Jump to content

2.1 izslēgtā veidā dūc


Rihardss
 Share

Recommended Posts

Manā īpašumā nonāca 2.1 datorskaļruņi (lietoti), bet problēma tāda, ka pat tos izslēdzot, ir dzirdama dūkoņa no subwoofera kārbas. Pieļauju, ka no tajā iebūvētā barošanas bloka. Kā šo dūkoņu varu novērst (izņemot iekārtas ārā izsviešanu)? :D Esmu gatavs arī ieguldīt kādu latiņu, jo skaļruņus dabūju par brīvu :)

Link to comment
Share on other sites

Pārspraud barošanas rozeti otrādi. Var arī pielikt pagarinātāju ar slēdzi, ar kuru var arī visu kompi pēc tam atslēgt un tml.

Link to comment
Share on other sites

Pārspraud barošanas rozeti otrādi. Var arī pielikt pagarinātāju ar slēdzi, ar kuru var arī visu kompi pēc tam atslēgt un tml.

 

Pārspraust štepseli otrādāk man pat prātā nebija ienācis, bet vai tas ko dotu? Bet jebkurā gadījumā vakarā pamēģināšu. Attiecībā uz pagarinātāju ar slēdzi ienāca prātā doma, ka pastāv iespēja iemontēt slēdzi pašā vadā :)

 

Rauj ārā no rozetes.

 

Tur jau tā lieta, ka nevēlos nepārtraukti raustīt rozeti.

 

 

Aizmirsu piebilst, ka negatīvais moments ir arī tajā, ka klusām filmas vai mūziku arī nav iespējams paklausīties, jo tā dūkoņa ir skaļāka par pašu audio materiālu :D Varbūt tur kaut ko var pārlodēt vai pielodēt?

Link to comment
Share on other sites

Ja triks ar štepseli nepalīdz, tad varbūt pats audio signāla vads bojāts, vai skaņas karte ko sliktu jau dod ārā.

Link to comment
Share on other sites

Ja izrauj no datora tumbiņu skaņas kabeli un visus tā "jack" kontaktus salaiž uz īso ar, kaut vai, folijas gabalu, arī rūc? Tad jāskatās kādā stāvoklī tumbiņu barokļa taisngrieža filtra lielais kondensators.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ja triks ar štepseli nepalīdz, tad varbūt pats audio signāla vads bojāts, vai skaņas karte ko sliktu jau dod ārā.

Dūkoņa jau rodas ne dēļ audio vada vai skaņas kartes, bet gan pašā kārbā, kur atrodas baroklis. Tā dūkoņa vienkārši pārspēj skaņu :D līdz ar ko klusām klausīties mūziku vai skatīties filmu nav iespējams.

Pamēģināju pamainīt štepseli, nepalīdz :(

 

Ja izrauj no datora tumbiņu skaņas kabeli un visus tā "jack" kontaktus salaiž uz īso ar, kaut vai, folijas gabalu, arī rūc? Tad jāskatās kādā stāvoklī tumbiņu barokļa taisngrieža filtra lielais kondensators.

Pag, īsti nesapratu! Tu man iesaki salaist uz īso kontaktus? Es tādā veidā gadījumā kaut ko nenodedzināšu?

Labots - Ricardo
Link to comment
Share on other sites

Precizē - dūkoņa nāk no skaļruņa, vai kaut kas iekšā kastē dūc ? Pirmajā gadījumā kondensatori, vai kas ar vadiem/ekranējumu (ja lētās tumbas), otrajā - hvz, jāatver un jāskatās kas tur vibrē.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Droši ka lētās ķiniešu tumbas kurām ir fonā ritīga dūkoņa :D bija vienreiz nopirktas tādas iekš gerkens un partneri pēc mēneša izsviedu ārā :p

Link to comment
Share on other sites

Precizē - dūkoņa nāk no skaļruņa, vai kaut kas iekšā kastē dūc ? Pirmajā gadījumā kondensatori, vai kas ar vadiem/ekranējumu (ja lētās tumbas), otrajā - hvz, jāatver un jāskatās kas tur vibrē.

Otrais variants, kur kaut kas kastē dūc.

Link to comment
Share on other sites

Mans subwoofers arī ieslēgts nedaudz dūc (trafs laikam), bet klusu un dzirdēt to var tikai nakts laikā, kad uz ielas klusums un nekas netiek atskaņots.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Drīkst zināt, kas par tumbiņām tās ir? tb modelis kāds? Negribas ticēt, ka trafs dūc tik traki, ka pat sit pušu klusu mūziku. Tad jau tas ir kaut kas līdzīgs manam vecajam krievu ledusskapim. Salaižot uz īso gan viņš skaļāks paliek, bet tad jau tev sen tur viss būtu nosvilis. Moška trafs ir kaut kā neveiksmīgi piemontēts pie subīša korpusa - ķipa rezonē un tāpēc dod to troksni. Tad tur varētu līdzēt ar kādu gumijas gabalu.

Link to comment
Share on other sites

Da kastē autoram visdrīzāk subs dūc, dēļ navodkām. Moš tas ieejas kabelis (kuru sprauž datorā) nemaz nav ekranēts. Autor, to ieeja kabeļa džeku, kurš spraužas datorā, izrāvi no datora un salaidi ar virtuves foliju uz īso? Salaižot iejas uz īso, neko nokurināt nevar, ja vien Tu saproti to pašu, ko domāju es.

Link to comment
Share on other sites

Da kastē autoram visdrīzāk subs dūc, dēļ navodkām. Moš tas ieejas kabelis (kuru sprauž datorā) nemaz nav ekranēts. Autor, to ieeja kabeļa džeku, kurš spraužas datorā, izrāvi no datora un salaidi ar virtuves foliju uz īso? Salaižot iejas uz īso, neko nokurināt nevar, ja vien Tu saproti to pašu, ko domāju es.

Vakar nesagaidīju tavu atbildi, tāpēc arī neeksperimentēju. Novienoju visus vadus no subwoofera, izņemot elektrības (to var novienot vienīgi ar šķērēm), bet dūca vienalga. Laikam atskrūvēšu vaļā (ja tas būs iespējams) un paskatīšos, kas tam brīnumam vēderā.

Atradu internetā savu "audio sistēmu" http://www.hardwarelabs.de/3525_Wavemaster:__LX-2_und_LX-5

Link to comment
Share on other sites

10cm subs :D

 

Tad jau barošanas trafiņš būs pie vainas. Moš pietiek to ar ko piespiest, vai tml.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...