Jump to content

Skanas kartes probleema


DSSD
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Lieta sekojosha. man ir integreetaa skanjas karte, kurai ir 5cas izejas, tachu skan tikai viena no visaam, respektiivi iesprauzot citaas izejaa, dators atpaziist ka ir iespraust, bet skanju araa nedod. Varbuut kaads var paliidzeet.

maatene DH67BLB3, win 7

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Konfigurācija!

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu domaa ar to kontrolcentrs? uzinstaleeju tikai driverus no intel maajas lapas - Realtek

Labots - DSSD
Link to comment
Share on other sites

tur baigi lielaa izveele nav tajos settingos. visu esmu izspaidiijis taapt nekaa. neskan pilniigi nekas. tumbijas skan, gribu lai arii autinjas kopaa ar tumbijaam skan un nav jaapaarsprauzj. un vienu izeju vajag subim. ieprieksh bija gigabyte ga- 965 tur viss straadaaja kaa vajag

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

neskan pilniigi nekas.

Tumbiņas skan, gribu lai arī austiņas kopā ar tumbiņām skan un nav jāpārsprauž.

"neskan nekas" - skan tumbiņas :biggrin:

Vispār vēlējos pajautāt - kapēc vēlies, lai tumbas skan reizē ar austiņām? :huh: Parasti klausāskaut ko no tumbām vai austiņām atsevišķi, nevis reizē (kopā). :)

Vai arī esmu ko pārpratis? :whistle2:

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Paarsvaraa skan tumbinjas, bet ja negribu nevienam trauceet, tad klausos ar austinjaam, negribaas katru reizi liist datoram aizmuguree un paarspraust uz austinjaam, turklaat priekshkam tad tie paareejie 4tri porti ir domaati? Un subim arii vajag atseviskju portu

Link to comment
Share on other sites

Nopērc splitteri,

P511-3008-main-sp.jpg

 

 

 

 

 

iemet zaļajā izejā (front) un būs tev laime. Pārējie 4 porti (atskaitot mic in) domāti lai pievienotu 5.1 sistēmu - Front, rear, center un subs :>

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...