Jump to content

Mūzikas centrs kā subwoofers


Izredzetais
 Share

Recommended Posts

vai Esat dzirdējuši ka kāds tā darītu? Ko paši domājat par tādu variantu kā subwoofers no mūzikas centra izmantojot krosoveru?

 

Protams ir arī atsevišķi citas tumbas caur pastiprinātāju, bet vēlos klāt atsevišķi vel sabuferu ko varu regulēt pēc sirds patikas.

Labots - Izredzetais
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Skanēt kaut kas skanēs, bet jaukt to visu vienā maisā... FAIL.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Ja nav noslēpums kāpēc?

 

Par to ka tā ir muļķīga ideja es nebrīnos, bet gribas zināt kas tur īsti sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Aiz gara laika, joka pēc uzraksti, kāda tad ir tā aparatūra ko gribi izmantot kopā :)

 

edit: galvenais fail būs summārā AFR kura līdzināsies divgadīga bērna ķēpājumam ar flomasteru uz tapetēm...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Pagaidām pie pc ir piesprausts Pioneer pastiprinātājs un divas radiotehnikas s-90 tumbas, bet tām šajā tēmā nav nozīmes.

 

http://prodam.slando...P_32342105.html

 

šāds ir muzikas centrs kuru bija doma pievienot atsevišķi pie pc. Sīkākus parametrus nemeklēšu, jo domāju tie nevienu neinteresē, parasts, vecs centrs.

 

Krosoveri vel neesmu iegādājies un doma iegādāties ir tikai tad ja viņš man gadīsies pa ceļam tāpēc kāds varētu tikt izmantos nemāku pateikt.

Labots - Izredzetais
Link to comment
Share on other sites

Long John

Lai arī cik lamātas nebūtu tās S90, bass no viņām tik un tā būs krietni labāks, nekā lēta centra tumbelēm. Tādēļ pasākums pilnīgi bezjēgā!

Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Long John - jā to es saprotu, bet mans plāns nav pārsist S90, es vēlos lai tad kad klusu klausos varu uzgriezt lielāku basu. Izklausās tupi, bet nu man vajag :D

Link to comment
Share on other sites

Es jau uzrakstīju salīdzinājumu starp ķermeņa daļām un to funkcijām, bet tad saņēmos, pārvarēju dusmas ...

 

Mūzikas centram basinieki ir labi ja 16cm, kam porti uzforsēti uz kādiem 80Hz, līdz ar ko zem 80Hz atdeve totāli krīt. S-90 porti ir ap 30Hz, basinieks ir 25cm. NU nestāv tam klāt tas centra brīnums.

Vajag basus, piegriez bass boost un tml. Moš tam resīverim ir tipa kaut kāda adaptīva AFR korekcija.

Link to comment
Share on other sites

L klusu klausos varu uzgriezt lielāku basu. Izklausās tupi, bet nu man vajag :D

 

Kaimiņi parasti ir sajūsmā par šādiem gājieniem ! Īpaši jau vakaros, kad aiz sienas kaut klusi, bet neatlaidīgi bumsī kāds tizlenis.

Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Ju - Apskatījos un tām tumbām ir 50hz, bet s-90 mazākais ir 20hz, bet nu tas tavu domu laikam nemaina.

 

Torni - he tas nu gan nederēs :D Man patīk kvalitatīvā skaņa ko dod s-90 un tam pa virsu es vēlos pārspīlētu basiņu. Tādu nu dīvainu variantu es vēlos. Gaumes lieta.

 

Mafijs - Tā nu tas ir, bet kā zem manis neviens nedzīvo tad vel kādu laiku varu papriecāties :)

Labots - Izredzetais
Link to comment
Share on other sites

nu tā ir tiem centriem, mazi skāļruņi, plānas kastītes, plastmasa, maza jauda, ports pietjūnēts, aiz tā nullē, kā Ju teica. Nezinu,. man tās portētās kastes nepatīk, man tumbām aizbāžņi :D Labāk bass lai pakapeniski krīt, nevis aiz porta nogriež kā ar nazi....

Link to comment
Share on other sites

Mafijs - Tā nu tas ir, bet kā zem manis neviens nedzīvo tad vel kādu laiku varu papriecāties :)

 

Tiešām "izredzētais" .. tad nu daru zināmu, ka tas pārspīlētais bass izplatās arī uz blakus dzīvokļiem, nevis tikai uz leju.

 

Tas gan ir offtopiuks.

Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Osscar - Nu manam plānas sieniņas, tikpat biezas kā s-90 un plastmass ar nav, koka, tik apkārt aplīmēts kkās skatam, bet nu piekrītu jums ka mazs jaudīgs un parametros pārspīlēts.

 

Mafijs - he he nu to gan es zinu jā, bet man tieši blakām neviens nedzīvo, ir pa vidam kāpene, bet nu tik skaļi es neklausos :)

Link to comment
Share on other sites

Ju - Apskatījos un tām tumbām ir 50hz, bet s-90 mazākais ir 20hz, bet nu tas tavu domu laikam nemaina.

 

 

vajag nevis skatiities bet klausiities.

apshaubu, ka tu kaut reizi dziivee esi dzirdeejis 20hz, par 20hz no s90 nemaz nerunaajot .

kas attiecas par forseeto basu --- ideja protams ir stulba, kaa jau te vairaakums teica, bet nav gluzhi miskastee metama --- ko tik stulbu neizdariisi, lai buutu labi [ un kaa tad pieredzi uzkraasi, ja kautko nevienosi un neklausiisies ] :) vienu lietu gan atceries --- tie leetie struntinji centra subinji jau tev taa dos to leeno nepreciizo, kolbasiigo skanju, bet --- ja tu veel atradiisies kaadu lieku metru taalaak no taam nekaa no savaam s90 , tad reekjini, ka taa skanja atnaaks ar kaartu leenaak/ veelaak pie tevis, tur vajadzeetu padomaat kaa minimums par akustiku izvietojumu telpaa [ par krossoveriem utml lietaam nemaz nerunaajot ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Izredzetais

Nu tā, daudz mazs jūsu domas man ir skaidras. Lieku jautājumu nav un vai es to kādreiz pameiģināšu lai paliek manā ziņā. Paldies, slēdzam tēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Tominsh331

atstāj tās s-90 un to centru met ārā, atdod vai ko citu.

bass 90niecēm ir labs, par pārējo nezinu

kautkāds subis jau tur sanāktu, ja wooferus vienā kastē samontētu(nez vai parametrus tādiem skaļruņiem dabūsi) un zem galda vai kur citur noliktu.kautkādam basam jau šitie der, bet pīkstuļi ir točna kautkādi mēsli.

Link to comment
Share on other sites

bet pīkstuļi ir točna kautkādi mēsli.

 

nu tik dumjsh jau tas users nav, ka no piikstuljiem meegjinaas basu dabuut. ja lasiitu teemu, tad zinaatu, ka cilveeks arii plaano kaadu krossoveru izmantot :p

 

PS- autor, tu savaam s90 komplektam loudness izmanto ???

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...