Jump to content

HD tv atela kavlitate


FreeT
 Share

Recommended Posts

Tatad esmu iegadajies savu pirmo HD televizoru, un man ir viasat satelits. Jautajums man ir tads vai ir iespeja uzlabot attela kvalitati savienojot ar citu kabeli. Man ir parasta viasat kaste ar SCAR izeju. Domaju kad ir iespeja kautka no SCAR kabela parveidot uz HDMI.

Kadas iespejas ir to izdarit. Varbut kadu atela uzlabotaju vajag iegadaties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav un nebūs tāds variants SCART-> HDMI. Viens ir analogs signāls, otrs digitāls. Ja arī atradīsi, tad kvalitāte būs vēl sliktāka kā tagad.

 

Labākais variants pieprasīt no Viasat modernāku dekoderu.

Link to comment
Share on other sites

.. komplektā ar HD kanālu abonēšanas paku. Cik nu Viasatam viņi vispār bija. Veseli 3 laikam.

EDIT: ooo, jau 4i!

http://www.viasat.lv/viasat/pakalpojumi/tv-kanali/hd-kanali/

Par Viasata HD dekoderiem vari palasīties:

http://www.viasat.lv/viasat/pakalpojumi/uztvereji/#2

 

Gribi HD kvalitāti - skaties HD sat kanālus vai HD materiālus no neta. Jeb slēdz klāt BD pleijeri un skaties BD diskus.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Nu man SCAR kabelis ir orginalais vins ir diezgan paresns. SCAR kabeli mainot uz kadu labaku SCAR kabeli var dabut kadas izmainas? Ja tads labaks SCAR kabelis ir un ar ko vins atskiras. Varbut ir iespeja ar tiem bananiem saucamajiem labaku kvalitati dabut, itka no ta viasat ir 3 izejas viniem bet televizoram man ir vairakas. A un televizoram ir iespeja pievienot VGA kabeli varbut ar to kautko var sakomplektet. Vienkarsi pasakat man labako variantu ar labako rezultatu ko es varu dabut no viasat nemainot kasti. iespejams ir kads parveidotajs kas parveido uz HD kvalitati.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Tā kā jocīgs. Nu kā tu iedomājies no tās kvalitātes, ko dod ārā dekoders, iegūt augstāku ar kabeļa palīdzību?

Link to comment
Share on other sites

FreeT

Maksimāli vienkārši centīšos tev pateikt.

Redzi, tā tagad jau paveca patiesība.Pirms pērc dārgāku televizoru, padomā par HD signāla avotu.Pirms pērc labu HD satuztvērēju,BD pleijeri utml., padomā par attiecīgu TV uz kā to bildi skatīsies.

Ir jau protams HD upscaleri, bet tu no tā bēdīgā viasat signāla neko labāku arā nedabūsi arī izmantojot tv HDMI ieejas.

Vispiejamākais HD signāla avots tev būs dators, tālāk vari padomāt par HD satuztvērēju(nu ne jau Viasat HD kasti).

Link to comment
Share on other sites

Ne nu es biju domajis kad kabelis var ierobezot atela kvalitati. tas tak ir loti labi saprotams kad kvalitati augstaku nevar dabut ka dod ara dekoders.

 

Par viasat nesmu nekad sajusma.

Link to comment
Share on other sites

bildes kvalitaate caur SCART ir juutami beediigaaka taadiem kam visas dziislas vienaa kopeejaa ekraanaa

un ja vada resnums tiek panaakts ar biezaaku plastmasu

vairums SCARTu ir izjaucami, paskaties

 

krist galeejiibaas ar bezskaabeklja vadiem gan ir bezjeega

 

veel paarliecinies vai iet RGB(katra kraasa pa savu vadu) rezhiimaa nevis Composite(viss pa vienu)

Link to comment
Share on other sites

ka lai es parliecinos to, grizt vadu pusu un ko tad man pirkt jaunu varbut vari iedot kadu linku kurs vads ir labs vienkarsi nopirksu tadu

Labots - FreeT
Link to comment
Share on other sites

Nu tak liecies mierā, no tā VIASAT sūda neko labāku ar visu zelta vadu nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Nu es tak sarotu kad neko labu nevar dabut no viasat, bet kautko labaku ka man tagad ir var dabut nomainot vadu

Link to comment
Share on other sites

Kādas markas un izmēra televizors? Ja ir liela diagonāle, tad no sd signāla neko izcilu neizspiedīsi. Sāc ar pareizu televizora pieregulēšanu, kas pie sd ir daudz svarīgāk par ūberscart kabeli.

Link to comment
Share on other sites

no SD signāla "konfekti" neuztaisīsi. jaunie TV ir praktiski monitori - tiem jāliek tiem paredzētā izšķirtspēja -tieši tāpat, kā datora monitoram. jebkurš attēls, kurš nebūs paredzētajā rezolūcija, pa lielam nebūs skatāms. tāds izmēra TV ar HD - neredzu jēgu.

Link to comment
Share on other sites

SCART kabelis nav jāgrieš, bet jāatskrūvē vaļā viens gals un paskaties.

Otrs - uz sat iestādi izejas signālu RGB.

Viss, tas bus max labākais iespējamais variants.

Link to comment
Share on other sites

kabeli paskatijos katrs vads ies uz savu. RGB izeja ir uzlikta. Nu zel kad neka labaka nevar dabut. a neko nevar noregulet pasam satelitam?

 

a un man velviens jautajums par TV, ja es noladeju HD filmu neta un parkonverteju uz avi kvalitate mainisies. Kadu labu programu varat ieteikt prieks konvertesanas.

Ja to filmu liek flesa var but ta kad filma var raustisies? Ja man ir fles ar USB 2.0 noperkot flesu ar 3.0 USB ir kada atskiriba, zinu kad vienkarsi atrak notik ielade vina ieksa.

Link to comment
Share on other sites

uz HD TV - jāskatās HD materiāls. kāda konvertācija ?

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag media pleijeri. mazāk prolēmu. Pareizāk sakot - problēmu nav vsipār :)

 

Par SAT - cerams TV konkrēta SCART ieejai ir RGB ?

Un vēl vari TV opcijās paeksperimentēt ar spožumu, kontrastu, un visādiem "uzlabotājiem" , to parasti gan labāk atslēgt.

Un neskatīties 4:3 formātu varžu ģīmju veidā :)

Link to comment
Share on other sites

Par to nesmu parliecinats vai ta ieja ir RGB sledzot ieksa irka radas SACRT RGB. bet mainot RGB uz citu izmainas neredzu

 

cik maksa normals HD playeris?

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad caur scart var iet gan komponents. gan kompozīts cauri. Vajag saregulēt komponentu, tb attēls iet caur trīs vadiem un ir vispār jūtami labāk rāda kā komponents. Bet nu neko izcilu tāpat izspiest nevarēs.

 

p.s.

ak jā laikam jau te tas bija topikā apspriests.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Ļoti labi var redzēt starpību starp RGB un kompozīto video signālu arī uz viasata tumsoņa.

Tikai megavadi pa simtiem baksu gan nav vajadzīgi :)

Labots - mafijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka ir jēga.

Ja nemaldos, tad caur scart var iet gan komponents. gan kompozīts cauri.

 

Lasam wiki. Nav tik smuki kā gribas. Normāls komponents būs tad, kad šie vadi nāks no komponenta izejas un arī ieies komponent ieejā.

SCART cannot officially carry non-RGB (e.g. YPBPR) component video signals, which are gaining ground as an improvement over S-Video in markets where SCART is not used. However, some manufacturers of set-top-boxes and DVD players are known to provide optional (menu-selectable), non-standard YPBPR output through the pins that are officially reserved for RGB colour components.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...