Jump to content

Dzīves filosofija


Gigenieks
 Share

Recommended Posts

Gigenieks

.., tad pavisam īsi - attīstība.

Vai vari paturpināt ko domāji ar vārdu "attīstība"? :)

..dzīvei jēgas nav! Mēs viņu tikai mēģinam rast, atrast un veidot. Kā nu kuram tas sanāk!

Varbūt pašam nekas nemaz nav jāizdomā!? Varbūt var paņemt "gatavā" veidzā dzīves plānu... :whistle2:

Riteni jau ar neviens pa jaunu netaisa. ;)

..vēl 50 gadus kaut vai tāpēc, lai redzētu,..

..tehnoloģisko attīstību, protams.

Man ar katru dienu vairāk sāk likties, ka vairāk uzsvars jāliek uz citām lietām kā prāts / zinātne / tehnoloģiju attīstība.

Mēs vairāk zinam par savām biksēm vai datoru (u.tml. lietām) nekā par sevi... :whistle2:

Izmantojam izdevības sasniegt augstumus, kas nevienam līdz šim nav bijis pa spēkam.

Vai vari paturpināt ko piemēram domāji ar vārdu "augstumiem"? Tas laikam vairāk attiecināms uz materiālām lietām, ne?

1. Jēga ir garīgi pilnveidoties visas dzīves garumā (īsumā).

 

2. Kā definēt šo terminu "garīgi pilnveidoties" un savienot to ar savām vajadzībām, var būt tad to arī varētu apspriest te.

1. Vai, tavuprāt, tikai garīgi? Nu... īsāk sakot lielāks uzsvars ir uz garīgo pusi (prāts)? :)

 

2. Neslikta doma, bet īsti nesapratu kā tieši tu to domāji. Varbūt iesāc. ;)

Dziives jeega katram sava bet visiem viens meerkjis - atrast, attiistiit un realizeet sevi.

Galvenais ir sekot sev un njemt par piemeeru tos kas ne tikai gudri muld bet arii ir savaa dziivee ko sasniegushi..

Pajautāšu līdzigi kā biedram Sky_High - vai vari paturpināt ko tieši (vai aptuveni) domāji ar vārdiem "atrast sevi", "attīstīt sevi" un "realizēt sevi"?

Tālāk Savā postā minēji "..ne tikai gudri muld, bet arī savā dzīvē ir ko sasnieguši.." - kas ir sasniegums? Tituls? Nauda? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aleksejs

    10

  • Sanchus

    5

  • Gigenieks

    17

  • Volters

    9

rabarbers

Be ES izteikšu M79 Datorsalonam Pārmetums nesamērīgi augstas cenas piegādei 10 ls Rīgā par kasti nu vismaz 5-7 atkarībā no attaluma,domajiet biedri.

Link to comment
Share on other sites

Gigeniekam:

'Izmantojam izdevības sasniegt augstumus, kas nevienam līdz šim nav bijis pa spēkam.'

Vai vari paturpināt ko piemēram domāji ar vārdu "augstumiem"? Tas laikam vairāk attiecināms uz materiālām lietām, ne?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Teikums stāvošs pats par sevi. Bez materiāla pamata. Katrs kaut ko no tā paņem sev un saprot individuāli.

Vairāk sliecos uz intelekta un pašrealizācijas pusi.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Sanchus: Tad īsumā Tava dzīves filosofija ir "attīstīt intelektu" un "realizēt sevi"? :)

Kapēc, Tavuprāt, šis lietas ir tik nozīmīgas? :whistle2:

 

Un būtu lieliski, ja Tu pateiktu ko domāji ar vārdu "pašrealizāciju".

 

Šī nav pratināšana - vienkārši interesē dzirdēt ko tieši domāji un saprast Tavu domu. :)

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks, visā visumā, nu nav dzīvei jēgas! Mēs, dzīvojot, mēģinam to jēgu piešķirt. Gribam radīt (jēgu), lai būtu jēga, tā arī dzīvojam.

Jēgai ar dzīvošanu nav nekā kopīga.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ar jēgu ir kā Einšteinam piedēvētā teicienā:

Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Suns Funs sēžot zirgam astē domāja un izdomāja, ka vajag vēl padomāt!

 

Katram savs ceļš ejams, dažam read only dažam read/write.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

..gigeniekveidiigos..

..

..gigenieks..

..gigeniekveidiigu..

..gigeniekam..

..gigenieks..

..gigenieks..

..ps. gigenieks..

drunk_lizard ienāks vakarā vai pat nakts vidū, lai apstītos ko es daru! Jūtos pagodināts. :thank_you:

Protams, neatbildēs neko par tēmu, bet kādu komplimentu gan izteiks, man. :good:

Tiešām respect par tādu neatlaidību --->

 

[media]

[/media] Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Saki ko gribi, bet video labs :rofl:

 

Jau vairāk kā stundu skatos vienu ķinīti. Lai piedod man antipirātisma piekritēji, bet nevaru šeit neiemest vienu linku uz torrentu.

http://rutor.org/torrent/99106/sekretnyj-kosmos-vtorzhenie-prishelcev-ii-chast_the-illuminati-secret-space-vol.2-alien-invasion-2007-dvdrip

Precīzi atbilst šai tēmai un dzīves jēgas meklējumiem. Varbūt nav par pašu jēgu, bet kādam var palīdzēt.

 

Kā nekā pieGdiena!

Link to comment
Share on other sites

kopējais mērķis ir, lai cilvēki kā suga neaziet bojā. ir katastrofas, kurām jāpielāgojas. slimības, kuras jāārstē utt

piem. līdz brīdim, kad Saulei kirdik, cilvēcei jāatrod citas mājas vai 'cita Saule'. vēl ir laiks bet arī problēma nav mazā

 

līdz ar to - tiem, kuri ir gudri, ir jādomā un jāattīsta tehnoloģijas. tiem, kuriem negribas neko pilnveidot, jāstradā, lai gudrajiem būtu, ko ēst.

skaistas mašīnas un villa pludmalē vienkārši ir burkāni, kurus ķert.

 

katra cilvēka pers. mērķim ir jābūt, lai dzimta neaiziet bojā. laba veselība, karjera utt vienkārši to nodrošina. kad cilvēks nomirs, svarīgi ir, kas būs palicis. cilvēkam zem zemes būs vienalga, cik viņš ir gudrs un vesels (ko darīs dvēsele, nezinu. iemājosies zvērā vai Ifonā, spokosies)

 

baltajiem jābūt mērķim ražoties, lai eiropieši>musulmaņi.

Link to comment
Share on other sites

Vai vari paturpināt ko domāji ar vārdu "attīstība"? :)

 

Sakārtotības pieaugšana sistēmā jeb pretošanās entropijai.

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

Dzīves jēga plašā nozīmē ir gūt pēc iespējas vairāk kaifa pēc iespējas ilgākā laikā. Tas ir tas pats "būt laimīgam" Uz to tiecas visi, gan askēti, gan hedonisti.

Neviens negrib būt nelaimīgs.

Jāatrod tikai tas pareizais kaifs. Tāpēc vajaga izpētīt to, kas tad ir objekts "cilvēks" un kas jādara, lai viņš vislabāk justos. Apmēram kā zivij, kura vislabāk jūtas ūdenī.

Protams, cilvēki ir dažādi, un katram tā kaifošana var būt savādāka. Taču - cik ilgu laiku?

Manuprāt, tur visam apakšā ir kaut kas no "radīt", "attīstīties".

Link to comment
Share on other sites

Lieliska tēma, paldies par tās aizsākšanu, priecē, ka ir cilvēki, kas var vienkārši padalīties ar saviem dzīves uzskatiem, mērķiem, jo atbildot uz šo tēmu, mēs ne tikai paši cītīgāk padomājam par sevi, bet tai pat laikā, iespējams kādām dodam kādu papildus ieskatu uz dzīvi tās dzīvošanu, ko iepriekš nebija pamanījis. Ticu, ka katram cilvēkam ir iekšā paveikt pilnīgu visu ko viņš vēlas.

 

Mana dzīves filozofija ir pat ļoti vienkārši un tā būtu, tā pati, kas lielākajai daļai apkārtējo, tā ir tiekšanās pēc vairāk dzīvības, lai es to sasniegtu cenšos katru dienu izdarīt pēc iespējas vairāk, sarunāties pēc iespējas vairāk, mācīties jaunas lietas, sajust vairāk emociju utt. Lai justos, tā kā es gribu justies cenšos dzīvot priekš visiem 3 dzīves faktoriem, kas ir miesa, dvēsela, prāts, jo nespēju noticēt, ka kāds varētu nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ieciklējoties tikai uz kādu no šiem faktoriem un apdalot pārējos. Tātad, ja es visu dienu pavadu iekšēji laimīgs, un ir tā patīkamā piepildījuma sajūta, tad diena tik tiešām ir izdevusies, un lieliski nodzīvota. Es vienmēr cenšos, sev nospraust tādu mērķi, kuru tik tiešām, patiesi vēlos sasniegt, bet kurš man ikdienā nesagādā ne mazākas bažas utt., tas tikai papildina manu enerģijas, motivācijas banku :) Dzīvoju vairāk pēc moto "nesapņo, neceri, nedomā, bet dari," lai gan šo izlasot varētu to nedaudz pārprast, bet, katrs mēs viņu varam pārdomāt kā vēlamies, kas kuram tuvāks :) , un kad mērķis tiek sansiegts, tu vienkārši noliec tālāk citu mērķi un ej uz to, bet tādā veidā, ka viss ceļš līdz tam mērķim ir patīkams un iedvesmojoš, mērķis priekš manis nav gluži kaut kā sasniegšanas pēc, bet vairāk kā palīginstruments, lai es darītu to, kas man patīk.

 

Tātad foršie bootieši, nekad nebeidzam sevi pilnveidot, un dzīvojam pēc iespējas vairāk, tikai tā kā mēs paši to gribam - miesa,prāts,dvēsele. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu drunk_lizard, bet līdz nedrīkst aiziet galējībās. Tiklīdz izdodas apvienot, piemēram, darbu ar hobiju, kas patīk, pazūd gan viens, gan otrs.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Gigenieks, nu nav dzīvei jēgas!

Jēgai ar dzīvošanu nav nekā kopīga.

Piekrītu Tev. Dzīve, iespējams, ir pārāk "sarežģīta", lai to saprastu ar prātu.

Manuprāt, attiecīgs citāts --->

....That is the logical mind, the one-dimensional mind.

Life is multi-dimensional.

It has no goal really, no destiny.

 

kopējais mērķis ir,....

1. katra cilvēka pers. mērķim ir jābūt, lai dzimta neaiziet bojā.

 

kad cilvēks nomirs, svarīgi ir, kas būs palicis. cilvēkam zem zemes būs vienalga, cik viņš ir gudrs un vesels

"ir jābūt" - Tu to saki it kā tas (neļaut cilvēcei izmirt) būtu piespiedu kārtā.

Un, vai tiešām Tava dzīves filosofija (dzīve) ir pakārtota "cilvēcei"?

 

Jautājums vairāk ir par to nevis kā būtu jābūt vai kāda teorētiski ir dzīves jēga u.tml., bet gan

kāda ir Tava dzives filosofija? Un tad īsumā pastāstīt, ja var un gribās. :)

 

2. Tu būsi nomiris - kā Tev tas var būt svarīgi?

 

Sakārtotības pieaugšana sistēmā jeb pretošanās entropijai.

:huh: - nesapratu ne vārda...

1. Lai justos, tā kā es gribu justies cenšos dzīvot priekš visiem 3 dzīves faktoriem, kas ir miesa, dvēsela, prāts, jo nespēju noticēt, ka kāds varētu nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ieciklējoties tikai uz kādu no šiem faktoriem un apdalot pārējos.

 

2. Tātad, ja es visu dienu pavadu iekšēji laimīgs, un ir tā patīkamā piepildījuma sajūta, tad diena tik tiešām ir izdevusies, un lieliski nodzīvota.

 

3. Es vienmēr cenšos, sev nospraust tādu mērķi, kuru tik tiešām, patiesi vēlos sasniegt, bet kurš man ikdienā nesagādā ne mazākas bažas utt.,

Dzīvoju vairāk pēc moto "nesapņo, neceri, nedomā, bet dari,"....

Ļoti pārdomāts un interesants posts - paldies! :good::)

 

Pakomentēšu dažas vietas no posta un pajautāšu tālāk pāris jautājumus:

 

1. Izcili teikts - piekrītu. Starpcitu, dzīvot priekš:

  • miesas - "laba" pārtika
  • prāts - zināšanas par interesējošo tēmu
  • dvēsele - mīlestība, miers

 

tā Tu to domāji, vai tomēr (visdrīzāk) nedaudz savādāk? ;)

 

2. "patīkama piepildījuma sajūta" - vai Tev tā ir katru dienu? (cik sapratu, un iespējams pārpratu, bet šķiet tā ir diezgan atkarīga no ārējiem faktoriem?!)

 

3. Jeb "dzīvot šim momentam"?? :whistle2:

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

līdz šim labākais, ko esmu dzirdējis šajā sakarā un arī pašam šad tad liek aizdomāties, ir noklausīts no filmas "Bucket List".

 

Have you found joy in your life?

Has your life brought joy to others?

Link to comment
Share on other sites

Gigeniek, ja man būtu cilvēku destruktors... es ņemtu Tevi kā eksperimenta objektu :)

Padomā par to.

:crazy:

P.S. Līdz šim topikam likās, ka boot apmeklē daudz-maz jēdzīgi cilvēki. Godīgi - vīlos dažos.

 

P.S2 (nav pleisteišn) destruktors domāts 100% DNS analīze kļūdas noskaidrošanai ;)

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

guguce: varēji jau uzrakstīt atšķirību, lai mēs nejauktu turpmāk. ;)

 

P.S. Kritiku daudzi māk izteikt; ieteikumus - retais... :(

Link to comment
Share on other sites

:huh: - nesapratu ne vārda...

Matērijas "dabiskais" stāvoklis ir haoss (šeit tā ir nedaudz metafizika, jo nav īsti skaidrs, kā izmērīt sakārtotību) un, pēc otrā termodinamikas likuma, izolētas sistēmas nesakārtotība tiecas palielināties. Lietas kā dzīvība, intelekts un apziņa ir sakārtota matērija. Saules sistēmu piemēra nolūkos varētu saukt par pietiekami izolētu sistēmu entropijas ilustrēšanai. Kad izdzisīs saule, šī sistēma vairs nebūs piemērota dzīvībai. Bez cilvēces klātbūtnes saules sistēmas sakārtotība būs mazāka nekā cilvēcei klātesot. Arī visums atdziest un tā entropija palielinās. Attīstība nozīmē jaunus resursus: prātus tik pat labi, kā tehnoloģijas, kā arī jaunu informāciju. Dienas beigās tie ļauj labāk kontrolēt vidi, kas nozīmē, ka ir lielākas izredzes nodrošināt Maslova piramīdas pirmos līmeņus un savā ziņā, negarantējot, arī pēdējos. Man kā materiālistam šāds jēgas izskaidrojums ir pietiekams.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Nomierinies, nav nekādas n tās dzīves. Nomirsti un tārpi Tevi apēd, tas arī viss. Tās n dzīves, paradīzi, elli un ko tik vēl nē ir izdomājuši cilvēki, lai apmānītu sevi, ka cilvēks tak ir tik lielisks, ka nevar būt tā, ka nomirst un viss :>

Tiksimies kapos.

Sorry bet shitas ir nekorekts apgalvojums jo pat zinaatnieki par to shaubas..vispaar lai apgalvotu ka nav Dieva ir jaabuut superizgliitotam cilveekam bezmaz vai Dieva vietniekam bet vai kaads taads ir? Vispaar tiem kas saka ka nav Dieva ir jaatgaadina:

- Kristietiiba ir tikai viena no versijaam un religjijas paveidiem

- Taa pati Biibele var buut nekorekti iztulkota

Ziniet arii es kaadreiz neredzot Dievu meegjinaaju sev iestaastiit ka taada Dieva vsp nav bet ironiskaa kaartaa veelaak mani saaka vajaat veelme tomeer njemt un saakt peetiit religjijas un miitus un izraadaas ka augstaaki speeki tomeer eksistee..cita lieta vai tie ir citplaneetieshi vai kas cits bet IR - ir lietas kuras vienkārši ir pasham jaajuut un jaazin bez citu teikshanas. Ir taads labs teiciens "Varbuut ateisti neprot atrast Dievu taada pasha iemesla deelj kaa zaglis nespeej atrast policistu.".

Runaajot par peecnaaves dziivi ir visai ticamas shaadas versijas:

- Peec naaves cilveeks satiek iisto Dievu(s)

- Peec naaves cilveeks nomirst uz laiku liidz "Tiesas dienai" un tad augshaamceljas vienlaiciigi ar citiem

- Peec naaves cilveeka dveesele reinkarneejas

Evoluucijas teorija nav slikta bet arii taa nespeej atbildeet uz dazhiem specifiskiem jautaajumiem..vienkārši katram pasham jaatiek skaidriibaa ar "Dievu"..veiksmi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sorry bet shitas ir nekorekts apgalvojums jo pat zinaatnieki par to shaubas

Kuri tie ir un ar kādu zinātni nodarbojas?

Link to comment
Share on other sites

Kuri tie ir un ar kādu zinātni nodarbojas?

 

Kuļ sviestu un raksta balagānus citu indivīdu smadzeņu čakarēšanai :). Tā ir visa zinātne. Protams, arī tas jāmāk, un uz dažiem tas pat iedarbojas :).

Link to comment
Share on other sites

jo pat zinaatnieki par to shaubas
Vai negribēji teikt: "jo pseido-zinātnieki par to šaubās"? Kāds zinātnei vispār sakars ar dievu?

 

lai apgalvotu ka nav Dieva ir jaabuut superizgliitotam cilveekam bezmaz vai Dieva vietniekam bet vai kaads taads ir?
Un lai apgalvotu ka dievs ir, atliek būt tikai neizglītotam un lētticīgam ne? Saki ko gribi, bet tie kas ar realitāti vēl draudzējas tāpat nekad netiks tālāk par pakapi- dievs ir, bet tā eksistenci nevar pierādīt.

 

- Kristietiiba ir tikai viena no versijaam un religjijas paveidiem

- Taa pati Biibele var buut nekorekti iztulkota

- Nu un? Tas tikai parāda kad katrs jūk prātā savādāk un spēj atrast dievu jebkur- cits pudelē, cits pie dabas vai baznīcā. Bet lai nemāca citiem savu sagrozīto pasaules uztveri.

- Bībele vēl pat nav sarakstīta saprotamā veidā, kur nu vēl iztulkota... tāpēc jau ir tik šausmīgi daudz kristietības paveidu.

 

Ziniet arii es kaadreiz neredzot Dievu meegjinaaju sev iestaastiit ka taada Dieva vsp nav bet ironiskaa kaartaa veelaak mani saaka vajaat veelme tomeer njemt un saakt peetiit religjijas un miitus un izraadaas ka augstaaki speeki tomeer eksistee..cita lieta vai tie ir citplaneetieshi vai kas cits bet IR - ir lietas kuras vienkārši ir pasham jaajuut un jaazin bez citu teikshanas. Ir taads labs teiciens "Varbuut ateisti neprot atrast Dievu taada pasha iemesla deelj kaa zaglis nespeej atrast policistu.".

Runaajot par peecnaaves dziivi ir visai ticamas shaadas versijas:

- Peec naaves cilveeks satiek iisto Dievu(s)

- Peec naaves cilveeks nomirst uz laiku liidz "Tiesas dienai" un tad augshaamceljas vienlaiciigi ar citiem

- Peec naaves cilveeka dveesele reinkarneejas

Evoluucijas teorija nav slikta bet arii taa nespeej atbildeet uz dazhiem specifiskiem jautaajumiem..vienkārši katram pasham jaatiek skaidriibaa ar "Dievu"..veiksmi. ;)

 

Hs3fC.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ļoti pārdomāts un interesants posts - paldies! :good::)

 

Pakomentēšu dažas vietas no posta un pajautāšu tālāk pāris jautājumus:

 

1. Izcili teikts - piekrītu. Starpcitu, dzīvot priekš:

  • miesas - "laba" pārtika
  • prāts - zināšanas par interesējošo tēmu
  • dvēsele - mīlestība, miers

tā Tu to domāji, vai tomēr (visdrīzāk) nedaudz savādāk? ;)

 

 

 

 

 

 

Tik tiešām tā arī domāju, uztvēri manu domu pareizi, Gigeniek, man prieks par to :)

  • miesas - "laba" pārtika, protams, ka tā nebūs tikai pārtika, tai skaitā fiziskās aktivitātes, jo katram cilvēkam jābūt tādam ķermenim ar, kuru viņš ir apmierināts, un ir spējīgs justies patīkami ar to, pie tam, tā sasniegšanai nav jāvelta īpašas pūles, vai jāveic kādi īpaši kompromisi ar saviem laikiem, tai skaitā pie miesas vari pieskaitīt ērtu apģērbu, dzīvojamo telpu kurā tu jūties patīkami utt.
  • prāts - zināšanas par interesējošo tēmu, ne tikai par intresējošu tēmu, prātam patīk radīt, atklāt savas sakritības un patiesības par dažadām lietām, prāts tiecas izpausties daudzās jomās, un nevēlas tikt iesprostots tikai kādā konkrētā lauciņā, protams likt akcentu uz konkrētu jomu ir saprātīgi, un vajag to ar degsmi un intresi gan uzsūkt zināšanas, gan ģenerēt pašam savas idejas, domas, teorijas par gan konkrētu jomu, gan par visām pārējam dzīves lietām, kas tevi piesaista un, kurās tu iesaisties, galvenais nešaubīties par sava prāta spējām. Protams arī intelektuālais biedriskums ir nepieciešams, lai tu vari gan padalīties ar kādu savās zināšanās, gan komunicēt ar cilvēkiem, kas tevi var patīkami iepriecināt, ar zināšanām, idejām par, kurām tu nebiji zinājis, lai prāts jūtas patīkami apmierināts :)
  • dvēsele - mīlestība, miers jā, tieši tā, mums ir jāpabaro arī sava dvēsele ar mīļiem cilvēkiem, jo katrs mēs vēlamies tikt mīlēts un mīlēt. Laime, dalīšanās, iedvesmošana utt.

 

 

 

2. "patīkama piepildījuma sajūta" - vai Tev tā ir katru dienu? (cik sapratu, un iespējams pārpratu, bet šķiet tā ir diezgan atkarīga no ārējiem faktoriem?!)

 

Tā ir praktiski katru dienu, iespējams tu būsi pārsteigts, par šo atbildi, bet, kad tu iekšēji jūties labi, patīkami, un tiecies dzīvi dzīvot pēc sava iekšējā es, neskatoties, un neietekmējoties tik bieži no tā, kas notiek apkārt, bet vairāk balstoties, koncetrējoties uz sevi, izmetot lietas, kuras tev sagādā nepatīkamas emocijas, tu redzēsi, ka tos ārējos faktorus bieži vien tu pats esi piesaistījis, tieši TU pats, un jā arī tev liekas, ka dzīvē notiek daudz lietas, kuras tu it kā nevarēji paredzēt, ieplānot tev vienmēr pastāv brīva rīcība kā uz tām reaģēt, rīkoties, pat tādās lietās, situācijās, kas tev no sākuma liekas, nav tik labas, tu vari viņas pārvērst, vai iziet no situācijām ar patīkamu sajūtu un lielisku iznākumu. Galvenais biežāk centies justies labi, un rīkoties tā kā tu uzskati par pareizu, darot tā ārējie faktori bieži vien nāks labāki, patīkami, nekā pretēji.

 

3. Jeb "dzīvot šim momentam"?? :whistle2:

 

Jā, dzīvot tagadnē ir pareizi, bet vajag arī padomāt par pagātni un nākotni, no pagātnes ņemt tās labākās atmiņas, un domāt par nākotni tos labākos scenārijus, jo tas laiks ko tu pavadi domājot negatīvas, nepatīkamas domas, tu tikai lieki tērē savu laiku kamēr tu to laiku varēji veltīt, situācijas uzlabošanai, vai darīt to, kas tev ir jāizdara konkrētā brīdī. Kad tu jūties labi un pacilāti, tev galva strādā daudz labāk uz risinājumiem, ideju ģenerēšām, iespējām utt. kā arī tev ir vairāk enerģijas strādāt, mācīties, sportot, gleznot, vienalga, kas tas būtu. Tu vienkārši netērē laiku, sevis "gruzīšanai" ,nepatīkamu emociju, pieredžu izdzīvošanai.

 

Okey, veiksmīgi, Gigeniek, jāuztaisa rīta rosme :)

Labots - WENDEGO
Link to comment
Share on other sites

nu oki, teju vai pieGdiena...

 

mans personālais attieksmes modelis PRET dzīvi, eXziztenci, visumu, da 42, galu galā - tukšums.

neizbēgamās pieredzes rezultātā tas sniedz iespēju uz laiku, atkarībā no situācijas, pielietot/īstenot gandrīz jebkuru no fallosofijām, ar ko gadījies sapīties;

un pēc tam to atmest līdz laikam, kad varbūt atkal noderēs.

 

nu tas ideālā variantā - ikdienā šākātā sanāk piesārņotība ar sīkiem, pārmēru cilvēciskiem mēsliņiem...

 

un gana sen zinu, ka mērķa manai eksistencei nav.

 

(damn, teju vai pārmēru nopietni sanāca :))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...