Jump to content

Portatīvajam izlauzta eņģe


FunyRoger
 Share

Recommended Posts

Kā jau virsrakstā teikts portatīvajam ( modelis: Asus x53k) izlauzta kreisā eņģe. Vakar iedams gulēt vēru ciet un noskanēja viens kriukš un uz galda mētājās plastmasas gabali. Tagad dators ir atvērtā stāvoklī, viss strādā kā iepriekš, ar izņēmumu, ka dators nav aizverams pilnībā neiznīcinot to, kas no tās eņģes vēl ir palicis. Diemžēl, ka stacionārais kompis man viņš nav nepieciešams, tāpēc interesē, vai defekts ir labojams (pieļauju, ka jāmaina viss korpuss, bet vai tik 4 gadus vecam kompim to var dabūt?), ja ir tad , kur to varētu veikt (kaut kā jau viņu uz Rīgu varētu dabūt) un cik tas prieks izmaksātu?

 

Pievienoju bildes, kuras uzņemtas ar mobilo, ja nu galīgi neko nevar saprast tad pacentīšos atrast fočika vadu, kurš velns viņ zin kur noklīdis. Bet nu šeit identiska problēma, izņemot to, ka tajā pēdējā attēlā man arī tā apakšējā skrūve ir izlauzta http://eoz.lv/showthread.php?t=27784

 

4nv0me279b13gx7r50c6_thumb.jpg

 

5k28py3nak0t0k6wvmc9_thumb.jpg

 

stp2a6qev15tcvoldi2r_thumb.jpg

 

1tov3sgjeydp7v88mgl_thumb.jpg

Labots - FunyRoger
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labākais variants meklēt tādu pašu korpusu, jo iespējams, ka kādam tāds mājās mētājās nomiris vai arī mēģināt labot ar superlīmi, skrūvēm utt.

Link to comment
Share on other sites

habitbraker

hehe kaarteejais ASUS ar salauztui engji :D :D

 

Es savam ASUS engji dabuuju ebajaa. Latvijaa buus daargi,vai vispaar nebuus

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

duraki! enģe jau nav salauzta, bet gan izlauztas skrūvvietas un pakaļsānmala no BASE. vienkārši vajag cits Base. Un ka tu tikai vienkārši to laptopu aizvēri - vari stāstīt te pārējiem muļķiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tā kaut kāda slimība tiem Asus'iem. Man kaadu laiku atpakaļ arī šis pats simptoms. :moil:

Link to comment
Share on other sites

Tas taču Asus :spell:

Man F3 sērijas modelim saplaisāja klaviatūras stūros, pat neskatoties uz to, ka biju pārjaucis un padarījis eņģes mīkstākas un regulāri sekojis līdzi eņģu skrūvūtēm. (Eņģes cietas, skūves ar laiku atnāk vaļā un tad lūzt)

Iesaku uzreiz meklēt visu korpusu. Varētu maksāt 30-50 Ls. Atkarīgs no modeļa. Jāinteresējas servisos. Man atveda no viena serviscentra Polijā gadu atpakaļ.

 

rememberme, kādi Tavam eksemplāram parametri? Procis? Video? Displejs? Kādas cenas? Varbūt kaut kas no tā varētu noderēt, ja jaudīgāks par manējo ;)

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Iesleegt vairs nevaru, bet cik atceros bija laikam Intel cpu T5xxx 2,x mhz. 17 collu displejs. Rams liekas ka bija 3gb, bet atverot pamaniju tikai 2 ram moduļus. Hdd Toshiba 160gb, kuru domaaju atstaat sev atstaat fleshkas vietaa. Jaieperk tik usb case, tikai nez cik collas ir šim hdd 2.5 vai 1.8 ? Vga droši vien nav nekaadas nozimes, jo vajadzeetu buut integreetai. Nu veel DVD roms kaut kaads arii ir. Korpuss un klava diezgan beediigi. Baigi kraasa noberzusies ap tachpadu. Thats all laikam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...