Jump to content

Triatel bezvadu Rūteris "niķojas"!


Edgars15
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Lieta sekojoša. Ieslēdzot no rīta PC, ieslēdzot rūteri (Axesstel MV410R) viss kārtībā, nets strādā, viss griežās. Nepaiet stunda, kad sākas lagi, t.i. - uzmetas sarkanais krustiņš pāri lokālajam adapterim, tad pēc, aptuveni, 5-10 sek. mēģina savienoties, jeb "Identifing", un atkal saraknais krusts pāri. Tā nonstop'ā.

Lietas labā izslēdzu rūteri, izņēmu sim kartiņu, ieliku atpakaļ, resetoju, slēdzu iekšā - tas pats.

Pieliku jaunu vadu - nelīdz. Tad kompī pašu LAN "diseibloju" un "eneibloju", nelīdzēja. Tur pie iestatijumiem viss kārtībā, nekas nav aiztikts. Iekš cmd, rakstot "PING 192.168.0.1", šamējais saka Lost - 4 (100% loss).

Uz rūtera paša deg visas lampiņas, izņemot connect, taču viņa nedega arī, kad nets gāja.

Mob. arī vairs neuzrāda wifi pieejamību un rūteri kā tādu, bet pirms tā viss bijā kārtībā.

Zvaniju pašiem Triatel, šamie saka, lai "diseibloju" un "eneibloju" LAN - atkal izdaru, tad liek pārbaudīt PING iekš CMD - jau atkal izdaru.

Nu, tad šie saka, ka vaina vadā. Es, protams, saku, ka jaunu vadu pieliku un pie cita datora pārbaudiju - un tas pats.

 

Šie spītīgi saka, ka vadā vaina. Nu kur var tādas muļķības gvelzt!? Es par to modemu 200 samaksāju nupat kā.

Tagad atkal nets "parādijās", visu dienu gaidot... Un tā viņš pazūd uz stundām, tad mistiski parādās.

 

Kur problēma?

Ko man tagad ar to rūteri - izmest, vai zvanīt atkal Triatel? P.s. Kompis jauns, pāris mēn. tikai. W7 x64. Un tādi joki bija arī uz vecā pc, tik stipri retāk.

 

Paldies.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

D_L, labs joks, labs. Tikai riņķī trīs gadi, bija jāmaksā uz nomaksu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Visprastākais LiveCD parādīs vai datorā nav vaina.

Link to comment
Share on other sites

Zvans klientu apkalpošanas dienesatam uz triatelu vēreiz.

Pats neko neizdarīsi. Vadā vaina nav. Bojāts modēms. Vaina zināma.

 

Uz šiem modēmiem grantijas vairs nav.

Ja ir zināms kāds cilvēks ar lodāumuru uz TU, varu pateikt kā var salabot.

Link to comment
Share on other sites

Ta ir kad visdus mēslus pērk.

Kuri tad būtu tie „labie” rūteri (ar iebūvētu CDMA atbalstu), kurus varētu droši pirkt nebaidoties, ka tie varētu nobeigties pēc 3 gadiem? Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Dodies ar to CDMA rūteri pie Triatel un risini problēmas. Ar zvanīšanos pa telefonu un gaudošanu forumā neko nepanāksi.

 

P.S. Ja raksti rūtera modeli, tad norādi pareizu modeli, lai nemaldinātu cilvēkus. Nu nav tāda MW410R, bet gan MV410R :dornis:

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Negaudoju, izklāstu problēmu ar cerību to risināt. :stink:

Skaidra bilde, kas cits atliek.

 

Atvaino. :) TIka labots.

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Dodies ar to CDMA rūteri pie Triatel un risini problēmas.

 

Kā jau teicu, šiem modēmiem garantijas vairs nav. Vienīgais ko triatels piedāvā ir jaunu VW-210 modeli vai arī iegādāties citu MV-410 pa kādiem Ls 35 ar pusgada garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Zvans klientu apkalpošanas dienesatam uz triatelu vēreiz.

Pats neko neizdarīsi. Vadā vaina nav. Bojāts modēms. Vaina zināma.

 

Uz šiem modēmiem grantijas vairs nav.

Ja ir zināms kāds cilvēks ar lodāumuru uz TU, varu pateikt kā var salabot.

Var būt pastāstīsi kā viņus atgriest dzīvē.Man ar kādi trīs tādi sakrājušies,kad nobeidzas operetors atsūta jaunu.Bet darbojas pārsvarā ne ilgāk pa pus gadu.Vairs pat bojātos neprasa sūtīt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Sazvaniju Triatel. Iedeva nr., uz kuru jāzvana, lai vestu remontēt rūteri.

Tad nu uzjautāju, vai varu ņemt pats savu rūteri, atbildēja, ka jā.

 

Iesakiet labāko līdz 100 Ls. Skatos uz kautko tādu, bet neredzu iespēju šim pielikt ārējās antenas. Palasot specifikāciju, liekas ātrs un manām vajadzībām atbilstošs. Un kāda būtu starpība starp šo? Kas viņam būtu tāds stipri pārāks?

 

No torņa līdz manis ir aptuveni 8 Km.

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Tu vispār saproti ka tev vajag ar CDMA atbalstu modēmu Triatelam.Jeb vienkārši Tev vajag rūteri?

 

Kur tu izlasīji,ka tavām vajadzībām atbilstoš? Neredzu točna šodien.

Link to comment
Share on other sites

Jā, pats sajaucu. Labāk ieskaiet kautko līdz 100 naudām, lai man te nav jāzīlē, kas man vajadzīgs.

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Tagad es nesaprotu..Vai tad Tu neizmanto Triatel pieslēgumu? Sapratu,ka Tev vajadzīgs dzelzis kas saprot viņa tīklu CDMA modēmu.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju Triatel pieslēgumu. Līgums sen ir beidzies, noslēgts bija uz 3 gadiem, kuri sen ir pagājuši. Skaidri un gaiši pateica, ka drīkstu pirkt arī savu rūteri un lietot to ar pašreizējo sim kartiņu.

Nezinu, ko man tagad īsti skatīties, specifikācijas utt.

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Es Tavā vietā paņemtu šo http://www.ebay.co.uk/itm/Axesstel-MV410-R-Series-CDMA-1xEV-DO-Rev-Wi-Fi-Gateway-Router-/250931636521?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a6cb0e929 Un starp citu uzjautāju biedram mafijs,kā atgriest dzīvē esošo.Liekas ka vajadzētu izdoties ,ja tiešam tikai nosēdušos kondiķos vaina.Nomainīšu pēctam pateikšu par rezultātu. Meklē pēc atslēgas vārdiem CDMA 1xEV-DO. Bet cik saprotu Tev vajag ar sim kartes atbalstu,man mac adrese piesaistīta operatoram.Maiņas gadījumā janosauc jaunā kuru dzelzi gribu pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu, gribās kautko cito no rūteriem. Šis arī vecs modelis.

Padod ziņu, ja sanāk salabot savējos tādā veidā!

 

Starpcitu, arī nets nežēlīgi lēns palicis šīs dienas, kad rūteris sāka taisīt problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau nekāda dižā izvēle,kas atbalsta Triatel.Par ātrumu visticamāk ,ka nogriezts sasniedzot mēneša limitu.

 

Nepastāv iespēja pāriet uz Lattelekom? Kaudze ar problēmām atkristu un lētāk.Vai kādu radiolinku Tavā apkārtnē pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Kā - nav izvēles? Hm, varbūt tad iesaki, kuri no dateksa piedāvātajiem rūteriem derēs? Triatel sim kartiņa vairs nav piesaistīta tam konkrētajam rūterim.

 

Limits nav sasniegts. To skatos regulāri.

 

Iespēja pastāv vienmēr. Tikai atkarīgs, cik tas maksā? Radiolinks man izmaksātu uz 500 ls, sacija vietējais "ierīkotājs".

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tev laikam nav pielecis, ka Triatel neizmanto GSM, bet CDMA tehnoloģijas, līdz ar to vispār nopērkamo CDMA modemu skaits, ko var izmantot, ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. Ja vēl gribi tādu ekstru kā rūteris, kas šajā gadījumā ir sekundāra funkcija, tad nāksies izvēlēties šādu pašu aparātu, tikai strādājošu, vai arī izvēlēties LMT/Tele2/Bite pakalpojumus, kur iespējamo iekārtu skaits plašāks, jo 3G rūteri pieejami diezgan lielā skaitā.

 

Var vēl meklēt pa jebajiem un citām aizjūras valstīm kādus krutākus CDMA rūterus, bet visticamāk neko labāku neatradīsi.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Skaties lietotu. http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/network-equipment/hubs-switch-routers/ekmoj.html

Tiem, kam radusies iespēja tikt pie civilizētāka interneta, tās kastītes tirgo. Tāpat viņas pēc tam mētāsies plauktos.

Sarunā sakarīgu cenu, un ņem ciet, ja savējo sprāgoni neizdodas atdzīvināt. Tik neķer kaķi maisā! Tie rūteri nav īpaši izturīgi.

Link to comment
Share on other sites

Problēmas izklāstu vienmēr sāc ar atrašanās vietu. Vietējie interneta ierīkotāji 90% gadijumu galīgi nerubij fišku. Ja paliec pie tā paša Triatela ņem RB751U +VW110 notestēts dabā un daudz maz arī normali strādā cik nu vispār ir iespējam tajā Triatel tīklā pastrādāt. Par Axesstel MV410R ja nav garantijas atrauj vaļā iemet PCB fočenes forumā, pēc tām daudz ko varēs pateikt.

Link to comment
Share on other sites

No VW-110 vajag turēties pa gabalu ! Bez papildus antenas tas pipuks nestrādā, ja attālums no bāzes stacijas pārsniedxz 3-5 km.

Link to comment
Share on other sites

mhm vai nu to VW-210,

vai ar vW-110 ar pie modētu antenu. :D + rūteris ar USB portu kas saprot šos interneta puļķus

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju Triatel pieslēgumu. Līgums sen ir beidzies, noslēgts bija uz 3 gadiem, kuri sen ir pagājuši. Skaidri un gaiši pateica, ka drīkstu pirkt arī savu rūteri un lietot to ar pašreizējo sim kartiņu.

Nezinu, ko man tagad īsti skatīties, specifikācijas utt.

Tagad tik izlasīju,protams,ka nekas tev neies pērc ko gribi.Tev tak nav aktīva karte un pieslēgums sen beidzies.Tomēr nevajag sākt ar līguma noslēgšanu par pakalpojumu lai lietotu esošo sim?

 

Tagad tāpatās gribēji lietot pēc līguma beigām? :pooh_go::pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tulford, cik man zināms, līgums tiek automātiski pagarināts un neviens pakalpojumu sniedzējs nepārtrauc sniegt pakalpojumus, ja nav izteikta vēlme izbeigt līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Var jau ari izvadu uz arejo antenu pielodet :))

 

Neesi, acīmredzot, 110-to rokās turējis. Ir jau MMCX ligzda antenai. Nekas nav jālodē.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Man jau arī tā likās bet parliecinats nebiju. Sen tas bija. Attiecīgi lietotājam vel vienkāršāk vajag tikai MMCX pigteilu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...