Jump to content

skaype instalaacijas probleema


puukis
 Share

Recommended Posts

Instaleju skaypu no interneta, aizinsteleejaas vinnss liidz tam , ka paprasiija man XP instalaacijas disku, ieliku to , kaa prasiits un nospiedu ok,bet vinss izdod pazinjojumu ka nevar atrast celju/'PRO MSI'un taalaak neinstaleejas var nospeist cansel, bet ar to problema beidzaas tikai liidz tam, kad tiek iesleegts pa jaunam dators. Skaypu peec tam ieinstaleju citaadaa celjaa, itkaa darbojaas ar to buutu vis kaartiibaa, bet tikai probleema ir taada, ka katru reizi, kad iesleedz datoru paraadaa windows instaler logs,kuraa man atkal prasa ielikt XP disku. Varbuut kaads zina, kaa lai paartrauc to nepabeigto instalaacijas procesu, lai man tas instalaacijas logs vairs neraadaas peec datora iesleegssanas? Kur buutu jaaieiet un kas jaaatsleedz?

Link to comment
Share on other sites

es jau tur pabakstiijos, bet neatradu iisto vietu:(

Link to comment
Share on other sites

:) cepuminji ir gan, tikai nav zobinju ar ko sagrauzt! varbuut ne tur skatiijos?
Link to comment
Share on other sites

uff! man taa sskiet man tuuliit buus ne tikai cepuminji, bet vesela kuuka :). tur tik daudz kjekssu, kaa lai zina kuru atsleegt? baigi negribas sacakareet kompi.

Link to comment
Share on other sites

Katru startup procesu ieraksti googlē un uzzini, ko tas dara.

Link to comment
Share on other sites

taa cepums ir sagrauzts, probleema atrisinaata:)! Visiem, kas atsaucaas un paliidzeeja liels PALDIES!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

... tur tik daudz kjekssu, kaa lai zina kuru atsleegt? baigi negribas sacakareet kompi.

Droši vari atslēgt visus! Pats brīnīsies, cik raiti dators strādā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...