Jump to content

MW3


Fr3
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vakar paņēmu ps-3 platformas disku...

Sižets perfekts(ASV pret Krieviju), turpinājums pirmajai un otrajai daļai, gluži kā filmā....

Skaņas specefekti ļoti labā līmenī, un to klātbūtne nepārtraukta, neiztikt arī pēc pārsteiguma momentiem, kas ir bailīgi...

Man jau ļoti patīk es i fans šijam sērijām...domāju 2 un 3 daļas ir labākās pirmās personas šaušanas spēles vispār...

Link to comment
Share on other sites

Vakar paņēmu ps-3 platformas disku...

Sižets perfekts(ASV pret Krieviju), turpinājums pirmajai un otrajai daļai, gluži kā filmā....

Skaņas specefekti ļoti labā līmenī, un to klātbūtne nepārtraukta, neiztikt arī pēc pārsteiguma momentiem, kas ir bailīgi...

Man jau ļoti patīk es i fans šijam sērijām...domāju 2 un 3 daļas ir labākās pirmās personas šaušanas spēles vispār...

Es tev labprāt iesistu pa seju. :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Man liekas, ka nhs ir patiešām baiss kuilis, kuram neviens neuzdrošinātos pirkstu piedurt, jo nosaukt Call of Conveyor: MW3 (citiem gan zināmu kā ļoti dārgu MW2 (kas ir milzīga MW1 DLC paka) DLC paku) par labu spēli ir jābūt lielai drosmei un tērauda riekstiem ...

Labots - Alkoholokausts
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

krikstaps

Varu daudzmaz piekrist nhs rakstītajam.

 

Man patīk MW3 jo riebjas multiplayer, tapēc man riebjas BF3, BET es nevazājos pa forumiem apkakādams cilvēkus kuriem patīk spēles kuras nepatīk kādam subjektam.

Alkoholokaust, beidz dzert savādāk krāniņš nestāvēs, uztaisi labāk kādu jautru video.

Paldies ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
krikstaps

Kārtējais BF fanāts kuram viena rieva un tā pati sēžamvietā?

Un kurai no septiņām BF daļām sižets bija labs? BF2? Amerikāņi pret Ķīnu, Amerikāņi pret Irānu?

Jeb, šķiet, topošais BF1943 ar nemaz nenodrāzto 2PK tēmu? Uh ku' labi BF sižeti.

Link to comment
Share on other sites

:D

BF sērijas (BF2 točna) vismaz komandas spēlei ir kautkāda nozīme. Nevis plika skriešana un fragu vākšana

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

A kā BF3 ar MP? Ir visi tie paši bullšiti kas Black Ops saglabājušies? Ja tā tad palieku pie sava vecā labā SOCOM.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju MW3 tikai dēļ storija un onlains man pilnigi phuj

storījs man patika vienīgais vienā bridī sāka palikt garlaicīgi bet tad atkal inteesanti

jo tās vietas ka tu ej tākā pa koridori baigi bessi

Missijas varēja but mazliek interesantākas

spēles endings varēja but citādāks

grafika Mani ipaši ta neintrese nav tak COD 2

grafika laba tada pati ka MW2 galvenais man storijs

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais BF fanāts kuram viena rieva un tā pati sēžamvietā?

Un kurai no septiņām BF daļām sižets bija labs? BF2? Amerikāņi pret Ķīnu, Amerikāņi pret Irānu?

Jeb, šķiet, topošais BF1943 ar nemaz nenodrāzto 2PK tēmu? Uh ku' labi BF sižeti.

Esmu spēlējis tikai mw1 otro un trešo daļas un sižets ir ļoti labs. neesmu spēlīšu atkarīgais , kas pie pc sēž un nevar disku atļauties nopirkt,bet kačā no neta.....Spēlēju spēles uz ps-3 platformas un labai video kvalitātei un grafikai papildus darbojās šis čips HQV Reon. Un ir man LU diploms,kas tev tur bija pa tām rievām?

Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju MW3 tikai dēļ storija un onlains man pilnigi phuj

storījs man patika vienīgais vienā bridī sāka palikt garlaicīgi bet tad atkal inteesanti

jo tās vietas ka tu ej tākā pa koridori baigi bessi

Missijas varēja but mazliek interesantākas

spēles endings varēja but citādāks

grafika Mani ipaši ta neintrese nav tak COD 2

grafika laba tada pati ka MW2 galvenais man storijs

 

MW ''storijs'' ir apmēram Stīvena Sigala sliktāko filmu līmenī. Ja tu gribi spēlēt spēles dēļ ''storija'' (kaut gan man personīgi patīk spēles dēļ ''gameplay''), tad ir daudz labāki varianti pieejami.

Labots - SirDan
Link to comment
Share on other sites

 

MW ''storijs'' ir apmēram Stīvena Sigala sliktāko filmu līmenī. Ja tu gribi spēlēt spēles dēļ ''storija'' (kaut gan man personīgi patīk spēles dēļ ''gameplay''), tad ir daudz labāki varianti pieejami.

Nuu katram tak nevar viena gramata patikt, ne

Link to comment
Share on other sites

krikstaps

Esmu spēlējis tikai mw1 otro un trešo daļas un sižets ir ļoti labs. neesmu spēlīšu atkarīgais , kas pie pc sēž un nevar disku atļauties nopirkt,bet kačā no neta.....Spēlēju spēles uz ps-3 platformas un labai video kvalitātei un grafikai papildus darbojās šis čips HQV Reon. Un ir man LU diploms,kas tev tur bija pa tām rievām?

 

Ko? Jūs domājat ka jums uzbraucu?

 

Mazliet vīlos MW3, gaidīju kad varēs redzēt kā deg Maskava.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stulbs jautājums- pārinstalēju savu PC, tagad kad no jauna likšu MW3, ar savu veco s/n- man nejautās, ka ir jau aizņemts utt utjp? Vismaz CoD2 tā bija..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...