Jump to content

Audio izeju automātiska pārslēgšanās.


maiss
 Share

Recommended Posts

Labs piektdienas vakars.

 

Esmu redzējis ka daudziem tā ir.Tātad PC aizmugurē stāv iespraustas tumbas.Viņas ir kā defaultais skaņas devaiss, bet kad iesprauž austiņas datora priekšpusē tad uzreiz automātiski labajā pusē pie pulksteņa uzlec paziņojums "A JACK HAS PLUGINED IN" un kautkads uzraksts saistībā ar Realtek un skaņa vairs neiet uz tumbām, bet iet uz austiņām. Es arī tā gribu (Jau apnicis raustīt un spraust iekšā ārā). Cik saprotu man skaņas karte iebūvētā Windows. Ja Windows kartēm tā nevar, tad varbūt ir kāda alternatīva?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

nav tādu windows karšu un zem win 7 ar defulatjiem var samanedžēt tā kad iespraust bet pie konkrēta audio avotas skan konkrēts ports :D

Link to comment
Share on other sites

nu device menegeri rada high definition audio device :) un propertijos bija kautkas par windows. varbūt vari pastāstīt ko man ar tiem portiem darīt? WIN7

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Liec mieru Windows! Tā pārslēgšanās notiek tīri mehāniski.

Mātesplatē jābūt audio izejai priekš priekšas ligzdām, pareizi jāsasprauž un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Skan jau gan priekšā gan pakaļā.. Bet tad tam devaisam uz kā gribu klausīties ir jaiet katru reizi kontrol paneli un jamaina vai tagat uz austiņam vai uz tumbām. bet esmu redzejis ka lidz ko ieliek austiņās priekšā tā tumbas neskan.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tātad priekša nav pareizi pievienota!

Varbūt mātesplate neatbalsta priekšas pieslēgšanu. Tur ir jābūt - Front panel audio connector

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

mātesplatei biosā var pateikt, vai front audio arī ir daļa no hd audio vai arī būs ac97 tipa un tad tā ir neatkarīga no aizmugures ligzdām. Varbūt tam ir kāda nozīme vienā vai otrā uzvedībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...