Jump to content

Salūzis dekoders


Andis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Šorīt pamostoties konstatēju, ka mana "mīļākā" SatTV operatora izsniegtais dekoders Thomson DSI 4200 vairs mistiski nestrādā..

Simptomi? Pie startēšanas deg zaļā/sarkanā lampiņa vienlaicīgi kopā ar melnu omulīgu bildi TV ekrānā.

Ir vērts zvanīt šiem, zinot viņu atbalsta centru, man jau nāk riebums.

 

I-netā arī netieku zinošs, jo ir novērotas problēmas ar vienu lampiņu vairumā gadījumu, bet ne ar abām divām.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā esi maksājošs abonents ar līgumu - zvani un pieprasi lai maina. Ko vēl citu?

Tak ne jau uz sava rēķina remontēsi...

Link to comment
Share on other sites

Nu kā, es no viņiem nevaru "at***es" jau kādus 3 gadus, tam dekoderim garantija vairs sen kā nav :D ..

Garš stāsts ar to kantori, bet tik neatsaucīgus riebekļus vēl tikai jāpiemeklē, tagad vispār par TV skatīšanos jāmaksā kosmiskās summas mēnesī, turklāt uz e-pastu nāk rēķins par dubultmēnesi t.i. summa x2

Labots - biivers
sekojam līdzi valodai... forums ir publisks...
Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi iesākumā barošanas bloku. Vai notur spriegumu zem slodzes, tas ir pieslēgtu to pie "tumsoņa" . Atver to sapņu kasti vaļā, tur jauki var tikt klāt un pamērīt spriegumu tieši uz ligzdas.

Link to comment
Share on other sites

Tikko paskatījos, ar spriegumu viss ir kārtībā, šorīt viņš man vēl rādīja Thompson bildi ekrānā, bet pēcāk vairs tās arī nebija. Vienīgais, ko es varu piebilst šajā sakarā, ir tas, ka no dekodera nāk ārā jocīga skaņa, nevarēšu paskaidrot, bet kaut kāda jau viņa tur ir ..

Starpcitu, sen man bij laiks pāriet uz Lattelecom :D .. Laikam jāiepērk tas virszemes dekoders, mājās vēl āras antena ir..

Link to comment
Share on other sites

Tev vispirms būtu jātiek vaļā no Viasat un tad pāriet pie LTC, savādāk, tu jau vari savu "tumsoni" ielikt skapī un aizmirst, bet Viasat gan tevi neaizmirsīs un cītīgi katru mēnesi sūtīs rēķinus. :yes3:

Link to comment
Share on other sites

Man Viasats teica ,ka garantija,jeb nodrošina strādājošu aparatūru tik ilgi cik ir līgums ar viņiem.Bet ir dzīrdēts,ka pēc diviem gadiem klientu aizsūta pie meistaru pa savu naudu.Tā kā šķiet atkarīgs,kā runā.

Link to comment
Share on other sites

Tā, izmēģināju visu, viņš nereaģē uz neko, deg abas lampiņas un ar to balle ir beigta. Pat noņēmu Scart kabeli un antenu izrāvu, nekā.. Uz miskasti laiks doties.. Atminos, ka pasen biju viņu salējis ar šķidrumu, bet šis izkalta un gāja tālāk, varbūt efekts tikai tagad :)

 

Zvanīšu šiem rīt, varbūt remontēs, ja neremontēs apdomāšu savus variantus, sēdēt ar HD dekoderi, vai zust prom no Viasat un iet zem LTC.

 

 

Edit:

 

Viss, pazvanīju tomēr uz bezmaksas tālruni, trešdien kurjers brauc pakaļ, lai remontē laimīgi :moil: ..

Kāmēr remontā, man rezervi dod, vai jāsēž bez TV?

Labots - Andis
Link to comment
Share on other sites

Rezervi nedos, nav dzirdēts tāds brīnums. Bet kapeiku gan neaizmirsīs nokāst. Un vēl pakaļ, pēc remonta, dabūsi pats braukt.

Link to comment
Share on other sites

Vēl kapeikas kāsīs? Necieņa pret klientu, nav mana vaina, ka man nerāda viņu pašu izsniegtais dekoders, taču, kad runa iet par naudiņu, tad jau viasat's pirmais klāt, ātrāk par inservisu un visiem citiem :hunter:

 

Paldies puiši par padomiem, tiklīdz kā atvedīs no remonta, uzrakstīšu cik man tas izmaksāja, un tad jau topiku veram ciet.

Labots - Andis
Link to comment
Share on other sites

Vispār labāk vēlreiz pazvani un uzjautā par šo te visu, es jau varu arī kļūdīties.

Link to comment
Share on other sites

Atminos, ka pasen biju viņu salējis ar šķidrumu, bet šis izkalta un gāja tālāk, varbūt efekts tikai tagad :)

Necieņa pret klientu, nav mana vaina, ka man nerāda viņu pašu izsniegtais dekoders, taču, kad runa iet par naudiņu, tad jau viasat's pirmais klāt, ātrāk par inservisu un visiem citiem :hunter:

Nu tu gan dod!Aplej shemu ar skidrumu un vel neesi vainigs. :wtf: Mekle tik latinus remontam.Vai ari nem lodamuru un lode parrusejusos celinus.

Link to comment
Share on other sites

Šķidruma daudzums, kas uzlija dekoderim ir salīdzināms ar 10g šnabja .. Nekas tāds, kas nebūtu bijis arī pirmstam tur nebija, turklāt iespējamība, ka tika iekšā ir niecīga, un tas bija gadu atpakaļ.

 

Turklāt, man nav tik mazu lodāmaru, lai pats iejauktos tehniski, ar savu lielo es tur labu neko neizdarīšu :D ..

Labots - Andis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ņem Lattelecom viennozīmīgi. Ja neesi dziļos laukos tad kādu no LTC komplektiem ar internetu un viss būs kulē! :) Kraties no tā Viasat vaļā! It kā jau to Viasat dekoderi SS'kā par kapeikām var dabūt, bet nav to vērts. :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Otram televizoram tiek izmantota istabas antena + LTC dekoders, viss iet, nezinu kāpēc man vēl ir Viasat .. :superstition:

 

 

Edit:

 

Viss, sataisīja, nebiju domājis, ka tik ātri, praktiski divās dienās, nekādas samaksas, nekā!!

Paldies, varam slēgt :) !

Labots - Andis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...