Jump to content

HP 6715b touchpad


rusinsh
 Share

Recommended Posts

Man te jau kādu laiku ir problēma ar touchpad. Šis laptops man jau ir kādus 5 gadus un nu viss pamazām sāk jūgties nost. Bet viskaitinošākais ir touchpad. Līdzko laptops pieslēgts pie elektrības, tā pieskaroties ar pirkstu touchpad bultiņa lēkā pa visu ekrānu, bet ja atslēdz no elektrības, tad viss darbojas kā tam vajadzētu.

 

Vai tas varētu būt atkarīgs no lādētāja? Jo biju aizstiepis viņu uz salonu un tur izmērija, ka lādētājs 19v vietā dod ārā 8v.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

vienkārši atslēdz tačpadu ar taustiņu kombināciju.

 

Varētu savilkt pararēles ar scenāriju no manas pieredzes un izsecināt.

Laptops ar LED matricu. Slēdzot to iekšā baterijas režīmā - ekrāns ir tumsh, bet pievienojot lādētāju, matrica iedegas uz viss priecīgi. Ar pievienotu lādētāju viss ir ok ieslēdot. Pārbaudīju, ka pati matrica ir vainīga. (iespējams kkas ar strāvas aprēķiniem matricas shēmā - d_l varbūt precīzāk zin)

Tātad, kkas līdzīgs tavam gadījumam.

 

Ir daudzi tādi laptopi kā tev, tpc Palmrestu ir vienkārši dabūt. Tas ir labāk nekā čakarēties ar tačpada uztvērējshēmas pārlīmēšanu.

Link to comment
Share on other sites

sjaadaa situaacijaa portjiks nestraadaatu un nelaadeetu...

 

Kā redzi strādā. Un to 8v viņš izmērīja ar strāvas pērītāju, tā kā nav iemesls neticēt. Tāpat esmu pamanījis, ka touchpad sāk nedarboties tikai pēc kāda laika, kad datora apakša jau nedaudz uzkarsusi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...