Jump to content

Jaunas sistēmas nokomplektēšana


CYClone
 Share

Recommended Posts

Labdien , pašlaik lietoju logitech z-2300 , bet viņām jau nestrāda labā tumbiņa un skaņas kvalitāte neapmierina , tāpēc vēlos mainīt uz kādu home audio sistēmu.

Vēlos sakomplektēt 2.1 sistēmu , kura būtu pietiekami kvalitatīva priekš jauniņā šajā sfērā , otra galvenā lieta, ko vēlos ir jaudīgs subwooferis, jo mūzikā , ko klausos tam ir liela nozīme.

Budžets grozās no aptuveni 200-300 latiem. Nevajag obligāti jaunas.

Pašlaik esmu noskatījis http://www.ss.lv/msg...mics/fjogj.html , http://www.radiotehn...roducts_id=2782 .

Gaidu jūsu atsauksmes ar jūsu piedāvājumiem un domām par noskatītajām precēm , paldies!

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu , tad skaņas avots būs PC? Un Gribi apgreidu no aktīvajiem skaļruņiem uz mazbudžeta pasīvo? Iesaku skandas un itsevišķi subi pirkt jaunas, bet stereo pastūzi no biedriem ivo , tornis un long john , jo tavā budžetā jauns pastūzis nesanāk. Ņemtu šito http://www.radiotehn...roducts_id=2737 plus šo http://www.radiotehn...roducts_id=2718 ... Neuztraucies , ja stereo pasūzim nav rca sub izeja priekš aktīvā suba , tas ir viegli apejams ,slēdzot vadus , kas iet uz skandām cauri subim, un subs pats paņems vajadzīgās frekvences.

Nepiefiksēju , ka tām skandām cana ir par vienu nevis pāri. Nekas prātīgs tad tev pāri nepaliek tam stereo pastūzim,bet ja labi grib, pāris latu jau atradīsi , ja būs pa īsu.

Labots - nhs
Link to comment
Share on other sites

un tas subs pa 150Ls ir tas mega jaudiigais, ko userim vajag ??? tas skaljrunis maksaa 15Ls + kautkaada tda arii aptuveni to pashu. Manupraat pa to naudu var panjemt daudz jeedziigaaku variantu no ss.lv tik jaapameklee

nez, man 145Ls par 70to gadu tehnologjiju gan maksaat negribeetos ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

... galvenā lieta, ko vēlos ir jaudīgs subwooferis, jo mūzikā , ko klausos tam ir liela nozīme...
Mūzikā ??? Kopš kura laika kretinējošu troksni sauc par mūziku? Debīlā diskotēkās apnarkojusies tīņu un bezsmadzeņu bembistu paaudze jau laikam gan to nekad nesapratīs.

Nekad nekas neskanēs labāk par kvalitatīvu, pareizi izvietotu stereo, protams, izņemot oriģinālus daudzkanālu ierakstus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu daļēji var autoram piekrist. Grīdas akustiku, kas spēj iedot labu basu pa 300 Ls nenopirksi. Teorētiski plauktinieces + subītis tajā enu kategorijā skanēs labāk. Protams, jāizvēlas ar prātu.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag basu, kas vainas S-90+ stereo pastūzis? :meeting:

 

SS.lv pāris s-90 aiziet pa 30-70ls, pastūzis no Ivo, Torņa, Long Džona par +/- 50ls nu ap 100ls par basīgu komplektu tīri normāli! :)

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Kevin nav jau tik traki ar tām tehnaloģijām , parādi man lidzvertīgu subi par tadu naudu manis piegāvātajam-jaunu un tadiem teh. parametriem, piem. svaru 26kg.Un tās plauktinieces iemetu , jo dizainiski sakrīt ar subi.

Labots - nhs
Link to comment
Share on other sites

vai svars tavupraat ir kautkaads mega veeraa njemams parametrs ???

protams, pie shodienas tirgus ekonomikas, cenas ir taadas kaadas taas ir, bet man piem neliekas pareizi vai normaali par izstraadaajumu, kas paaris gadus apakalj maksaaja 70-80Ls robezhaas, tagad ir jaamaksaa 150Ls . Protams, dizains un tas, ka tu vari speeleeties ar novietojumiem/ delay-iem un krosa frekvenceem , veel jo vairaak, ka tavs konkreetais subs vismaz krosa F mainiit piedaavaa [ ja kontrole no resiivera nebuus ] , bet nu shaa kaa taa .... Tad vienkārši useram jaapadomaa, kas buut labaak --- 2x s90 vai tevis piemineetais. Par to kas leetaaks -- jau skaidrs ...

Link to comment
Share on other sites

Mūzikā ??? Kopš kura laika kretinējošu troksni sauc par mūziku? Debīlā diskotēkās apnarkojusies tīņu un bezsmadzeņu bembistu paaudze jau laikam gan to nekad nesapratīs.

 

Nav laba vai slikta mūzika, tev vienkārši tā patīk vai nē. Pazīstu es vienu cilvēku- normāls čalis, gudrs, pašlaik studē RTU bet mīļākā alus marka- izRUBENIS . Vai tādēļ viņs ir stulbs alkoholiķis, kam nav nākotnes? Tas tā, līdzībās runājot.

 

Klausās, dzer, skatās katrs to, kas patīk . O un jā, disenēs to vien dara kā laiž heru vēnās, dzer līdz otkļučkai, pie tam visi, kam ir BMW ir neglābjami urlas, krievi treniņtērpos un vienmēr vainīgi visās autoavārijās. Savādi, bet ir cilvēki, kas uz un no disenes aiziet skaidrā, kuru mērķis ir izdejoties un iztrakoties, ar draugiem labi pavadīt laiku.. Nu ko es tev, cilvēkam ar deviņdesmitgadīga cilvēka uzskatiem, mēģinu ieskaidrot... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

atljaushos pieziimeet, ka normaalaas diskoteekaas tomeer tehnika ir uz mazliet citaam vajadziibaam buuveeta, liidz ar ko taa basa kvalitaate kvantitatiivaa izpratnee ir ar kaartu augstaaka nekaa videejaa BMW salonaa.

cita lieta, ko konkreetais users vispaar veelas. Ja vinjam ir 10m2 istabinja vecaaku dziivoklii daudzdziivoklju maajaa , par kaadu basu mees te vispaar varam runaat ??? tur jau pat s90 bass [ ja to par taadu var saukt ] buus perebors .....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Svars ir pat ļoti jāņem vērā,tas pirmais uz ko skatos , ko tev varēs izdarīt 10kg subīts lielā istabā?pirdiens no viņa vien būs, pat dīvānu neiekustinās. tak pasties pats kā maksā lielāki un smagaki subi,vis iet proporcionali uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, kas tad dod aktīvā suba svaru ? A. pastūzis B. kastes biezums. C pats skaļrunis. kaut kāds RRR ar plāno kasti un AB TDA ampu svērs tik pat cik krutāks subs ar D klasi un kvalitatīvāku kasti. es nezinu, ja autors izmanto datoru un tā skaņukartei ir 5.1 analogās izejas, tad var darbināt ala aktīvais subs + kaut kādas aktīvās mazās skandas vai stereo pastūzis...kaut gan laikam autora gadījumā s90 + amps ir labāks risinājums budžeta tuc tuciniekam.

Link to comment
Share on other sites

Svars ir pat ļoti jāņem vērā,tas pirmais uz ko skatos , ko tev varēs izdarīt 10kg subīts lielā istabā?pirdiens no viņa vien būs, pat dīvānu neiekustinās. tak pasties pats kā maksā lielāki un smagaki subi,vis iet proporcionali uz augšu.

nhs, es saprotu tavu retoriku un pa daljai piekriitu tai, bet saproti arii maneejo

1. 75zt subs sver 6,5 kg. normaals muusdieniigs subs liidziigaa izmeeraa piemeeram ar neodiima magneetu sveertu ap 3kg [ pat dazhi labi ferriiti sver knapi 2kg, piemeeram --- http://www.cadaudio.dk/ht240m0.pdf ]

2. kaste - pienjemu, ka visi taisa kautkaadu industrijas standartu 18mm + ribas , tur mega atshkjiriibaam nevajadzeetu but

3. aktiivais modulis , panjem vecu AB kanaalu ar trafu vai D klasi [ subam shajaa klasee-- pilniigi ok ] . tur starpiiba var buut i visi 5 vai 10kg.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Mūzikā ??? Kopš kura laika kretinējošu troksni sauc par mūziku? Debīlā diskotēkās apnarkojusies tīņu un bezsmadzeņu bembistu paaudze jau laikam gan to nekad nesapratīs.

Nekad nekas neskanēs labāk par kvalitatīvu, pareizi izvietotu stereo, protams, izņemot oriģinālus daudzkanālu ierakstus.

 

Viņš vispār teica kādu stilu klausās? Tu jaunībā arī klausījies tikai Bēthovenu un Frenku Sinatru? Dusmas uz tādiem, kas iedomājās, ka zin, kas ir mūzika un, kas nē, katram vecuma posmam ir sava mūzika un būtu dīvaini ja draugu burziņos visi dejotu valsi pie kkāda klasiskās mūzikas gabala... Es arī eju uz "diskotēkām" un braucu ar bembi, klausos trance, dubstep, tech house kā arī Latviešu gabalus un kādu plati pa retam bet kkā narkotikas nav sanācis lietot un smadzenes vēl kkā atrodas galvā...

Autoram - varbūt patiešam vari nosaukt mūzikas stilus un, kur tu domā klausīties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

To kvalitatītu stereo var staipīt visu dienu un viedokļi atšķirsies. Protams pirmsākumos nekādi aktīvi subi nebija un tas ir pamats un uz to arī iziet visi hi end ražotaji . Otrs ,protams ,ir mūzikas žandri,ko mūsdienās klausās, tur prasās pēc lielāka izmēra skaļruņiem un, lai lieki netērētos, ir aktīvie subi,kas ļoti labi tiek galā ar jauno mūziku...Personīgi es arī grēkoju un lietoju 9.2 kanālu resīveri ,izmantoju tikai piecas skandas un divus subus, ar bembi nebraucu un narkotikas nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Mūzikā ??? Kopš kura laika kretinējošu troksni sauc par mūziku? Debīlā diskotēkās apnarkojusies tīņu un bezsmadzeņu bembistu paaudze jau laikam gan to nekad nesapratīs.

Nekad nekas neskanēs labāk par kvalitatīvu, pareizi izvietotu stereo, protams, izņemot oriģinālus daudzkanālu ierakstus.

pilniigi piekriitu

Link to comment
Share on other sites

nav isti svarigi kadu muzikas stilu klausas, divas tumbas vienmer bus patikamak klausities neka 2.1, jo tumbas bass buus ljoti labs (neparspilets) augshas un vidi sabalanseeti, pie tam, lielakajai daljai muzikas (arii dubstep, kur bass ir ljoti svariga padarishana) ja klausas kvaliativi un izpilditajs ir par visu padomajis un klausas ar ausim nevis pakalju, tad bass ir stereo (retam dziesmam tikai, bet tajas tas dod baigo efektu, ta pat ka bungam, kuram ir vairaki mic ierakstot) un ir baigais kaifs kad vari to izbaudit, nevis no 3aas tumbas visu laiku dzirdi plurkshkus, un lai gan tautas ir runats, ka pie zemam frekvencem nevar atskirt puses no kuras nak skana, bet reali nemot un klausoties muziku pat uz ne tik uber krutas sistemas, var sajust ljoti ideali no kuras puses nak zemas frekvences, balstoties uz visu to, es reali pilnigi un galigi neatbalstu 2.1 muzikai, it ipashi, ja ir pietiekoshi naudas labam 2.0 (es saprotu pa 30ls logitech ar subiti nopirkt ir ok, tpc ka nekas cits nav izdevigs), bet ja budzets atljauj... + vajag labu skanas karti + vajag pareizu istabu.. 2.1 der tikai filmam un variantam lidz 30ls...

 

pie tam, labas tumbas basu dos tadu pashu ka subitis, varbut pat vel labaku (skanas zina, jo visa tumba tomer ir uzbuveta lai stradatu kopa un skana butu sabalanseeta) noperkot kkadas tumbas un pieliekot kkadu subiiti dziesmas skanes nevis kaa jaskan, bet atkariba no taa, kaa ir salikta sistema, tb parak daudz basa vai otradi.. tiem pashiem z=2300 skana bija galiigi garam tikai tpc, ka ir tikai augshas un nenormals bass (shausmigi parspilets) kas beigas deva nebaudamu muziku ar vienk pliku basu, un jo skaljak vinas grieza, jo trakak tas izpaudas.. ja gribas vienk durvis un gridu padrebinat, tad tas der, bet tad letak ir vienk nopirkt chuguna radiatoru un pametat pret zemi, efekts bus tads pats.

 

P.S. uz koncertiem un agrak uz laroccu gaju tikai delj taa, lai kvalitativi paklausiitos muziku un reali izjustu to, esot pilnigi skaidraa.. + tas galigi nav muzikas stils ko klausos (tb kas agrak pirms gadiem 5iem skaneja larroca lielaja zale) bet kvaliativi klausoties, ja kads apdzeries jefs nesienas klat, tad kaifiigi ir tik un taa...

Labots - WitaminC
Link to comment
Share on other sites

Taapat kaa autors ari es loti cienu basu.loti.ja ir laba sistema tad bass var tikai iepriecinaat.dievinu sabvuferus.man ir divas jbl e100 gridinieces kuraam bass ir neticams.bet man tapat vajag vel.man ir klat subis.radiotehnika 120w.rigonda.pieslegts pie 4 kanalu pastuza B izejas.un uz pastuza A izejas pieslegtas gridinieces.kad nospiez pastuzim pogu A+B,un noregule sabim frekvenci.tad skan superigi.iesaku autoram nopirkt labu sistemu.varbut kaadas rrr s-400 no ss.lv + pastiprinataju labu.velu veiksmi.

Pats domaju pirkt jaunu sabvuferu pec laika.kad finanses bus.

bic america fl12

jbl es250pbk

canton carat 500sc

tie ir lieli un loooti jaudiigi sabvuferi

cerams tad man bus gana:D

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Pirms sākas kārtējie kari par subjiem un to pielietojumu sadzīvē (es zinu vismaz 4 biedrus, kas sāks plēst kreklu uz krūtīm un teiks, ka pat vis izcilākajam dzīvās mūzikas koncertam nevajag vairāk par standarta 8 vai pat 10", stereo akustikas zemā gala izstarotāju...), tad atļaušos pieminēt, ka piemēram Sidnejas pilsētas hallē ir ērģeles kas spēlē 4-8hz. Un ja nu es gribu to ierakstu paklausīties mājās, ko man darīt?

 

edit:

lai mani nevilktu no viena grāvja otrā, man mājās nav nevienas akustiskās sistēmas, izņemot šo eksemplāru un sievas kundzi...

 

edit2: kā man jau te PM raksta, tad jā, neviens mūsdienu mirstīgajiem pieejamais subis nespēlēs tādu zemo galu, bet... bija krievu laiki, bija alumīnija skaļruņi...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Protams, WitaminC, biju uz to Essential pasākumu, kas bija pirms 4gadiem (laikam) Ventspilī un tur mūziku patiešām varēja izjust, lai cik būtu viss skaļi un "kompjūterizēts", bet nekas netarkšķēja, neklipoja utt...

Man pašam ir z-2300 pie datora un pastāv tāda iespēja kā basu regulēšana, parasti vairāk par 3/5 basa negriežu (balītēs vairāk) un viss ir smuki sabalansēts :) kā arī nesaprotu, kur tev tur vidus trūkst, vienīgais mīnuss z-2300 ir tas, ka viņas vajag precīzi nolikt pret klausītāju savādāk pazūd augšas (tas arī vairāk uz ballītēm attiecas). Protams arī nevar salīdzināt ar savu denon pastūzi,cd atskaņotāju un Heco grīdeniecēm, bet priekš datora tumbām ir ļoti labi...

Par to sabvuuferu, man paziņai ir Nad pastiprinātājs, B&W lielās tumbas (sēriju nepateikšu) un, lai arī skaisti skan bez subja, tomēr ieslēdzot subi (protams nepārspīlējot noregulēts), mūzika iegūst tādu dziļumu... Pašam man tas laiks ir pagājis, kad poo pa visu, ka tik bass, tomēr dievinu patīkamu un mīksti dziļu basu, bet te laikam ir no sērijas - vienam meita otram kleita

Link to comment
Share on other sites

...Sidnejas pilsētas hallē ir ērģeles kas spēlē 4-8hz. Un ja nu es gribu to ierakstu paklausīties mājās, ko man darīt?

 

Varu droši apgalvot, ka Tu šo diapazonu tāpat nedzirdi...

Link to comment
Share on other sites

Ivo -- nav jau jaadzird, to var sajust. un efekts ir.

autors gan veel joprojaam nav paraadiijies.

par to, ka 2.0 skanees labaak par 2.1 Idejiski jaa. ja vien 2.0 speej to zemo galu pavilkt . Te jau neviens nerunaa par to, kaadaa veidaa salaagot to 2.0 ar papildus pielikto subu. Abiem kross, reguleejams delay, un pie reizes vienai no kasteem dereetu arii phase groziitaajs, nevis 0/180 knobs paarsleedzams, bet manuaali grozaams. tajaa briidii, kad izdodas pareizi sagroziit faazi, un krosa joslaa abi izstarotaaji maksimaali summeejas [ +6dB ] , tad shaubos, ka kaads atljausies apgalvot, ka 2.1 skan suudiigaak [ pienjemot, ka pieliktais subs nav kautkaads leets Fi/ BP saforseets struntinjsh ] . Cita lieta, ka maajaas --- cik tad no boot biedriem ir sev korekti iereguleejushi front + sub ???

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās skandas un subji regulējās automātiski ar mazu mikrofoniņu , kas nāk līdzi pastūzim,muļķu gudra padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

faaze arii pareizi sagriezhaas ???? :))))

jeb tikai ievadaas prasts delay liidz katrai kastei

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

fāzes diezin vai :) cik savai kinozālei mērīju - visi skaļruņi un sabs ir fāzē. tur ir pocis fāzei. bet par cik viss ir fāzē , tad uz nulle grādiem atstāju. IMHO ja 2.1 sistēma mūziaki tad vajag visu perfekti saregulēt. bet mana 5.1 tiek izmantota tikai oriģināliem 5.1 končiem un filmām - tur LFE iet pa atsevišķu kanālu - sabu, tur katram ierakstam stipri atšķirīgi leveļi - parsti ja kaut kas sprāgst jeb viens pa bungām vālē - tad tas uz sabu ari tiek izdots. fronti klusē pa lielām šaibām. tur tā pieregulēšana nav tik svarīgā kā 2.1 sistēma, kur sabs ir daļa no kopējā nevis no atsevišķa kanāla "barojas".

Link to comment
Share on other sites

Oskar-- ko noziimee--- skaljrunji un sabs ir faazee ?? tikpat labi vinjiem uz krosa F ir 90 graadu nobiide. ieteiktu gan panjemt un paspeeleeties ar to poci. par 5.1 teoreetiski vareetu piekrist... bet tad arii tas buus stingri atkariigs no ieraksta, vai nesareguleetu dzirdees vai nee . turklaat tas viens spraadziens jau nesastaav tikai no 40 vai 50hz ...

Link to comment
Share on other sites

nu jā, protams, vajag arī lai fronti varētu kaut cik jēdzīgi zemo galu pavilkt , jo ir efekti filmām, kad frontos vajag basu ar :D TAs tā tīri iz savas pieredzes saku. Esmu ar to poci spēlējies - bet baigo ieguvumu neredzu - kā griežu - tā bass sāk pazust..vājināties. Protams, kā jau minēju - ja atskaņo tos pašus končus 2.1 režīmā - garām, man nepatīk. Tad labāk 2.0 vai sabu citu vajadzētu + vēl reša DAC. ut.t.. Pašlaik tāds setups man izkristalizējies ar atsevišķu sistēmu mūzikai. sāku ar kopējo 5.1 visam - filmām, mūzikai , radio - beigās nonācu klausoties un salīdzinot - 2.0 man tīk labāk. Jā 5.1 ir forši kādu Tiesto koncertu vai kaut da jebkādu citu klausīties - realitātes sajūta pa visam cita komplektā ar bildi un pareizi 5.1 izvietojumu. Ja klausies mūziku - sēdī dīvāna piever acis un izbaudi nianses, a ja skaties filmu - pa lielam vienalga kas tur a fāzēm, ka tik bliež un thd arī pie kājas, tur tīri psiholoģiski esi filmā iegrimis un skaņa kā tāda paliek otršķirīga. Protams sirdi silda ja zini, ka laba sistēma un ar skaņu viss kārtībā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā filmas uz TV skaļruņiem lūru, man tas 5.1 nafig nav vajadzīgs. Sākumā pakaifoju, apnika. Sieva vispār saka ka viņai traucē skatīties tie trokšņi.

Link to comment
Share on other sites

un cik taalu tad tu aizgriez, kad tev ir vislielaakais vaajinaajums ??? varbuut vajadzeetu griezt uz otru pusi [ bet fiziski nav iespeejams ] . Man piemeeram cik akustiku, tik reguleejumu. vienreiz frontam 40deg, citreiz subiem 70, 90, 120, panjem pagriez krosa frekvenci augstaak vai zemaak / atkal viss savaadaak ... man gan ir prasta 2.2 sisteema un uz ausi to ljoti viegli piedziit ...

Bet ja tu piem faazi nevari groziit, un saac groziit delay, teoreetiski vienaa faazee vinji vareetu straadaat, bet laikaa tur vareetu buut kaveejums pat [ njemot veeraa viljnja garumus basa joslaa ] metrs, un vairaak , kas jau kardinaali mainiis subjektiivo uztveri , atkariibaa no taa, priekshaa [ ausiim / smadzeneem ] buus subs vai fronts [ un no taa savukaart saakas tie stereotipi, ka nekas nav labaaks par 2.0 , un ka .1 pieliktenis visu bojaa ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

First measurement point

Also referred to as the Main Listening Position this

refers to the most central position where one would

normally sit within the listening environment.

MultEQ XT uses the measurements from this position

to calculate speaker distance, level, polarity, and

the optimum crossover value for the subwoofer.

Secondeighth measurement positions

These are the other listening positions (i.e., the

places where the other listeners will sit). You can

measure up to eight positions.

The following examples show some typical home theater

seating arrangements. Choose the one that best matches

yours, and position the microphone accordingly when

 

prompted.

Mazs izgriezums no manuāļa.Kad iestatīju parametrus ar to mic. subus atstāju uz nulli.Laikam jau tas mikrefons tās fāzes arī saliek, jā piekrītu oskaram priekš muzona pure audio ir pats labākais.

Labots - nhs
Link to comment
Share on other sites

nee, imo faazi vienkārši nodetektee vai taa nav preteejaa polaritaatee [ 180deg ] . tas nav gluzhi tas pats.

Nhs, tu jau laikam iisti nesaprati par ko es runaaju. Es saprotu taa --- tu panjem mikjiiti, resiivers visu izdara, un tu aizmirsti, kas ir kas, kas bija jaaregulee utt. Bet iedomaajies, ko tas resiivers sadara -- tupa samet kopaa delay. subam taakaa dereetu mazlietinj buut aiz fronta, bet taa lai uz krosa F buutu maksimaala summeeshanaas. Aiz fronta taapeec, lai smadzeneem buutu sajuuta, ka basu performee fronts nevis subs[ un tad tas paliks tikpat viegls kaa 2.0, tikai ar zemaaku piesitienu ] , nevis kautkaads ar subu neprasmiigi sachakareets 2.1. kaa tu domaa, kaapeec ntajos modeljos phase knobs no 0/180 poziicijaam ir aizstaats ar reguleejamu poci, ar ko plavno var meegjinaat griezt to phase [ jautaajums cik labi tas reaali straadaa ] . razhotaaji, lai arii neafishee, ko un kaa dariit, bet taadu iespeeju IR radiijushi ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

kam tad vajag , tev ?? :) tev tachu Intereses: Nav :p

cik man zinaams, Kaspichu te ne tikai nevajadzeeja, bet pat nobanoja :)

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...