Jump to content

telefons prieks fotografesanas


idiotz
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vai jus nevaretu man ieteikt kadu no symbian smartfoniem. Galvenais lai butu laba baterija un fotokamera.

 

Darba naksies fotografet tadas lieta, ka gleznas, vazes, kreslus, skapjus isi sakot viss kas saistits ar antikvariatu. Pagaidam apstajos uz NOKIA e52, e72 del labas baterija. Cik petiju GSMarena fotografijas ir daudz maz labas. Itka N8 ir uzvaretajs saja kategorija, bet ka ar bateriju es nezinu un vel sim aparatam nav led zibspuldzes, kuru var izmantot ka lukturi, kas nav tik mazsvarigs.

 

Piemeram, ja es taisos fotografet gleznas autora parakstu tuvplana ar nokia e72 un e52, fotografija sanaks daudz maz normala?

Link to comment
Share on other sites

Tad jusuprat labak izveleties N8 (nekas ka nav led spuldzites) bet toties bildes sanaks krietni labakas. Ceru ka baterija N8 nav svaka. Pec idejas klientam japasniedz bildes laba kvalitate un macro rezims N8 bus labs?

Labots - idiotz
Link to comment
Share on other sites

Domaju ziepju trauks bus labaks, bet budams minimalists gribetos sakombinet visu viena. Jo ir doma tas fotografijas uzreiz no telefona aizsutit uz email vai caur skype.

Labots - idiotz
Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar tām 8mp kamerām? Labas? Konkrēti gribētos redzēt, ko spēj, piemēram c7?

Link to comment
Share on other sites

Darba naksies fotografet tadas lieta, ka gleznas, vazes, kreslus, skapjus isi sakot viss kas saistits ar antikvariatu.

Un šādam nolūkam mobilo ??? Tālāk jau vairs nav kur. Tikai un vienīgi full frame DSLR, normālu statīvu un par gaismām neaizmirsti. Gleznas ar mobilo :rofl: .

Nu kāds ziepjutrauks, kādi 5 vai 8 megapilkseļi, ja matrica ir ceturtdaļa no pastmarkas. Nu nav un nebūs tur kvalitāte, ākstu bars.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

raiviic piekritu. Bet taja vieta, kur es taisos fotografet nevar uzlikt stativu un gaismas, jo tas ir veikals. Ar profesionalo biju focejis, bildes sanak lieliskas. Galvenais, lai cilveks redz kas ta ir pa preci.

 

doms ta programa Torch vina izmato xeona zibspuldzi? Tomer tas ir Red eye.

Labots - idiotz
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā jums ar tām Nokijām...

Palieku pie sava SE u10i (Aino), izmantoju bieži kā fotokameru. Arī telpās ir OK bildes. 8.1MP, LED spuldze, auto-focus. Symbian, liekas v.6.5.

Link to comment
Share on other sites

Nu nesanāks nekas labs no šitās ieceres...

Turklāt,ieteiktu apskatīt mobilos vispār, zem Android aparātiem atradīsi daudzus ar labām kamērām,kuras tomēr krietni zaudēs normālam fotoaparātam.

Link to comment
Share on other sites

Android ar labu kameru un lidz 220Ls? Tadi vispar pastav?

Link to comment
Share on other sites

N82 tolaik bija monstrs. Paslaik lietoju N95 8GB vienigi kas neapmierina ir baterija.

 

E72 focets tumsa istaba ar zibspuldzi.

 

2dbc303608114d68b5cf5fff133f6e05.jpg

 

Kadas ir atsauksmes par nokia N97?

Labots - idiotz
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bija man SE-k750i. Bildes vienkaarshi labas, neskatoties uz mazo pikselju skaitu. Tiem laikiem labs telefons/ziepjutrauks ar zibspuldzi. Par E52, bildes nu man ne visai. Autoram ieteiktu labaak ziepju trauku un ar SD kartes atbalstu un trubu ar microSD atbalstu. Safochee kontentu un migree karti no vienas uz otru ieriici caur microSD adapteru.

Link to comment
Share on other sites

Un šādam nolūkam mobilo ??? Tālāk jau vairs nav kur. Tikai un vienīgi full frame DSLR, normālu statīvu un par gaismām neaizmirsti. Gleznas ar mobilo :rofl: .

Nu kāds ziepjutrauks, kādi 5 vai 8 megapilkseļi, ja matrica ir ceturtdaļa no pastmarkas. Nu nav un nebūs tur kvalitāte, ākstu bars.

 

 

Raivīc, ja viņam būtu tā lieta nopietna, tad arī neko tādu nejautātu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...