Jump to content

Palīdzēsim audžu/daudzbērnu ģimenei - nepieciešams dekoders u.c.


donis7
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

darba vieta organizē akciju uz Ziemassvētkiem ar mērķi palīdzēt ģimenēm no www.palidzesim.lv. Iespēju robežās vācam ģimenēm nepieciešamās mantas, bet šeit vienai ģimenei lūgums pēc dekodera (un cik noprotu - droši vien, ka arī pēc antenas). Iedomājos, ka varbūt kādam ir lieks un vairs nav nepieciešams? Katrā ziņā, ja nu kas, pielieku lūgumu vēstules pielikumā!

 

Šeit konkrētā -> post-83369-0-04854200-1323678305_thumb.png

 

P.S. Vēl ir lūgums pēc mikroviļņu krāsns, gultas, mobilajiem un portatīvā datora (pēdējie 2i gan ir... :SOH: )

Evijas ģimene.pdf

Gravenieku ģimene.pdf

Vītolu ģimene.pdf

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Ir jau dažas vēlmes tādas (es arī no sākuma nobrīnījos), bet tie jau ir bērni, loģiski - ja klasesbiedriem ir, viņiem arī gribās :)

Link to comment
Share on other sites

RIMI pārdodas HUAWEI telefoni ar 2 SIM atbalstu pa 16.99 Ls

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā... ir bijusi pieredze ar šāda veida labdarību, kad jaunietim vajadzēja datoru mācībām. Tieši tobrīd bija viena vai divas "rakstāmmašīnas" pazīstamiem uzņēmumiem norakstāms un piedāvāju jaunietim. Pretī saņēmu varētu pat teikt, ka rupjības. Ķipa GTA uz šitā hlama neies.

 

Bija arī viens pasākums, kur bērnu nama bērni pakoja atvestās lietas ārā un neiztika bez a gģe mobila pacan...

 

Tā ka viena lieta ir drēbes, apavi, mēbeles. Bet diametrāli pretējs ir elektronikas izstrādājumi.

 

Protams, ir jau tā, ka citiem ir un man arī gribās. Bet keep it real, es salavecim nerakstu - dārgo vecīt, lapsis un tačfons man ir, dajoš Aston Martin. Jā, dzīve ir skarba, it īpaši patērētāju sabiedrībā.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, piekrītu, noteikti, ka ir arī tādi! Tāpēc vairāk es par to dekoderu tieši domāju (varbūt vēl mikroviļņu krāsns). Pārējās tīri IR ekstras!

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu man arī šķiet, ka elektronika nav tā lieta, jo vajadzētu vest un zietod (ja nu vienīgi zini, ka kā tā nepieciešama konkrētam uzdevumam).

Vislabāk nepieciešamību pēc konkrētā gadžeta var redzēt, kad attiecīgo lietu piedāvā par velti, vienīgi ar pašsavākšanu.

 

p.s.

bet ziedot vajag, vienīgi mutē liet gan nevajag.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Es tākā audzis 90tos gados man nebija nekā īpaši vairāk par krievu tv ar 2 kanāliem par maģi un audio kasetēm (kautkur caur čomiem dabūts vecs pastūzis) un prieks un laime bija parastais kompis :D Par datoru vispār nevarēju sapņot :D dators tajos laikos maksāja vismaz 5 vidējās algas.

 

Vajag ar labdarību nodarboties arī ne tikai ziemassvētkos, bet ne šādās mantu akcijās labāk ziedot kādam slimam bērnam kuram tiešām no šī ziedojuma atkarīga visa turpmākā dzīve.

Link to comment
Share on other sites

Kā viens gudrs teicis:

Nebaro cilvēku ar zivīm, bet iedod laivu un makšķeri un parādi, kā pašam noķert to zivi vai kaut kā tā :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom ar savu reklāmu TV, netieši arī mudina, davai es ar vēstulīti uzrakstīšu. Tad arī nonākam pie vēstulēm ar tādiem lūgumiem.

 

Tēmu neslēdz, gan jau šo to te sadabūsi.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Labi, nevajag jau pārspīlēt... vienā vēstulē bērns prasa bumbu un 2as kinderolas, kamēr meitene - somiņu. Tas, ka arī man bērnībā nebija nedz mīksto mantu, nedz varbūt kā cita, kas citiem bērniem, nenozīmē, ka arī citiem tas nevarētu būt. Katram, protams, ir tiesības uz savu viedokli - gribi palīdzēt, palīdzi, negribi palīdzēt - nepalīdzi (katra iespēju robežās). Diez vai tie bērni saprot, ka tas mobilais ir kaut kas ļoti dārgs, jo tādi varbūt ir visiem bērniem viņa klasē, bet par to kādos apstākļos viņi dzīvo, var secināt pēc tā, ka bērns raksta, ka viņam smird un pelē gulta, un viņš lūdz siltu segu...

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet tā gulta tur beigās. Vispirms ir mobilais, dekoders un 3 pāri apspīlētu bikšu. Un pavisam pašās beigās vēl brilles piemin tā starp citu.

Link to comment
Share on other sites

Labi, es domāju, ka slēdzam tēmu. Ja nu kas, tad var arī atsūtīt ziņu privāti! Jo taisnību jau mēs droši vien te neizdibināsim - tā jau ir, ka starp tiem, kam TIEŠĀM nepieciešama palīdzība, bieži gadās tādi, kuri to tikai izmanto! Tā kā - lai tas viss paliek katra paša ziņā un, ja kas - tad jau var arī ziņu atsist!

Link to comment
Share on other sites

Ar par to izbrīnījos vispirms telefons ar touchscreen un tad tikkai gulta...

Acīmredzot, tev nav bērnu,ja brīnies.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau brilles nevar tā vienkārši "dāvināt' bez receptēm un acu ārsta apmeklējuma.

Link to comment
Share on other sites

Tas par "telefonu pirms gultas" ir novērojams ne tikai pie bērniem. Arī pieaugušajiem nereti gadās, ka pie veca padomjlaika dzīvokļa, kuram prasītos remonts un jauni logi, stāv samērā jauna mašīna, un kabatā divkodolu smārtfouns... ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ar 6 gadīgā meita uzrakstīja, ka viņai vajag telefonu un datoru. Šoreiz arī uzrakstīja vēstulē uzvārdu, jo redz iepriekšēja gada lūgumu vecītis īsti neizpildīja, tipa, varbūt aiznesa citai meitenei ar tādu pašu vārdu :D Ar mantu vērtības izpratni bērniem ir kā ir. Lai gan 12 un 17 gados kaut ko vajadzētu sajēgt, kas ir nepieciešams un kas nav, t.i. sākt ar brillēm, apģērbu, to pašu gultu.

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja Tu saliec blakus to pašu gultu, kurā gulēt varbūt nav patīkami, bet esi jau pieradis vairāk vai mazāk; un mobilo telefonu, kura neesamības dēļ Tev katru dienu skolā gribas gandrīz vai zemē ielīst... Gandrīz vai varētu padomāt, ka savā ziņā tas mobilais varbūt pat ir vairāk vajadzīgs. Jo bez gultas ir grūti gulēt, bet bez draugiem... :unsure:

 

Mja, grūti pateikt, jāskatās katrā vietā individuāli. :p

Link to comment
Share on other sites

Lasu un brīnos, sajūta, ka jūs teju visi esat piedzimuši vismaz divdesmitgadīgi ar brillēm uz pieres un klavu rokās (d_l gadījumā lodāmurs un šnapsta butele), paši nekad nebijāt bērni, viss jau aizmirsies? Moralizētāji hrenova. Jāpaskatās pa pakšiem, vienai samsunga trubai bija jābūt ar visu lādekli.

Link to comment
Share on other sites

A es ta ko saku? :D Bērni jau tur lielākoties raksta par tām lietām, kuru trūkumu viņi visvairāk izjūt - ne jau par acumirkļa iegribām. Un, ja viņam visvairāk ikdienā nākas ciest dēļ tā, ka nav telefona...

Link to comment
Share on other sites

+ dators mājās jau arī vairs nav nekāda baigā ekstra, bet tīra nepieciešamība, kur nu vel ja ir skolas vecuma bērni. Portatīvais varbūt dēļ vietas ekonomijas, ja maza dzīvojamā platība, tad lielo kasti + crt jau grūti kur nobāzt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...