Jump to content

Problēma ar procesora jaudu.


pagaans
 Share

Recommended Posts

Nesen pc nomainīja mātes plati un procesoru, jo pats no sevis slēdzās āra uttt.

Jaunais procesors:AMD Athlon II X4 640

Mātes plate: MSI 760GM-P23(FX) (MS-7641)

Un tagad ir tāda problēma, ka viņam būtu jābūt 3 GHz, bet viņš rāda tikai 2,2 GHz, tad es mēģināju uzlikt overlock uz 3GHz bet nevarēja varēja tikai uz 2,8 GHz tad es šodien noulēju bios un tā kā bija tie 3 GHz, tad restartēju un parādīja tekstu kkādu ka nevar ovelock būt tik liel un tad es uzliku default settings un atkal bija tie 2,2GHz. Kāpēc 'ta ir var kāds palīdzēt?

Ceru ka kāds sapratīs ko esmu tur uzdrukājis :D

Link to comment
Share on other sites

Tukšgaitā procesora takts frq tiek samazināta, lai taupītu elektrību. Iedod slodzi kompim un tad paskaties.

tas gan ir tikai taadaa variantaa, ja ir iesleegta auto overclock funckija maatesplatee.

veel dereetu papeetiit maatesplates CPU support / bios versijas

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Un kādā veidā tad mēģināji uzlikt to overlock? Apraksti savas darbības.

Link to comment
Share on other sites

Es jau visu noskaidroju MB nesader ar CPU. Overlocku taisīju ieejot biosā un tur, tālāk neatceros kā :D

Labots - pagaans
Link to comment
Share on other sites

Neseder gan:

MSI 760GM-P23(FX) Socket AM3+

AMD Athlon II X4 640 Socket AM3

tas nav viens un tas pats

Labots - pagaans
Link to comment
Share on other sites

BIOS versija ir jaunākā, paskatījos, kas tad tā varētu būt par problēmu, kāds var normāli paskaidrot????????????

 

OVERLOCK taisīju tā, iegāju BIOS-CELL MENU-ADJUST CPU FSB FREQUENCY(MHz).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja mātesplate nesader ar procesoru, tad pat piešķilt nesanāks. Kur nu vēl overklokot. :hunter: Ģerevņa.

Link to comment
Share on other sites

kas tad tā varētu būt par problēmu, kāds var normāli paskaidrot????????????

Nu tev tak saka, skaties BIOSā pie Cool'n'Quiet. Ja nemāki - noreseto CMOS. Ja nemāki, tad nes uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

Un kas notiek ar atmiņas frekfencēm mainot FSB Tev, protams, ir pilnīgi pie kājas

Link to comment
Share on other sites

Es jau resetoju CMOS pirms tam kā jau rakstīts manā pirmajā komentā, izņēmu bios bateriju utt.....

 

Tikko resetoju CMOS tad izslēdzu Cool'n'Quiet, pirms tam bija Auto, rādija ka ir tie 3 GHz, iezgāju un saglabāju no BIOS, tad iezlēdzās PC paskatījos cik ir un ir 2.2 GHz.

Labots - pagaans
Link to comment
Share on other sites

Nu bet priekš kam pētīt tos ciparus, būs 3ghz, tad kad vajadzēs, kad nevajag, tad ir 2.2. Priekš kam lauzīt jau tā patukšo galviņu lieki?

Link to comment
Share on other sites

Jā protams ja tā būtu būtu baigi labi, kad sāk kko spēlēt vai darīt pilnīgi nekas nemainās un viss baigi raustās. Nerunā ja nezini kā ir....................

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Man liekas, ka nav ko brīnīties. Tu ieslēdz datoru un gribi, lai tas bliež ar maksimālo jaudu. Ja viņš nav noslogots, darbosies ekonomiskajā režīmā. Palaid kādu maksimāli ēdelīgu spēli vai kādu testa programmu, kas noslogo sistēmu un droši vien būs tie 3 Ghz.

 

Tas, ka spēlējot baigi raustās varētu nozīmēt, ka pietrūkst jaudas barošanas blokam vai videokarte par vāju.

Link to comment
Share on other sites

Nu mamēģināšu tā izdarīt.

Video karte: GeForce 9600 GT 1GB šaubos ka tas ir pa vāju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tāds pats cpu un viss ir OK. Mātesplate gan tev pulksteņošanai ne visai piemērota. Vajadzēja ņemt Asus mātesplati, tad varētu arī dabūt tādus rezultātus:

 

post-1146-0-15787100-1324063805.png

 

Bet tas, ka bez slodzes rāda 2,2GHz ir pilnīgi normāli, jo ir ieslēgts energotaupīšanas režīms. :)

post-1146-0-15787100-1324063805_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...