Jump to content

iPhone spiegu programma


Džeina Eira
 Share

Recommended Posts

Kādā veidā to var konstatēt savā aparātā? (Ir pamatotas aizdomas un nevajag mani saukt par paranoiķi).

Ja nu tas tur ir, tad '"pārlādējot" telefonu bez backup-ošanas, bet sākot lietot kā "new phone" tas pazūd?

Link to comment
Share on other sites

Džeina Eira

Svešās rokās ne, bet kunga. Telefons galīgi jauns. Pats pirka, pats palaida iTunos un iedeva rokās jau gatavu. Man it kā nav ko slēpt un neko jaunu jau tur neatradīs, bet nu sajūta ir aizdomīga, jo tam ir iemesli, tāpēc jautāju padomu zinošiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pieliec pie iTunes, uzspied Restore un būs tev telefons nullīte bez "papildu" softiem.

 

Kaut gan ja godīgi, nedomāju, ka neuzlauztā iPhone ir iespējams noslēpt kādu programmu.

Link to comment
Share on other sites

Ja "kungs" neuzticās, tad tam ir pamats... Nelaid pa kreisi, nečatojies ar vīrišķiem, neklaiņo apkārt un viss būs ok. Ja man rastos aizdomas par manējās gaitām tad ne tikai uz telefona uzinstalētu šādu softiņu, bet arī uz datora, piekam mājās izvietotu mini kameras.

 

Piekrītu Žakam - uz neuzlauzta iphone šādu softiņu, kas pietam fonā un procesos nav redzams uzlikt nevar atšķirībā no androīda...

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Džeina Eira

Neko no uzskaitītā nedaru...pats dara, par ko es zinu, un tāpēc meklē tarakānus arī man.... :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds iPhone? Ja 4s, tad bez stresa - cik palasījos - tādiem softiem vajag jailbreakotu telefonu. Un par laimi - iOS5 vēl nav normāla jailbreaka.

Link to comment
Share on other sites

Džeina Eira

parastais 4, bez s.. :)

 

Amazons, tev taisnība....viena pagale nedeg labi...taču ja labi sausa, tad....

 

p.s. konsultē visās jomās?

Link to comment
Share on other sites

nečatojies ar vīrišķiem, neklaiņo apkārt un viss būs ok

 

Kādēļ sievietei liegt šādu brīvību... Šādus ierobežojumus var uzstādīt tikai par sevi nepārliecināts vīrietis.. Attiecības nav viena otra ierobežošana ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja man rastos aizdomas par manējās gaitām tad ne tikai uz telefona uzinstalētu šādu softiņu, bet arī uz datora, piekam mājās izvietotu mini kameras.

 

Priekš kam? Un ko tālāk?

Link to comment
Share on other sites

heh, pavisam vienkārši - ja pierādītos, ka iet pa kreisi, savāktu peķeles un bez strīda aizvāktos (esmu tā audzināts), neesmu parsona, kas piecietīs ragus un nekad nepacelšu roku pret dāmu, lai sodītu, sānsolis pa kreisi = viņas lēmums visu izbeigt on otrādi....

----

 

 

Ausux es savējo ierobežoju tiklīdz iedzer pirmo glāzīti... ja viņa apsola, ka nedzers - lai jau atpūšas kādā klubā ar draudzenēm līdz pašam rītam, bet ja zinu, ka būs dzeršana - dodos līdz, vai pasaku,lai konkrētā laikā ir mājās. Kāpēc? Tāpēc, ka es zinu, kāda viņa ir kad dzer un kad nedzer...

 

Rezumē no manas puses:

- katrs no mums ir savādāks, katram ir savs skatījums uz dzīvi un katrs ir savādāk audzināts, tieši šī iemesla dēļ nedomāju, ka nepieciešams diskutēt par šo tēmu ;)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Džeina Eira

Amazons:

 

pasaule iet uz galu..un uz pavisam nelabu, kā man šķiet... bet šo tēmu jau laikam vajadzētu tirzāt cālis.lv... :D

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Kārtējā pekelīte,kura negrib naudīgo "kungu" izlaist no nagiem.

Kas,tev,ja jūties apdalīta,ej projām! Kur problēma?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...