CX520

 

 

Seciniet paši!

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    10

  • uldiss

    19

  • Ronalds789

    10

  • Lienīte

    11

atveru saiti - objektīvs pamatojums kāpēc tev jāņem Sony :), bet tur rakstīts, ka:

"The Sony Bravia CX520 is an entry-level TV that delivers great picture quality and has no problems with clouding. All that's missing is support for 3D and motion interpolation."

 

tātad, tas ir parastais "rausteklis", kādi ir lielākā daļa tv ap ls 200, ja jau "motion interpolation is missing". visiem šeit minētajiem philips modeļiem kustību izlīdzināšana, gan netrūkst. ja grib labu sony, tad ir jāņem cits modelis, bet iznāks dārgāk par philips. no šī un iepriekšējā gada modeļiem tikai philips 3.sērija nekam neder.

 

"Tests. Seciniet paši!"

ronald, pēc testa iznāk, ka norādītais CX520 ir zemākas klases aparāts - bez kustību izlīdzināšanas. pat ja kontrasts būtu mazliet labāks (to es nepētīju), kāda no tā jēga, ja kustībā attēls visu laiku raustās?

P.s. Paskatījos tos testus vairāk un redzu, ka minētie testi ir jocīgi - neviens reālo kontrastu nav mērījis, bet spriež pēc tā, kas bukletā rakstīts. ja ir tests, tad mēra, vai vismaz subjektīvi salīdzina, kā izskatās dzīvē, bet te notiek bukleta apspriešana. ja saka, ka sony CX520 izlīdznāšanas nav, tad 4.philipsam neko par to nesaka, lai gan izlīdzināšana reāli ir. vienīgais, kam varu piekrist, ka konkrētajam philipsam skaņa nav laba. par sony - nezinu.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

detalizētāk palasi testus.

šo jau biju ievērojis, ka daudziem Philips Tv ir kaut kāds etalons tv segmaentā, piekrītu 8, 9 sērija ir ļoti laba (pats plānoju nākamgad 40pfl8606), taču ja runa iet par konkrētu gadījumu salīdzini input lag, un reakcijus laikus, un tik vitāli svarīgi parametri kā kontrasts, krāsas un melnā līmeni šiem modeļiem ir nesalīdzināmi atšķirīgi. Labā ziņa ir ka šim philipsam ir ips panelis, taču kauns par tik sliktiem rādītājiem, jo no Ipsa vajadzētu dabūt ārā krietni labākus. Kaut gan ar reakcijas laiku Ipsam vienmēr ir bijušas problēmas, taču tagad jaunākajos paneļos izskatās šī problēma paliek aizvien mazāka.

 

Uldi palasi testu vēlreiz un šoreiz uzmanīgāk :) . Par kādiem bukleta kontrastiem iet runa?

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

ko var lasīt vēl uzmanīgāk, ja viņi netestē kontrastu, bet pārraksta bukletu? visiem lcd tv, par ko esmu lasījis testus, reālais kontrasts ne tuvu mērījumos nav sasniedzis 1000. bukletā, tur gan ir sacensības, kurš vairāk uzrakstīs.

ko dod spriedums par labāku/sliktāku input lag, ja dzīvē ir skaidri redzams, ka viens tv rāda kustības gludi, kamēr otrs, pat ar mazāku input lag, kustību izlīdzināšanas funkcijjas trūkuma dēļ, visu laiku raustās?

melnā līmenis - to kāds testēja, ar acīm subjektīvi novērtēja, jeb atkal tikai bukletu pārrakstīja? man pašam subjektīvi škiet, ka pēdējo pāris gadu laiku sony ir samērā laba melnā krāsa un pat mazliet izteiktāka par minētajiem philips. bet, runa ir par mazliet.

un, nez kur tu izlasīji, ka krāsas tiem esot nesalīdzināmi atšķirīgas?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Nesaprotu ko tu lasi, tur konkrēti rakstīti testu rezultāti

 

Philips: ontrast: 940:1 Black level: 0.20 cd/m² Gamma quality: 4.98/ 5 deltaE: 3.2 Average discrepancy across display: 14% Viewing angles: 2.9 / 5 Energy consumption: 58 W Multimedia player: 2.4/5

 

Sony Contrast: 3364:1 Black level: 0.06 cd/m² Gamma quality: 4.6 / 5 deltaE: 1.5 Average discrepancy across display: 11% Viewing angles: 1.8 / 5 Energy consumption: 94 W Multimedia player: 2.2/5

Link to comment
Share on other sites

vispār, jā - sacepos, pats kārtīgi neizlasījis. atvainojos:). izrādās sony ir ielikuši pva paneli, kam viss ir labāks, nekā philips lietotajam ips panelim. ir gan piebildīte, ka pva ir sliktāks skata leņķis, ko var pieciest. taču, visu labumu norok kustību izlīdzināšanas trūkums. uz konkrētā sony tikai fotoattēlus skatīties un arī ne slaidšovā :).

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Manam izvēlētajam Philips 32PFL7406H/12 http://www.philips.l...fl7406h_12/prd/ būs H burts, ceru ka viss būs normāli, tikai es nesapratu ko nozīmē, ...shodien pie mums pietiek ar 'h', naakotnee var nodereet 't'... , par cik ilgu laiku ir domāts, pāreja uz T burtu varētu būt pēc gada, diviem, desmit?!

tv modelja izveele ir ok, izmeeru gan ieteiktu lielaaku - no 3m 40-50"

 

par tunera tipu:

telekomam cik atceros pieschiira monopoltiesiibas tikai uz 5ciem gadiem

tad naax jauns konkurss un kas zin ko kaads apsviediigs biznesmens ieviesiis,

ja DVB-T2 tad atkal vagonus ar tuneriem varees notirgot

 

kad es pirku saveejo visur domineeja ar burtu 'D'(mpeg2), jo kad Baltkoms testeejaas digitaalajaa eeterii ar to pietika

man jau bija nojauta ka kas mainiisies un speciaali mekleeju ar 'H',

bet neskatoties uz to ka tv prot uztvert es lietoju aareejo dekoderi Dreambox 8000 deel funkcionalitaates eertiibas un citiem optimizaacijas aspektiem

 

grozi kaa gribi tv nav racionaals pirkums,

tamdeelj arii razhotaajs katrai pirktspeejas grupai piedaavaa variantus

jaa 9k modelji nav 3x labaaki par 4k modeljiem, bet ja pirceejam buus taadi liidzeklji vinjsh tos atdos briivpraatiigi,

jo nav tik bagaats lai pirktu leeti :)

 

veel jaaieveero ka modeljiem kas zem visusklases nebuus kaada ieeja vai izeja,

shtekeri sprauzhami no aizmugures nevis no lejas utt

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Neiesaku izv;ēlēties 32'' būs par mazu, 40'' + ir optimāls variants, piekrītu MartiniB teiktajam "tv nav racionaals pirkums" , Lienīt tu jau esi izvēlējusies sev zīmolu un tas ir Philips, jo tas ir vienīgais kuram ir ambilight tehnoloģija, tad atliek 7 sērija. un uz augšu.

Ambilaits ir patīkama lieta, tumsā rada patīkamu atmosfēru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad maniem sataukumiem nav pamata :) , tā jau ir kad pati nezini ko īsti meklēt.... . :)

 

Neiesaku izv;ēlēties 32'' būs par mazu, 40'' + ir optimāls variants, piekrītu MartiniB teiktajam "tv nav racionaals pirkums" , Lienīt tu jau esi izvēlējusies sev zīmolu un tas ir Philips, jo tas ir vienīgais kuram ir ambilight tehnoloģija, tad atliek 7 sērija. un uz augšu.

Ambilaits ir patīkama lieta, tumsā rada patīkamu atmosfēru.

7000 sērija uz ayšu ir pāri manām budžeta iespējām un lielāku es nemaz nevēlos, bija mājās viens Philips (neatceros cik collas), tagad Philips 32PFL7406H/12 būs tik pat liels kā vecais ar visu korpusu-labs izmērs!

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

labprāt palasītu arī kādu atsauksmi, kā patīk jaunais tv.

:) Vēl nav nopirkts, nopirkšu iedošu notestēt "speciem".

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Esmu uzstādījis un testējis Philips 42PDL7906H modeli, jāsaka, ka bilde likās laba, visvairāk iepatikās dizains un ambilaits, taču nekādi nevarēju dabūt normālu malu atiecību kabeļtelevīzijai, kā jau minēja baigaie varžugīmji :) vai arī nogrieztas malas, sakiet man ko gribiet, bet nevienu tv neesmu redzējis kurš rādītu labāk SD materiālu par 720p plazmu, uzliekot philipsam HD materiālu sliktais iespaids par SD vairs nebija aktuāls un parādījās pozitīvs noskaņojums.

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

ja dikti negribas no ienākošā 4:3 attēla apgriezt mazliet augšu un apakšu, tad tak var tā arī 4:3 formātā skatīties

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nesaprotu, kāpēc visi ieciklējušies uz SD signāliem un teļukiem, kas radīti priekš SD (ar >5 gadu vecām tehnoloģijām)? Viss taču virzās uz to, ka konkurence spiež uz kvalitāti un HD kanālu paliek tikai aizvien vairāk. Laikam kādam izdevīgi ik pēc 2 gadiem mainīt TV un atkal tērēt virs 500Ls.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

MārcisB,

 

Ar tādu attieksmi protams, ka nebūs. Ja lietotāji samierinās ar to, ko dod, tad rezultāts ir tāds kāds ir.

Link to comment
Share on other sites

Varētu padomāt, ka neapmierinātība ar TV kvalitāti varētu kaut ko mainīt. Tāpat 90%, kas viņus skatās ir Panorāmas, Ugunsgrēka da Mentu lūrētāji, kuriem pa lielam pajāt uz kvalitāti.

Pats LV kanālus tikpat kā neskatos, līdz ar ko man arī pajāt :D

Link to comment
Share on other sites

ko nozīmē, samierinās? vai jāiet piketēt par to, ka latvijas tv kanālus nerāda hd? nerāda un nerādīs, jo tāpēc, ka ir 100 iemesli.

ir daži ārzemju hd kanāli, bet par to vēl ir papildus jāpiemaksā. es apzinos, ka man tāpat nav laika pa kanāliem sērfot, vai plānot laiku, cikos kurā dienā pēc programmas varētu rādīt kautko interesantu un pieņemu, ka piemaksāt par to, ko nav laika izmantot, es nevēlos. labāk, pa retam noskatos kādu ierakstītu filmu, koncertu un iegūstu to, ko gribu, nekā līdz naktij sēžu 3 stundas, kamēr man 2 stundīgu filmu atrāda komplektā ar 1 stundu reklāmas.

esmu reklāmu un šovu un seriālu pretinieks - pilnīga draza, kas sabojā tv prieku. piemaksāt par to, lai draza būtu hd?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ar ārzemju HD kanāliem, piemēram kā pavadiena autorei pieejamajā Baltkoma DTV kabeļtīklā, vairs nav tik trūcīgi kā agrāk - šobrīd ir redzami 11 kanāli (arī filmu bez reklāmām), tāpat interesējošās programmas var ierakstīt ar taimeri un skatīties sev izdevīigā laikā, manuprāt, piemaksāt 3.90Ls tomēr ir jēga, Eurosports SD versijā pat uz laba LCD TV izskatās bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad es jūs nesaprotu - seriālus un vietējās reklāmas neskatieties, ir pat baltcomā un citos avotos 11 HD kanāli, kačājat Blueray materiālus, un tajā pašā laikā turpinat liet cilvēkiem acīs savu pseidotaisnību, ka jāpērk teļuks (ipaši energoneefektīvas plazmas), kurš maksimāli savietojams ar 4:3 un SD.

 

Kur ir loģika?

Link to comment
Share on other sites

Nu neviens jau neteica, ka netiek SD kontents skatīts. Netiek skatīti vietējie kanāi, bet kaut vai tajā pasā NTV+ pakā, kuru skatos, pārsvarā tomēr ir SD. HD kanāli tomēr vēl ir mazākumā.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Plazmām ir superpupermega mīnuss, kas pa vairākiem gadiem sadārdzina to pasākumu,....

Rijīgākais 32" LCD ir ~70W, bet krutākie aizvelk līdz pat 30W. Tak starpība ir vairāk nekā graujoša. Vai tad plazma no šī aspekta un visiem citiem kopā ir prātīgākā izvēle, lai kurinātu gandrīz 300W sildītāju?

1.Tavs posts ir vienkārši plika reklāma.

2.Tu vispār izrēķināji, cik iznāk reāla starpība naudas izteiksmē par tiem nedaudzajiem vatiem? Ja pieņemam starpību 100W, darbināšanu 8st. dienā, dārgāko tarifu elektrībai, man, noapaļojot,vairāk par 2,5 Ls mēnesī nesanāk.

3. Vai tad tā nav prātīgāka izvēle par dabīgu un kvalitatīvu bildi, kādu LCD kā šķira nav spējīgi parādīt?

Link to comment
Share on other sites

Ar tādu attieksmi protams, ka nebūs. Ja lietotāji samierinās ar to, ko dod, tad rezultāts ir tāds kāds ir.

Acīmredzot neesi bijis LTC forumā.

Tur visi kauc par kvalitāti un 5.1 skaņu HD kanālos jau cik ilgi.

Par kvalitāti SD kanālos arī runāts sazin cik ilgi.

Rezultāts - 0. Viss esot OK.

 

Savukārt HD apraide Latvijas TV kanāliem ir viņu pašu ziņā.

Vienkārši neviens negrib uzņemties šos izdevumus pārejai uz HD.

 

Kurš nu runātu par samierināšanos, tev pašam tak bilde esot labu labā :sarkasms:

 

Stepselis: ir redzēti visi jaunākās paaudzes LCD un salīdzināti ar plazmām, ka tik pretenciozi to apgalvo?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Gribētos dzirdēt kaut kādu tehnisku pamatojumu, ko LCD tehnoloģija nespēj. Pašlaik izklausās pēc reliģiskās pārliecības.

3. Vai tad tā nav prātīgāka izvēle par dabīgu un kvalitatīvu bildi, kādu LCD kā šķira nav spējīgi parādīt?

 

Mārci,

Kamēr vismaz 50% auditorijai ir vecie CRT televizori un vecās plazmas, līdz to viņi nejustīs nekādus uzlabojumus attiecība uz bildi, pat ja šodien visi kanāli pāries uz HD.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tavuprāt uz CRT TV nav nekādas kvalitātes starpības starp analogās TV bildi, digitālās TV bildi un bildi no DVD pleijera?

 

Drīkstu uzzināt kur var apskatīt pētījuma datus, kur var redzēt ka vismaz 50% iedzīvotāju ir CRT un vecas plazmas (kas ir veca un kas ir jauna plazma?) ?

Link to comment
Share on other sites

Padodos vairākuma spiedienam, līdz ar to mainu savu izvēli no Philips 7000 sērijas uz 6000 sērijas 40" collu TV Philips 40PFL6606H/12 .

 

 

Te būs mana iepriekšējā 32" collu Philips 32PFL7406H/12 un ( :)spiediena rezultātā izvēlētā) 40" collu Philips 40PFL6606H/12 produktu salīdzinājuma links http://s.exs.lv/5hu . Nezinu cik kvalitātes ziņā daudz zaudēšu, cik vinnēšu, visādā ziņā pēc tehniskajiem parametriem 6000 sērijas televizors noteikti nav labāks.... .

 

 

Pirmo biju izvēlējusies SONY KDL-32EX520 http://www.sony.lv/p...ProductBenefits , it kā pēc tehniskajiem parametriem televizors ir OK, tikai es nesaprotu, kāpēc pat pirktākajiem un jaunākajiem Sony TV ir tikai 50Hz nevis 100Hz, vairāk par 100Hz 40" televizoriemir tikai TV kuri maksā pāri 700.Ls. ?!

 

Atkārtošos, man ir Baltcom digitālās televīzijas signāls, kad nopirkšu TV noteikti pāriešu uz interaktīvo Baltcom TV.

 

Pie vienas reizes jautājums, kurš no TV digitālajiem signāliem ir labāks un ar kuru man televizors rādīs labāk, ar Baltcom vai ar Lattelecom?

 

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS PUIŠI ! http://s.exs.lv/5hv

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilsetnieks

CITĀTS

 

Kada starpība ir starp to šo Sony KDL-32EX520 un PHILIPS Philips 32PFL6606H/12? Jo patreiz pašam aktuāla šī tēma. kas par labu fīču ir PHILIPS... ? Internets iekš TV, vai neta ātrums ir svarīgs, plānoju pieslēgt izzi 20MB pieslēgumu..?

Labots - Pilsetnieks
Ir tāda poga "Atbildēt"
Link to comment
Share on other sites

Es arī tieši pirms Ziemassvētkiem izvēlējos tieši to Philips modeli, ko Liene (PHILIPS 32PFL6606H), tikai mazliet mazāku. (Manā mazajā dzīvoklī parastajiem kanāliem 40 collas būtu par lielu).

Esmu apmierināts, arī sākumā skatījos uz pieminēto Sony modeli, bet viena no vairāku veikalu pārdevējs latgaļu akcentā teica, ka 50 herci nu galīgi vairs neesot modē. Tā arī nepaskaidrojis, ko tie herci man līdz galam dos. Lai nu kā, kaut kā izdomāju, ka Philips man patīk labāk. HD filmas izskatās smuki, PS3 strādā labi, un Televizors tīklā paātrina filmas skatīšanās procesu - nokačāju, datorā uzspiežu Play To un filma ir jau TV. Likās forši, ka televizoram ir NetTV funkcija, bet tā pa lielam ir sūds, kas tikai pirmajā dienā liekas baigi foršā fīča. Paliku ierakstījis vienu tvītu tviterī, apskatījis Facebook un noskatījies pāris dziesmas iConcert. Jāatzīst, ka caur PS3 (kam arī ir interneta pārlūks), internets strādā ātrāk. Turklāt PS3 atšķirībā no Philips atbalsta Flash. Bet galu galā - tāpat tas internets tur vajadzīgs, lai parādītu draugiem, ka tavā TV tāds ir.

Patīk, ka televizorā ir programma, bet nepatīk, ka pārvietošanās pa ekrānu notiek lēni, līdz ar to, ja neiegaumē garus kanālu ciparus (tie sākas ar 800), jāmežģa acis kanālu jūklī, kas gan ir sakārtoti pēc alfabēta (no vienas puses labi, no otras - skatītākie LV kanāli līdz ar to ir baigi izkaisīti).

 

Nezinu, kā ir ar citiem LCD televizoriem, bet šis labi atbalsta .mkv failu skatīšanos. Bet par ko esmu visai neapmierināts, nevaru skatīties nevienu HD filmu, kurai ir DTS skaņa. Par to man arī jautājums, kas, šķiet, lai būtu pamanāms, jāizvieto atsevišķi - ko tas DTS nozīmē? Tas ir audio kodeks? Vai arī TV vienkārši tādu skaņu nespēj izlaist cauri? Tātad mans muļķa jautājums - vai es varētu skatīties video, kam ir DTS skaņa, ja es iegādātos kaut kādu skaņas pastiprinātāju, vai ne nieka?

Labots - nezveers
Link to comment
Share on other sites

Ufff... DTS ir tikpat sena kā Dolby Digital :)

http://en.wikipedia.org/wiki/DTS_(sound_system)

Man ir šīs pašas sērijas 37" modelis.

DTS skaņu viņš nespēlēs. Nespēlē arī MKV un AVI failus lielākus par 2GB, subtitrus nerāda.

Ja gribi lai spēlē visu - nopērc atsevišķu TV pieslēdzamu kasti, jo Philips televizoros iebūvētais pleijeris ir nu ... tāds.

 

Kanālus tak var sašķirot - nospied uz pults Find, tad Options pogu, izvēlies opciju "Pārkartot".

Link to comment
Share on other sites

Ņu jā, pētīju to DTS tieši vikipēdijā, un gudrāks nekļuvu. Kā precīzi saucas tā Tevis minētā TV PIESLĒDZAMĀ KASTE? MKV spēlē gan, es vēl pāris dienas atpakaļ skatījos 720p Melnholiju, mkv failu, kas ir mazliet lielāks par 3GB. Lielos AVI failus arī rāda, vakar skatījos TREE OF LIFE avi uz 2,2 GB.

Man arī sākumā likās, ka subtitrus nerāda, bet rāda gan SUB, gan SRT failus. Vienīgi viņus nerāda, ja laiž video pa tiešo no datora (ar to PLAY To), šķiet, ka "Pārlūkot datoru" funkciju rādīja. Caur ārējo cieto disku noteikti rāda, šķiet, rādīja pat tad, ja subtitri bija atsevišķā folderī. Jāuzspiež Options - Subtitri - Ieslēgt, jo defaltā viņi, šķiet, ir izslēgti.

 

Par tiem DTS - tikko nokačāju kaut kādu konverteri, drīz domāju izmēģināt (viņš jau pārkonvertēja visai ātri) un skatīšos, kā ir. Jo ne vienmēr nfo failos norādīts, ka izmanto DTS. Bet kaut kā, kad televizors ir pirmās dienas, visu gribas kačāt vislabākajā pieejamajā kvalitātē. :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

uldiss, tu gadījumā nestrādā Philipsā? Tiešām nav citu brendu ko piedāvāt Lienei :)

 

Kustību izlīdzināšana novērš uzmanību no tv brīžos kad tiek raidītas reklāmas, būtībā reklāma tiek izsmērēta caur skatāmajai pārraidaei un veidojas ilūzija, ka atrodies pašā pārraidē kopā ar čaku Norisu - laba fīča

 

visi tie herci ir viena sapuvuša ķirbja vērti.

Spēks ir reālajā paneļa reakcijas laikā un paša tv procesorā - cik tas ātri spēj strādāt, lai bilde parādītos tur kur tai jābūt.

 

Esmu novērojis, ka ražotāji uzbubina hercus vairāk, ja panelim attiecīgi reakcijas laiks ir mazāks - loģiski.

Kāda jēga lēnam panelim no 200-800hz, ja fiziski pikselis nepaspēj nodzist?

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

ronald, iesaku tev iepazīties ar kustību izlīdzināšanu, kas biezā gala philipsiem jau ir sen un tagad arī citi ražotāji sākuši biezajā galā līdzīgu lietu likt, un tad tev nebūs tik jocīgi jārunā "par čaku norisu".

tipiskā attēla raustīšanās horizontālā un vertikālā kustībā ir video materiāla dēļ, nevis dēļ sliktas matricas, vai slikta procesora. ja speciāli "dzīvajā" attiecīgi neapstrādā ienākošo video signālu, tad nekāda kustību gluduma nav. philips 3. sērija ir palikusi vienīgā, kam šogad nav kustību izlīdzināšanas.

diemžēl, es nestrādāju philips kantorī, bet varbūt arī labi, ka tur nestrādāju.

p.s. čakam norisam esot brālis krievijā - boriss noriss. :)

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ekkk

Sāksim ar to, ka no DTS skaņas uz 10W televizora plastmasenēm jēga ir 0, nejutīsi atšķirību.

 

DTS ir digitālās daudzkanālu skaņas standarts, Dolby Digital konkurents. Atšķiras no DD ar augstāku bitreitu, citu kodeku un (audiofīliem viennozīmīgi) līdz ar to - kvalitatīvāku skaņu.

DTS prasa atsevišķu licenzi līdz ar to ne visas ierīces to atskaņo. Parasti DTS ir jēga izlaist ārā uz DTS saprotošu A/V resīveri un 5.1-6.1-7.1 akustiku.

Televizors, visticamāk to vispār ārā neizlaidīs.

 

Vispār mēs runājam par 2 dažādām lietām - es par TV iebūvēto pleijeri, kas spēlē no ārējā USB flash vai HDD, Tu par mediju strīmošanu. Strīmingā vairāk atkarīgs no datora, bet nedomāju ka DTS tiek kovertēts, parasti strīmo "kā ir".

 

"pie tv pieslēdzamā kaste" ir viens no daudzajiem tirgū esošajiem medija pleijeriem, jo Tu esi nopircis TV, nevis Visa Kā Tu Savilksi no Interneta Atskaņotāju :)

To vajadzētu saprast. Nespēlēs viņš visu ko gribi.

Pazīstamākie mediju pleijeri ir Popcornhour un tam līdzīgie, Dune HD, WD Live TV un citi viņiem līdzīgie.

Labots - MārcisB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Runa iet par 50 vs 100Hz, nevis lielākām izvirtībām. Gribi teikt, ka 2ms (kas parasti tagad nāk LCD) ir par mazu, lai pikselis nodzistu, lai 100Hz vietā izvēlētos 50Hz? Pēc manām domām, ir tieši otrādi, ka jēga reakcijas laikam, ja ir pietiekama frekvence, kas spēj to reģenerēt, lai acs nespētu pamanīt, kā rezultātā attēla izmaiņas ir dabīgākas.

visi tie herci ir viena sapuvuša ķirbja vērti.

...

Kāda jēga lēnam panelim no 200-800hz, ja fiziski pikselis nepaspēj nodzist?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

visi tie herci ir viena sapuvuša ķirbja vērti.

Es drīzāk tā teiktu par kustību izlīdzinātājiem, ja skatās nepārkompresētu video uz TV ar kvalitatīvu matricu un procesoru, tad nekas tur neraustās.

Bet tas, ka lētā gala TV tagad liek matricas ar 50Hz gan ir stulbi - televīzijas pārraidēm jau nekāda vaina, tikai kā izskatīsies video ar 59,940fps...

Link to comment
Share on other sites

"Es drīzāk tā teiktu par kustību izlīdzinātājiem, ja skatās nepārkompresētu video uz TV ar kvalitatīvu matricu un procesoru, tad nekas tur neraustās."

 

ja tā, tad jau tev noteikti šķiet, ka uz laba datora arī "video neraustās". tikai, kā var neraustīties, ja jebkurš, pat visaugstākās kvalitātes video signāls, ir raustīgs pēc savas būtības? ir pat, vismaz vienā, softiskā media pleijerī ieslēdzama kustību izlīdzināšanas funkcija. pats neesmu lietojis, taču ixbt.com tas tika pirms kādiem gadiem apspriests. rijot gan, procesora resursus diezgan pamatīgi.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka 24 kadru kinofilmu tā arī jāskatās - ar 23.976 fps, nevis ar iestarpinātiem dzīvē neeksistējušiem papildkadriem kā teleseriālu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...