Jump to content

Spēles prasības pret dzelžiem


aiko99
 Share

Recommended Posts

Nevaru īsti iebraukt, vai vajadzētu iet tai spēlei uz mana datora vai nē?! Runa iet par GTA4

Sistēmas prasības:

Процессор: Intel Core 2 Quad с тактовой частотой 2,4 ГГц либо AMD Phenom X3 с тактовой частотой 2,1 ГГц
Оперативная память: 2 Гб (2,5 Гб для Microsoft Windows Vista / Se7eN)

Видеокарта: с 512 Мб видеопамяти, совместимая с DirectX 9

Звуковая карта: Звуковое устройство, совместимое с DirectX® 9.0с

Manā rīcībā:

 

Procesors: Intel® Core™ i7-2630QM 2.0 GHz Sandy Bridge
Kešatmiņa: 6 MB

Chipset: Intel® HM67 Express

Operatīvā atmiņa: 4 GB

Atmiņas kopne DDR3 - 1333 MHz

Atmiņas sloti 2

Cietais disks 640 GB (5400 apgr./min.) SATA

Video karte: Nvidia GeForce GT 525M

Video kartes atmiņa: 2 GB

Audio: Intel HD Audio

 

p.s. neesmu baigais spēļu fanāts, bet gribās izmēģināt ko mans darba zirdziņš var pavilkt, nav jau ar nekāds spēļu dators... he
:)
Link to comment
Share on other sites

nez vai stabili, bet ies! ja jau uz mana i3 ar videokarti 512 iet, tad ies ari tev (nu bik ieraustas ,bet nemanu nekadas lielas problemas) Un protams man jau ir ATI radeon HD 4800 serija...tāds vēsturisks dzelzis un man kad parādijas, tad bija jau overklokots jeb virstartēts...praktiski man uz šis kartes iet visas spēles, bet jaunās tomēr rada to raustekli mazliet...

Labots - Snikzzz
Link to comment
Share on other sites

Vairākas versijas mēģināju, bet īsti negrib aiziet tā lieta. SanAndreas, protams, ka aizgāja bez problēmām, bet to GTA4 īsti negrib. 1 reizi it kā jau viss izdevās, bet braucu pa gaisu un nav ne māju ne ielas redzamas, tikai cilvēki kas arī pa gaisu staigā, jocīgi...

Link to comment
Share on other sites

Vairākas versijas mēģināju, bet īsti negrib aiziet tā lieta. SanAndreas, protams, ka aizgāja bez problēmām, bet to GTA4 īsti negrib. 1 reizi it kā jau viss izdevās, bet braucu pa gaisu un nav ne māju ne ielas redzamas, tikai cilvēki kas arī pa gaisu staigā, jocīgi...

 

Tam nevaidzetu but problemai ja vienigi...tas tak ir laptops. nu es domaju ka desktops...nu ja skaidrs VGA pa isu setingus sastadiji uz mazako?

Labots - Snikzzz
Link to comment
Share on other sites

Videokartei draiveri jaunākie?

Spēlei patčs pēdējais?

Link to comment
Share on other sites

Ieskaties pie resourse usage. Tam datoram izskatās, ka ir uzlikta tikai 55MB video atmiņa. Tas arīir tas iemesls, kāpēc bremzē.

Link to comment
Share on other sites

uzlikta?! Vai tad tas pašam jakonfigurē? Tad jau varbūt arī kompis izmanto iebūvēto videokarti (ja tāda tam ir) nevis Nvidia?! Ko lai iesāk?

post-83694-0-65817800-1321468553_thumb.jpg

Labots - aiko99
Link to comment
Share on other sites

atjaunoju videokartes draiveru, kaut ari sistēma saka ka man jau ir uzlikta jaunākā versija un aizgāja spēle. Vau, kas par grafiku, super!!! Tikai ēnas tādas jocīgas, bet tai pašā forumā kaut kur manīju jautājumu par ēnām, jāpačolē...

Link to comment
Share on other sites

atjaunoju videokartes draiveru, kaut ari sistēma saka ka man jau ir uzlikta jaunākā versija un aizgāja spēle. Vau, kas par grafiku, super!!! Tikai ēnas tādas jocīgas, bet tai pašā forumā kaut kur manīju jautājumu par ēnām, jāpačolē...

nu re...tad iet super bez problemam ja? prieks ka vismaz kadam laptops, uz kura var spelet GTA IV, bus jaiesaka vienam chomakam kam ari uz DESktopa bija tada problema, ka tev sakumaa. :D

Link to comment
Share on other sites

Iet pa pirmo, jau trešo dienu spēlēju :thumbsup: Tik ar tām ēnām netiku galā, jo nav jau laika galīgi...jāspēlē GTA :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iet pa pirmo, jau trešo dienu spēlēju :thumbsup: Tik ar tām ēnām netiku galā, jo nav jau laika galīgi...jāspēlē GTA :dance3:

labi figna pa tam enam (papildus prasibas). Galvenais ka Gamis vispar iet,.. iesaku pameklet vel shis dalas ka: GTAIV-lost and dammed un ballad of gay Tony.... tas ta prieka papildināšanai visām ir viena saistība!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RockstarUnicorn

Ēnas jau nereāli bremzē visu geimu tāpat ka drawdistance u.t.t

Man ar savu Aspire 5920GXX nevelk....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...