Jump to content

Nokia x6 - LV valoda.

MtrsM
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Dalaties pieredzē man ir telefons nopirkts vācijā un es gribētu ielikt viņam latviešu valodu.

Man ir jautājums kā to var izdarīt? esmu nopircis Nokia x6 touchscreen.

S05572858.jpg

zeltaporteris

Tikai atceries, ka pec valodu maiņas atjauninot softu, vai formatējot valodas paka zudīs un bus jāliek no jauna. X6 talrunis labs gļuko maz bet gadās problemas kad skatās video. Tad vienīgais variants formatēt.

zeltaporteris

Maini kā tu gribi bet no jauna liktās pazūd ka nograb, paliekt iebūvēta valoda. liec ar ko tu grib.

vienigi nomainot mātes plati no tā var izbēgt. Ta kā es uzskatu, ka tā ir velti izmesta nauda. Ja to maina kādam S40 sērijas telefonam tad ok, bet S60 kuriem nāk atjauninājumi labāk tad lietot Angļu valodu kura iebūvēta visos tel.

zeltaporteris

Ja jūs vienigi laužat pilnibā visu sistēmu tad jā, bet normalimainot lai saglabājas garantija tad pazūd. Esmu loti daudz redzejus tel ar mainitu producta kodu un mainitam valodas pakām. Ka tiek klāt pie servera updateim tad likta valoda aidaa prom no tel.

Panem no interneta vaikala( nu vispār no jebkura kurš nav dīleris) un atjaunini vai pārinstelē softu. Un tad pasaki ko redzi.

zeltaporteris

nu nu. ir kādu labu laiku sanācis darboties tieši ar Nokia telefoniem. Ta ka daudz ko varat meģinat te iestāstit, bet taisniba ir tikai viena. Ja un ari esmu flashojis diezgan daudz tel. Ta kā kautko gan zinu.

Un tas nekas ka prikts DE. Eirpas vienotā garantija darbojas. Ja ir dokumenti par iegādi nekadu problēmu autorizetajos servisa centros. Kaut gan bieži centri mēgina paņemt uz muļki, bet ja zini nedaudz likumus tad nav problēmu.

Edited by zeltaporteris

zeltaporteris

Nu gluži tā nav, ka uzreiz jāatvadas no garantijas. Ja valoda ir mainita piemēram ar Phoenix nevajadzētu būt problēmam. Jo formatejot, taisa soft reinstal vai uztaisot Hard Reset (protams ja tel nav miris) iegusti atpakal veco sistēmu. Tad neviens neko nevar pateikt kas un kā bijis.