Jump to content

Kur Rīgā iegādāties jaunu CRT televizoru?


Dexs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir nepieciešamība iegādāties jaunu CRT televizoru. Vai to vēl vispār ir iespējams kaut kur izdarīt (Rīgā)?

 

Lūdzu, bez diskusijas LCD, Plazma forever, "kam tev CRT", utt., šoreiz paziņai ir nepieciešams CRT un punkts.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

varētu būt kādā no RD Electronics veikaliem aizķēries, bet vislabāk uzvani šamējiem.

Link to comment
Share on other sites

Uz ātro praktiski nekādas izvēles http://www.salidzini.lv/search.php?q=CRT+televizori un cena par 21" kosmoss. Beztam kautkādi NASH man personīgi nevieš nekādu uzticību. Droši vien, ka paziņai nepieciešams priekš dāvanas. Savādāk meklētu ss, tur izvēle pietiekoši plaša un cenas demokrātiskākas.

Pašam arī stāv viens 21" LG Flatrons, nu jau gadi 12 šķiet. Nekas, viss strādā nevainojami. :pioneer:

Link to comment
Share on other sites

NASH un citi kitajozu brīnumi ir no misenēs savāktiem kineskopiem :(

Baidos ka JAUNU un labu CRT vairs nopirkt nevar. Kaut kādu var. Bet labu - ja nu tikai lietotu.

Iespējams tā ir labāka opcija? Lietots bet samērā ciešams?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man ir viena Loewe, tūlīt samelošos, bet šķiet, ka bija ap/virs 29", 16:9 un liekums tikai vienā plaknē.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Piekrītu augstāk teiktajam, ka CRT mūsdienās jāņem lietots, jo nedaudzie, kas vēl jauni nopērkami, galīgi neizraisa uzticību.

Link to comment
Share on other sites

Esmu nedaudz pārsteigts, par kādu sviestmaizi LABI lietoti CRT iet... Esmu gatavs sadarēt, ka panorāmu šie noteikti rādīs kudi labāk par jaunu lētā gala LCD

Link to comment
Share on other sites

Gan jau rādīs gan, bet španni ēd labi, sver kā vieglā auto piekabe un aizņem vietu kā vidēja lieluma ledusskapis.

Link to comment
Share on other sites

Svars un izmēri bieži vien nav noteicošie parametri - ne jau katru dienu viņš jāstaipa. Runājot par špāni - modernie CRT neēd daudz - kaut kur ap 100-120W, nezinu cik ēd LCD (tikko paskatījos specenes vienā e-bodē, nav nekur norādīts patēriņš), bet pieļauju, ka mazāk kā savus 50W neēdīs. Nu tad rēķinām atšķirība ~70W. Cik stundas dienā vidējis skatāmies TV - 2? Nu OK, lai būtu 4. Tas dienā sastāda kādas 0,3 kWh, rezinām ar 30 - sanāk ap 9 kWh, tobiš ap 1 Ls mēnesī ekonomija. Nu jā, ne pa jokam :D

Link to comment
Share on other sites

Mans 2001. gada 16:9 32" Panasonics svēra 54kg...

Bet ne par to stāsts. Cilvēkam vajag CRT. Diagonāle nav minēta.

Jaunu un labu vairs principā dabūt nevar. Var dabūt labu un lietotu/mazlietotu.

Ja tas neder, tad ... :( nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Jauno trumpis ir izmēri un svars (Sevišķi ja pie sienas karināms ;) + šamiem nav iekšā DVB-T kas varētu būt pluss tiem, kas skatās (vēl patreiz) DVB :)

A bez NASHiem jaunu dabūt ... man domāt drīzāk būtu jāskatās kkur uz secondhandiem ... Man daudzus gadus vilka kkāds viesnīcu fiļips bez problēmām, līdz tika aizsūtīts pelnītā atpūtā :)

Link to comment
Share on other sites

bišku sliktāku kā torņa norādītais philips topmodelis (9509) paņēmu pa 55ls tepat forumā. nav bijis lietošanā lcd,bet no taustītajiem crt,šitam viennozīmīgi ir labākā bilde + iespējas līdz pēdējam saregulēt pa savam.

a tie 45kg pašmasas un izmēri - ja neliek vienistabas dzīvoklī,tad nemaz nav tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...