Jump to content

Televizors līdz 400.Ls.


Lienīte
 Share

Recommended Posts

:) Sveikiņi!

 

Esmu nonākusi stulbā situācijā :( , sasitās Panasonic CTR televizors, drīz Ziemassvētki un gribu nopirkt jaunu. Palīdziet lūdzu izvēlēties man labu TV cenā līdz 400.Ls.. Paskatījos 'VERNERS24' veikalā, iezīmēju 32''collas, - Hz, 1920x1080 , Full HD, LED apgaismojums, 3D Ready [nevajag], labākais ko sapratu un pa pieņemamu cenu 'VERNERS24' http://www.verners24...1&c=13&p=184620 veikalā spēju izvēlēties ir SONY KDL-32EX520 http://www.sony.lv/p...=TechnicalSpecs televizors.

Ko pa manu budžetu (līdz 400.Ls.) jūs man varat ieteikt labāku?

Mājās ir Baltcom digitālā TV signāls, iespējams pieslēgšos pie interaktīvās TV.

Ļoti ceru uz jūsu palīdzību un ieteikumiem.

 

P.S. Te pat forumā Mežavecis ir nopircis Philips 32" collu LCD http://www.philips.l...fl4606h_58/prd/ , ja nekļūdos šitas pats, man ir mazliet lielāka izvēles iespēja, lielāks budžets TV pirkšanai.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    10

  • uldiss

    19

  • Ronalds789

    10

  • Lienīte

    11

Ronalds789

Apskaties šeit http://www.digitalve...above-a303.html

ļoti labi tv testi, vislabāko sapratni par tv iegādi iegūsi šeit!

Iesaku skatīties uz Sony pusi, jo tie pēc testiem ieliek ļoti daudziem brendiem kategorijā price/performance

 

Sony Ex520 ļoti laba izvēle, iespējams labākā, 400 LVL budžetā sanāk arī 40 colas

 

 

PS: taču kaut kā liekas 400 lvl pa daudz priekš 32 collām, normāls izmērs sākas no 40 colām (atālums līdz tv 2,5-3m)

Labots - Ronalds789
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nezinu kāds labāk ar Baltcom signālu rādīs LCD vai LED, skatīšanās attālums ir dažāds, dažreiz tie ir 3 metri, dažreiz sēžot pie datora 2/2,5 metri, baidos ka nopērkot TV ar lielāku ekrānu redzēsim mazāk kvalitatīvu bildi.

Tas veikalos visi TV rāda gandrīz ideāli, :) kaku viņi tev paši uzreiz pateiks ka signāls tiek uztverts ar šķīvi.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
PS: taču kaut kā liekas 400 lvl pa daudz priekš 32 collām, normāls izmērs sākas no 40 colām (atālums līdz tv 2,5-3m)

Skatoties ko domā ar vārdu normāls - pensionāram vai skuķim pilnīgi vienalga cik liels TV, galvenais lai nav <32"

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nezinu kāds labāk ar Baltcom signālu rādīs LCD vai LED, ...

 

Arī LED ir LCD, tikai ar gaismas diožu pakaļgaismu dienasgaismas lampas pakaļgaismas vietā. Klasiskā kļūda.

Tev sev un citiem jājautā LCD vai PLASMA.

 

Te tiko bija topics, kur Mežavecis nopirka 32" Philips šā gada modeli, par cērtamu cenu, kuru visi slavēja. Meklē. Ja vajag ko lielāku, gan jau tajā sērijā var atrast.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

:) Laikam neizlasīji manu topiku līdz galam, es jau pati par Mežaveci rakstīju pašā sākumā, kas attiecas uz Philips televizoriem, noteikti negribētu pirkt, Philips jau kādu laiku atpakaļ pārdeva savu kantori...

Ar to meklēšanu tā ir kā ir :( , varu piemēram 'VERNERS24' veikala TV izvēlnē ieķeksēt visus parametrus kamēr cena liek sevi manīt.

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Ieteiktu skatīties uz 42" plazmu. Bilde kabelim vai interaktīvajai tv būs daudz labākā kvalitātē salīdzinot pret līdzīgiem LCD TV vai LED Tv.

Link to comment
Share on other sites

Es negribētu sev mājās lielāku televizoru kā ar 32" collu ekrānu, esmu redzējusi vienās mājās plazmas paneli ap 1,5.m", lai daudz maz normāli redzēt bildi jāskatās DVD ieraksts vai jāatiet no televizora vismaz uz 4,5.m.!

Es pagaidām izvēlos šito Philips 32PFL6606H/12 http://www.philips.lv/c/televisions/6000-series-81-cm-32-collu-full-hd-1080p-dvb-t-c-32pfl6606h_12/prd/ , tādu pie mums var nopirkt nedaudz pāri 300.Ls, vēl aiziešu uz veikalu un pasēdēšu pretī 40" collu televizoram, varbūt nemaz tik liels arī nebūs un tad skatīšos Philips 40PFL6606H/12 http://www.philips.lv/c/televisions/6000-series-102-cm-40-colla-full-hd-1080p-dvb-t-c-40pfl6606h_12/prd/ .

Vispār jau gribējās Sony televizoru ar ļoti līdzīgiem parametriem kā Philips 32PFL6606H/12 televizoram, tikai Sony mājaslapā nav tik vienkārši un saprotami viss aprakstīts, nav kaut vai tas pats dinamiskais ekrāna kontrasts :( ...... .

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Lienīt nelasi tv specifikāciju ko piedāvā ražotāji, tas domāts kaķiem it īpaši par reakcijas laikiem un dinamisko kontrastu. Kārtīgs mārketings uz kā pamata cilvēki izdara savu kļūdaino izvēli.

Par philips cenu var dabūt labāku tv, uzskatu ka cena par galvas tiesu augstāka atiecībā pret price/performance, Philips arī neražo savus LCD paneļus, taču iepērk no LG, līdz ar to rodas attiecīgs preces sadārdzinājums.

Philipsam laba ir 8 un 9 sērija, cepuri nost, taču tur jau cits cenu segments.

Ja doma skatīties Baltcom tv tad ieteiktu skatīties plazmas virzienā, baltkomam fullhd galīgi nav vajadzīgs bilde plazmai būs labāka nekā lcd. Pats lietoju plazmu, taču skatos pārsvarā HD materiālu (95% no laika), drīzā nākotnē doma pāriet uz kādu labu lcd ekrānu, taču cenas ziņā domāju tas lcd tv pārniegs vismaz 40-50% plazmas cenas.

 

Domāju ka nav jēgas piedāvāt kāds tv labāks, jo kabeļtelevīzija vai interaktīvā nespēja dot pilnvērtīgu signālu lai mūsdienīgs tv spētu izmantot visu savu potenciālu. Ja runājam par HD saturu tad varam turpināt tēmu....

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

plazmu ir jēga ieteikt vienīgi tad, ja ir kustību izlīdzināšana un attēls pa visu laukumu nemirgo, vai arī, ja lietotājam šie jautājumi ir vienaldzīgi. tādu plazmu pirms gada esmu redzējis samsung dārgajā galā (tad maksāja ap 1000ls) un sen agrāk, kad vēl philips ražoja plazminiekus, kam arī dārgajā galā (9.sērija) tas tā bija. pārējie plazminieki raustās un mirgo.

lcd, vismaz, nemirgo (t.i. mirgo visi, bet pietiekoši ātri, lai nav pamanāms) un tad atliek tikai jautājums par kustīga attēla raustīšanos/neraustīšanos, atkarībā no modeļa.

p.s. vismaz 37 collas no 2 metriem vajadzētu, lai kaut cik sajustu kino sajūtu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot 6000/7000/8000 40" collu Smart LED sērijas televizorus, parametros nav nekāda būtiska atšķirība http://s.exs.lv/5hg , vienīgais ir ambilight, kas man neko neizsaka :( . 8000 sērija ir gan mazliet labāka.

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pirms muldēt, liec galdā kādus pierādījums šādam izteikumam. Man mājās 2 dekoderi - brauc ar savu 50" plazmu un testēsim kvalitāti.

...vai interaktīvā nespēja dot pilnvērtīgu signālu ...

Link to comment
Share on other sites

var jau droši izaicināt - "brauc ar savu 50" plazmu un testēsim kvalitāti", kad ir skaidrs, ka neviens ar 50" plazmu apkārt nevazāsies :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vienkārši kretinē, ka virzzemestv, iTV sūds, "CRT iz ze best", plazmas joprojām ķipa rullē un tamlīdzīgi izteikumi izteikti bez pamatojuma.

 

Tikai visi salien savās zelta alās ar sudraba atejām, kad vajag kaut kādus pierādījumus likt galdā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms muldēt, liec galdā kādus pierādījums šādam izteikumam. Man mājās 2 dekoderi - brauc ar savu 50" plazmu un testēsim kvalitāti.

IPTV enkoderu ražotāju rekomendācijas šai forumā jau kā pierādījumi neskaitās...

Link to comment
Share on other sites

ambilight ir baigi forši vakarā tumsā. kad pāris dienas palietoju ambilight, man tas kļuvis gandrīz par "must have". ideju izmēģināt vari novietojot galda lampu aiz tv. tumsā skatīties būs pa visam cita lieta. taču, ambilight vēl maina spilgtumu un krāsu, atkarībā no attēla. ir labs. it seviški, ja skatās klipus un koncertus, kur bieži zibinās gaismas - ambilight reāli atslogo acis.

es noteikti skatītos, cik labi tv spēj no dažādas kvalitātes (t.sk. sliktas) signāliem rādīt patīkamu attēlu, cik labi attēlo melno krāsu un, vai ir efektīva kustību izlīdzināšana.

 

nezinu, kā mājās ir jāizskatās, taču lattelokom veikalos es nekad neesmu redzējis labu ITV attēlu, izņemot atsevišķus hd kanālus. pamēģināju lattelekom interneta tv, ko piedāvāja bez maksas izmēģināt 2 nedēļas, - pilnīgi garām.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

uldiss, tad kur rāda kvalitatīvu TV (izņemot HD kanālus)?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

M-veci, da nu liecies mierā; uldiss vienmēr redz plazmas mirgošanu (neapgalvoju, ka tādas nav un to nevar novērot, bet tomēr...) un LTV ziņas skatīsies tikai kad taps izdotas BD ripuļos pilnā HD izšķirtspējā.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu redzējis lattelekom DTV un ITV, tad DTV, var teikt, ka ir gandrīz labs. DTV esmu skatījies gan veikalā, gan mājas apstākļos, bet ITV skatījos tkai Latelekom veikalos, kur ITV vienmēr ir bijis slikts - tāds kā no n-reižu pārrakstīta nekvalitatīva VHS.

p.s. Kādreiz, kad pa gaisu raidīja analogo TV, manuprāt, LTV7 kanāls izcēlās ar īpaši labu attēla kvalitāti.

 

žak, patiesība ir šausmīga - es skatos baltkom analogo tv (faktiski, tikai ziņu raidījumus). pilnīgs regress 21.gadsimtā un kautkas steidzami ir jāmaina:) vismaz, philips 9.sērija palīdz izvilkt kaut cik ciešamu bildi.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

žak, patiesība ir šausmīga - es skatos baltkom analogo tv (faktiski, tikai ziņu raidījumus). pilnīgs regress 21.gadsimtā un kautkas steidzami ir jāmaina:) vismaz, philips 9.sērija palīdz izvilkt kaut cik ciešamu bildi.

 

;)

 

OK, no offence, bet kā mēs labi zinām, tad iespraužot kakā rozīni, tā tāpat nekļūst par torti. Neko dižu tā 9. sērija nespēj izdarīt. Kaut kāds blur vai ķemme vai kā nu to moderni sauc virsū bildei+ kārtīga deva TV cenas radīta placebo un bilde ir vienkārši fantastiska arī no b-com analogā kabeļTV.

 

Mūsu dievinātajās valstīs (āmurika, UK) kvalitatīvs TV signāls arī nemaksā 3.50Ls mēnesī. Ja mēs būtu gatavi pamatīgu čunguru mēnesī par TV skatīšanos nolikt, tad arī visādus HD NFL'us skatītu un ko tik vēl ne...

 

Kāds nevarētu pakomentēt cik visādas HD sporta un filmu [mūsu izpratnē] "pakas" maksā citviet?

Link to comment
Share on other sites

es gribēju teikt, ka b-kom analogais man ir šausmīgi slikts un tv, cik nu izvelk, tik ir, bet nekā laba tik un tā. varbūt, ka tai rajonā ir kabeļu vaina, nezinu. lai gan, daži krievu kanāli rādās pat tīri ciešami, bet ko tas dod, ja man vajag tikai kādus 2-3 vietējos kanālus. piemaksāt b-komam par viņu dtv, lai to pašu neko man rādītu normāli? pamēgināju ar lattelekom dtv kasti (imantā) uztvert brīvos kanālus. kautkā istabas vidū ar jumta antenu rokā stāvo pāris pozās man izdevās uztvert un attēls bij krietni labāks par b-kom analogo, bet tad bija jāstāv kājās kā bīnam. kā apsēdos, tā bilde pazuda. tā ka, tv izvēle man ir maza. pamatā skatos ierakstus.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Mežaveicis sacepās, tas ir normāli, brīnos tikai par to ka viens cilvēks ļoti pretojās manam teiktajam! :)

Varēji arī uzmanīgāk izlasīt manis rakstīto, nevienā brīdī neesmu teicis ka interaktīvā tv ir nelietojama.

Ja arī citiem mana mūldēšana liekas nepieņemama izvēle ir jūsu priekšā.

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Kāds nevarētu pakomentēt cik visādas HD sporta un filmu [mūsu izpratnē] "pakas" maksā citviet?

ko tu ar to domāji,ārzemēs?

Link to comment
Share on other sites

ar ko atškiras 4. no 6.? grūti pateikt. varbūt 6. ir tīkls un plašākas pleijera iespējas? par 4. viens te forumā brīdināja, ka esot brāķīgāki, mēdzot iebremzēt.

Link to comment
Share on other sites

! ..... Nu ja 7000 sērijas Philips Smart LED TV (32PFL7406K/02) http://s.exs.lv/5hk ir $ūdīgs, tad es vispār nezinu vai no Philips televizoriem cenā līdz 400.Ls. var nopirkt kaut ko normālu?! Protams man nevajag nekādas liekas fīčas, man vajag labu bildi no Baltcom digitālā signāla lai skatīties LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5, TV3+, TV6, PBK, PTP, REN-TV, HTB utt.., protams pirktu lētāku, tikai baidos taupot iegrābties, jāpaliek pie televizora ar Smart :(http://www.salidzini...32pfl7406k%2F02 ........... .

 

Ja vēl jums neapniku, atrodiet 32" collu televizoru bez liekām fīčām http://www.philips.l.../cat/#/overview ... lūdzu. (?)

 

ar ko atškiras 4. no 6.? grūti pateikt. varbūt 6. ir tīkls un plašākas pleijera iespējas? par 4. viens te forumā brīdināja, ka esot brāķīgāki, mēdzot iebremzēt.

:) :) :) Atnāks Mežavecis un morāli iedos tev bietē, viņš nesen nopirka 4000 sērijas Philips televizoru http://www.philips.l...fl4606h_58/prd/ un ir apmierināts! ;)

32pfl7406k_02_dfu_lav.pdf

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lienīt, par to bremzēšanu neesmu testējis un kritika varētu būt vietā. Kā jau minēju, man ir dators ar HDMI un filmas uz tā dzenāju. Vispār tas ir globāls jautājums attiecībā uz tv, jo neesmu redzējis devaisus, kas saprot visus video formātus.

 

Kā saka, katram savas vajadzības - citam vajag skype, citam 50" ekrānu utt.

Link to comment
Share on other sites

Manam izvēlētajam Philips 32PFL7406H/12 http://www.philips.lv/c/televisions/7000-series-81-cm-32-collu-full-hd-1080p-dvb-t-c-32pfl7406h_12/prd/ būs H burts, ceru ka viss būs normāli, tikai es nesapratu ko nozīmē, ...shodien pie mums pietiek ar 'h', naakotnee var nodereet 't'... , par cik ilgu laiku ir domāts, pāreja uz T burtu varētu būt pēc gada, diviem, desmit?!

Link to comment
Share on other sites

es par 4.sēriju tikai retranslēju, ko viens cits biedrs bija rakstījis. pašam man ar 4.sēriju pieredzes nav. varbūt tam nepaveicās.

pēdējo laiku philips tv mēdz likt sliktāku skaņu, nekā pirms 3-5 gadiem. der izmēģināt pirms pirkšanas, jo bukletos saraksta nezin kādus "incredible" basu brīnumus, bet īstenībā nav tur nekāda basa.

 

mums standartu maiņa notiek tik lēni, ka apniks gaidīt (to t burtu).

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ieteiktu skatīties uz 42" plazmu. Bilde kabelim vai interaktīvajai tv būs daudz labākā kvalitātē salīdzinot pret līdzīgiem LCD TV vai LED Tv.

Visprātīgākais ieteikums! 32'' ir par mazu normālai dzīvokļa istabai. Ja esi viena no daudzajām varžuģīmju cienītājām, tad vēl nekas, bet uz 32'' TV bilde, kas vēl lielākā daļā kanālu ir 4:3, iznāk tikai 27''. Uz 42'' TV vecā standarta bilde iznāk 34''!! Gandrīz tas, ko Tu vēlies.

Apskati kaut šo - http://www.salidzini.lv/search.php?q=PANASONIC+TX-P42S30E

Šis būs krutāks - http://www.salidzini.lv/search.php?q=PANASONIC+TX-P42G30E

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Stepselis,

agnis2005,

 

Plazmām ir superpupermega mīnuss, kas pa vairākiem gadiem sadārdzina to pasākumu, un LED sanāk pat reizes 2 lētāks pēc 5 gadiem. Kā tev liekas, vai šie skaitļi ir "ideāli" priekš televizora, kas vidēji darbojas 4-8h dienā? Visi brēc, ka elektrība dārga, nu tad pērkam tādas iekārtas, kas nerij lopā. Taupīt elektrību skatoties 1h dienā? - tad vispār nevajag >300Ls vērtu tv pirkt.

 

Rijīgākais 32" LCD ir ~70W, bet krutākie aizvelk līdz pat 30W. Tak starpība ir vairāk nekā graujoša. Vai tad plazma no šī aspekta un visiem citiem kopā ir prātīgākā izvēle, lai kurinātu gandrīz 300W sildītāju?

 

On mode Average Power Consumption**

TX-P50G30E: 175 W

TX-P46G30E: 150 W

TX-P42G30E: 122 W

 

Annual Energy Consumption***

TX-P50G30E: 256 kWh

TX-P46G30E: 219 kWh

TX-P42G30E: 178 kWh

 

Rated Power Consumption

 

TX-P50G30E: 320 W

TX-P46G30E: 285 W

TX-P42G30E: 275 W

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Necepšu jaunu diskusiju, jo redzu, ka te ir novākušies zinoši cilvēki. Bet palīdziet arī man izvēlēties.

 

Izvēle ir starp LG LW55650s, Sony 55HX820 un Samsung 55D8000.

Skatos 50:50 Lattelecom interaktīvo TV un HD filmas no mediaplayer.

Attālums līdz tv būtu ~ 3-4 m.

 

Šobrīd sliecos par labu LG TV, jo daudzās vietās tas ir top3 tv. (piemēram pcworld.com) + arī LG ir pasīvā 3D tehnoloģija.

 

Ko jūs man ieteiktu?

Esmu gribējis paskatīties kā tie rāda televīziju veikalos, bet uz visiem iet tikai demo klipi un uz lūgumiem pieslēgt tv pārdevēji atbild, ka viņu veikalā neesot ievilkts tv kabelis :) Vai tiešām tv kanāla attēls uz tiem tv būtu tik slikts ka šiem bail rādīt? un Vai tiešām visi tagadveikalos grābj tv pat nepaskatoties kā šis rādīt tv pārraides?

Link to comment
Share on other sites

kada nozime ka rada kabelis? Skaties kuram labak patik attels kaut vai uz demo un tad ari labi radis parejo. Skaties dizainu kur smukaks. Parktisi visi Tv vienas cenu kategorijas radis vienādi.

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

Aphopis

Nu tam gan es negribētu piekrist. Es tomēr arī pietiekami daudz plānoju skatīties TV nevis visu laiku tikai HD filmas, lai gala lēmumu pieņemtu tikai paskatoties kā tas TV rāda HD multenes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...