Jump to content

Neizdodas noskanēt 0.8W un 4W


Agris 77
 Share

Recommended Posts

Nu jau vairākas reizes esmu mēģinājis skanēt 0,8W un 4W, nez kapēc nekas neizdodas.

Šķīvis 80 cm, uztvērējs vecais labais Humax ko izmantoju citu pavadoņu ķeršanai un signāla līmeņa regulēšanai. Galvas esmu mainijis, grozijis antenu ar galvu kuru skatos siriusu un blakus esošo eurobird, nekas nesanāk. Frekvences protams izvēlos kuras nav DVB-S2.

Apmēram 100 metrus no mājas sākas mežs, vai tas varētu būt traucēklis?

36E, 31,5E, 28,2E, 23,5E, 19,2E, 13E, 9E, 4.8E ķeru bez problēmām.

Lūdzu padalieties pieredzē, kādi varianti?

Kuras frekvences ir ar spēcīgāko signālu???

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Kurš signāls stiprāks nepateikšu (nevaru tagad apskatīties), bet signālam jābūt stiprākam kā Astra 4A (4.8E) jo Thor satelīti ir tieši virs Latvijas. Kad man bija DM500s es arī nevarēju atrast, pietam sat šķīvju licējs (tajos laikos pats nemācēju likt) man mēģināja ieskaidrot ka nevarot uztver. Kad man bija nopirkts DM800 nolēmu pameklēt vēl un visu atrada.. Meklēju uz frekvences uz kura sēž kanāls BBC World News (FTA).

11862 H DVB-S SR 28000 FEC 7/8

 

Man uz 80 cm šķivja galviņas ir saliktas šādi (skats no šķīvja aizmugures):

http://img.lejup.lv/viewer.php?id=1321971229.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šajā http://www.dishpointer.com/ mājas lapā var ievadīt vietas adresi, vai koordinātes, vēlamo pavadoni, un redzēt kādā virzienā ir jāregulē antena.

Ja Tavas koordinātes ir 56.6425699, 24.4278049 , tad sanāk, ka abi Thor pavadoņi būs virzienā uz kokiem, kuri atrodas pļavā. Un vēl tajā lapā var ieķeksēt, lai cik tālu un cik augstu var būt škērslis, lai tas netraucētu pavadoņa signālam. Man sanāca, ka koki tie koki nevar būt augstāki par 8-9m.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te teica, Thoram ir stiprāks signāls nekā Astra 4A(exSirus). Viens no vārgākajiem(nosacīti) transponderiem ir Rumānu kanāliem(UTV, piemēram), citiem stabili pāri 80%(es saku pēc savas pieredzes, centrā-4,8*E).

Amosam viens no spēcīgākajiem tranponderiem ir 10722, V (OTV Music, Tonis, UBN).

Link to comment
Share on other sites

Paldies par padomiem, diemžēl nekas nesanāk, bērzi kas aug pļavā ir tieši priekšā vajadzīgajiem pavadoņiem.

Uz vienas antenas saliku 19-23,5-31-36 uz otras 4.8-9-13, palika viena vieta daisekā, joka pēc pieliku pirmajai 42E :shok: . Signāls sanāca pašvaks un laikam jau uz šitā pavadoņa nav ko skatīties. Pavasarī jāpadomā par citu salikumu. Varbūt ir kadi ieteikumi kā, ko labāk salikt no 8-tām LNB iekš East.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Agris 77
(labots)

Pavasarim iestājoties, atkal metos kaut ko darīt ar maniem nelaimīgajiem 4W un 0,8W, mierā jau nelikšos, bērzus gan zāģēt būtu takā pārāk nelāgs pasākums, pagaidīšu vismaz kad bebri viņus aizgrauzīs.

Izskatās gan ka būšu atradis vietu kur uzlikt antenu lai redzētu tos W, diemžēl pie mājas nekas nesanāk, likšu pie šķūņa :yahoo:. Pie šīs pašas antenas taisos likt vēl vismaz 2-3 LNB, bet tas nozīmē ka jāvelk līdz daisekam trīs gari vadi. Varētu uzlikt pa daisekam pie katras antenas un ievilkt istabā divus vadus, protams tas nav risinājums katru reizi skrūvēt nost vienu kabeli un likt otru.

Tātad mani intresē vai ir tāds savācējs kur varētu pieskrūvēt divus ienākošos vadus un ar slēdzīti pārslēgt uz to vadu (antenu) kurš tajā brīdī vajadzīgs? :wtf: Protams tas arī nav ne ērts, ne labs variants. Varbūt profesionāļiem ir vēl kāds variants?

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Savācējs ir- vēl vciens daiseks, tikai tam ir jābūt protokola 1.1. Saprogramēsi pareizi uztvērēju un tas pats visu pārslēgs.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Paldies vīri. Tātad tuvāko daiseku es lieku kuram protokols ir 1.1, tālāko pie šķūņa ar protokolu 1.0.

Fūū :yahoo: , pat nekas nav jāpērk, ideāli, vēlreiz paldies. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

pa pa pa, lasot augstaak esoshos postus var noprast ka galvinju skaits ir lielaax par 7

tad ar vienu 4x1(1.1) un vienu 4x1(1.0) nepietix, jo nav tak 4+4(vienu ieeju otrs diseks aiznjem)

 

lai vareetu kaskadeet jaabuut dazhaadiem protokoliem,

aiz 1.1 var likt 1.0 vai aiz 1.0 likt 1.1

 

kaads ir jau esoshais 1.1 un cik aizpildiic?

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Man tuvākajā daisekā ar protokolu 1.1 stāv 6 -1 kurā aizņemts 4 ieejas, pie 1.0 būs četrvietīgais daiseks kur varbūt būs 3-4 LNB. Vai tādā kombinācijā būs labi, rezervē vēl mētajas astoņvietīgais daiseks ar protokolu 1.1, bet viņš salā negribēja īsti labi slēgties.

Link to comment
Share on other sites

Liec labāk variantu kaskādei 1.1>1.0(2.0).Tad parasti problēmu nav un tavs Amiko arī to sapratīs.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Kaut ko tādu sataisi un vēl paliks rezerve nākotnei.

post-78751-0-69261900-1332263916_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...