Jump to content

par dateks veikalu


arthurs
 Share

Recommended Posts

Nē (un absolūtajā vairākumā interneta veikalu nē), ja nu vienīgi kaut kas nejauši saglabājies. Kur problēma iepriekšējā dienā pasūtīt ?

Link to comment
Share on other sites

Problēma tāda, ka raksta, ka var saņemt 10.datumā, bet vajag rīt. :shok: Varbūt var kāds pateikt kādu labu datorveikalu tuvāk centram?

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

M79, tur viņiem ir uz vietas diezgan daudz kas.

 

Bišku kaitina tie teksti no inet veikalu puses: prece ir noliktavā, varam piegādāt uz ofiisu 4-5 dienu laikā pēc priekšapmaksas veikšanas.

 

Man to preci vajag jau rīt, un ko man darīt ja nelietoju internetbanku??

Link to comment
Share on other sites

kurā gadsimtā tad tu dzīvo, ka nelieto ibanku, kā tu algu saņem, ja vien neesi nepilngadīgs tīnis kas vāc krājkasītē savas kapeikas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ja iBankas atšķiras, maksājums ienāk nākamajā dienā, pasūtījuma izpilde notiek aiznākamajā, saņemšana pēc plkst.16:00 un aizparītdiena jau klāt..

Link to comment
Share on other sites

2U.LV parasti ta-sodien pasutu,rit sanemu,bez prieksapmaksas.Reizem taja pasa diena var sanemt. MEMO.LV sodien lidz 12 sutam, pec 17 sanemam.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu jūs no kādas planētas esat nokrituši ?

Lielākā daļa internetveikalu uz vietas netur _nekādus_ preču krājumus. Tiklīdz tu samaksā naudu tā viņi bāzē pasūta preci un atved. Tikai daži lielie veikali preces tur uz vietas , bet arī tad - akcijas vai populārākas preces.

Paziņojums prece ir noliktavā nozīmē ka viņa ir GNT/whatever noliktavā, paziņojums prece ir pieejama nedēļas laikā - nozīmē prece iz kaut kur noliktavā vācijā vai skandināvijā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

kurā gadsimtā tad tu dzīvo, ka nelieto ibanku, kā tu algu saņem, ja vien neesi nepilngadīgs tīnis kas vāc krājkasītē savas kapeikas.

 

Bankas kontā algu saņemu. Internetbanku nelietoju. Tagad man jājūtas kā???

 

P.S. Esmu laikam vecmodīgs... uz kompja griežas Skype 3.5.... (man tām jaunajām versijām dizains nepatīk)

Link to comment
Share on other sites

salidzini.lv un telefons būs tavs draugs, un lai piedod man moderi, bet es dabūju m/b nākamajā dienā no signe.lv :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad trūkst iveikali, kur var ar skaidru naudu norēķināties? Protams, ja vien pasūtījums nav pāris kilolati :D

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Parasti iekš AIO.LV un M79.LV man nekāda ibanka nav vajadzīga un prece ir uz vietas jau nākamajā dienā. Savukārt ir kaut kādas specifiskas lietas kas nav visur un līdz ar to tāda situācija.

Link to comment
Share on other sites

2u parasti veicu pasūtījumu līdz 11.00-12.00 un tajā pašā dienā man arī 17.00 ir prece ofisa, retu reizi tikai nākošajā dienā sola un apmaksāju uz vietas preces saņemšanas brīdī.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par 2u.lv lai arī kad pasūtīju preces man izčakarēties nācās veselu nedēļu (katalogā norādīts, ka prece ir pieejama, pasūtam ... vēlāk pienāk emails, ka tomēr nav pieejama) + vēl nācās papurināt caur epastiem vairākas reizes līdz beigās nu jau kopumā pusotra nedēļa bija pagājusi ... aizbraucot saņemt pasūtītās preces secināju, ka viņiem ir tīri ievērojams krājums ar precēm uz vietas.

 

Memo.lv vai Dateks.lv gan nekādu sūdzību nevaru teikt - abiem katalogi akurāti aizpildīti ar info(vismaz no manas pieredzes) ....Dateksā vispār esmu bijis klients kopš Metaleks.lv laikiem, pēdējā laikā gan neesmu vairs tik bieži viņus izvēlējies, jo cena citur tīkamāka

Link to comment
Share on other sites

Esmu preces sūtījis n tajos i viekalos, datkesā viss apmierināja, m79 arī, memo tāpat, runājot par 2u, patīk visvairāk, man arī preci pasūtot līdz 12.00 to varu parasti saņemt ap 17.00 tajā pašā dienā, arī retu reizi vācot sistēmu kopā kāda komponente jāgaida dienu vēlāk, bet pārējais viss ok.

 

p.s ja tev ir problēmas pasūtot 2u, es parsati kad pasūtu, tad uzzvanu pēc kāda laika, lai sāk savas treknās pa%^$as kustināt un parasit man arī atbild mutiski, ka varēšu saņemt 17.00, citreiz pat ātrāk piezvana un pasaka ka ir uz vietas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

preces pieejamības ātruma ziņā mans favorīts ir ff.lv - divas reizes pie viņiem esmu iepircies, un abas reizes, pasūtot līdz 12iem (vienu no tām, ja nemaldos, pat nedaudz pēc) jau 14os (!!!) varēju preci saņemt

Link to comment
Share on other sites

Varu pastāstīt par slaveno fufelistu DATALEKS kantori:

Noskatīju šī kaktu kantora (vistiešākā nozīmē - lai tiktu pie viņiem - to tik jādara, kā jāiziet cauri kādiem 4 koridoriem, ik pa laikam jāvirina durvis un uzmanīgi jāseko norādēm kad un kur jānogriežas...) mājaslapā datora barošanas bloku "Codegen QoRi Power supply ATX 550W "par 11, 29 Ls. Izdomāju, ka manai rakstām mašīnītei pietiks. Braucot garām - iekātoju pie šamiem...

Noskaidrojās, ka uz vietas esot tikai divi barokļa veidi - tas ko noskatīju, bet izrādās cena tam reālā ir jau 20Ls!!!, kā arī par 10Ls šie man piedāvāja "OEM Power supply ATX 480W V1.3 P4 Silent 80mm Bulk" kuram spriežot pēc mājaslapas - cenai vajadzētu būt 8, 27 Ls.

Plaukti piekrāmēti ar noputējušām datora sastāvdaļām, korpusiem utt., bet uz jautājumu vai kas no tā arī ir nopērkams - atbilde "ņet". Jautāju, ko tad tur stāv tie dzelži piecos stāvos - neatbild - laikam sirdīs viņi partizāni - noslēpumus tik viegli neizpauž.

Tas, ka šis kantoris nedod nekādas REĀLAS garantijas - jau nu arī būtu tā kā skaidrs - 5 gados laikam 4x mainīts uzņēmuma nosaukums utt., utml.

Žēl, ka neiedomājos uztaisīt tur pāris bildes - tā teikt lai bildes runā manā vietā. Ja jau pa šiem gadiem kantora iekārtojums un vizuālais līmenis nav mainījies no "bomžatņika" līmeņa uz labo pusi - tad jau "no comment".

Labots - Markinc
Link to comment
Share on other sites

"Codegen QoRi Power supply ATX 550W "par 11, 29 Ls.

"OEM Power supply ATX 480W V1.3 P4 Silent 80mm Bulk >>>> šitos neieteiktu pat ļaunākam draugam

 

labāk salīdzini.lv pameklēt kādu icenījamāku brandu...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kā visa šī diskusija absolūti nav saistīt ar pamaplatēm. Pārvietoju.

Link to comment
Share on other sites

Dateks bija Metaleks(kā iepriekš postoja), bet ja nopietni padomā šīs visas firmas ņem 99% no vieniem un tiem pašiem vairumniekiem, tāpat arī taisa "kasakus"(jo varāk pārdod jo vairāk).....

 

p.s. Pats esmu no dateks ņēmis tikai barošanas bloku, problēmas nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

no dateksa njemts daudz un dikti. Laptops, hdd, mp3 pleijeri - vienu neveiksligu modeli man vairakas reizes mainija lidz ar piemaksu apgreidoja uz forshaaku, eh, nostalgija peec taa Shiro pat uznaaca), un veel shis tas, ko jau pat neatceros.

Viniem biroja stav preces, ko kads ir pasutijis - attiecigi, katra prece rezerveta kadam.

Tas ka uz vietas stav kaut kadi baroshanas bloki ko gan jau ka liek komplektejot datorus, ir ekstra internetveikalam, par kuru japiemaksaa. ari m79 salona cena ir redzeta savadaka, neka interneta...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

No Dateksa (un Metaleksa) ņemtas datordaļas un komplekti vairāk kā no citām bodēm (kopā ap Ls2000.00). Labs serviss, ar garantijām vienmēr OK.

Ar HdTune pārbaudīju HDD, paņēmu līdzi izdruku. Iedeva vietā citu. Gan ne jaunu (jo uz HDD korpusa bija raksturīgās švīkas). Bez problēmām. Portatīvais ar visu MS Vista norullējis 3 gadus bez pārinstalācijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Parasti ņemu visu Dateks. Ļoti apmierināts ar visu. Ar garantijām nekādu problēmu. Un vienmēr trāpijies, ka viss ko piedāvā mājas lapā ir piejams un par tām pašām cenām. m79 ir bijušas problēmas par preču pieejamību..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...