Jump to content

Patiesiiba par Android lietotaajiem.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Ja cilvēks spriež pēc tā kādu softvāri jams lieto, tad ar viņu pašu īsti kaut kas nav lāgā.

 

P.S. Bet bāba smuka, tur gan tiesa...

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam vajag šito visu, nu lieto tak savu aifonu un liecies mierā. Vot vajag bāzties un censties kaut ko pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

Nelietoju iPhone, man piedr**zt, kas ar iPhone notiek. Es neuzspiezhu bet pasaku savas domas ko saskatu peec shii...

Link to comment
Share on other sites

Un iemesls teikšanai kāds ir? Saprastu, ja humora sadaļā būtu vai kaut kā tā, bet šite?

Link to comment
Share on other sites

Da salīdzināja arī kreiso aplikāciju ar ražotāja iebūvēto...

 

Par SIRI neko sliktu nesaku - patīk, tikai diemžēl iekš lv nestrādā :D

 

Tajā pašā laikā ja androīda devi izdomās izlaist officiālo - devu apu, tad domāju, ka tas būs vienādā līmenī...

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Iemesls teikshanai, taads ka gribeeju pateikt kaadi ir praataa Android lietotaaji.

Un android lietotaaji tagad sabijaas un komentee jo aizskaaru patiesiibu.

Sirti ar nav neko labaaka, tikai ne tik stulbi atbild.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi linuxists to pateiks par windwista lietotāju. Nomierinies un nekurini te sabiedrību ar psiho filozofiju...

Link to comment
Share on other sites

Visi, kas lieto androidu ir dumji? O_O

Visi, kas runā krieviski ir labs cilvēki?

Visi, kas skuj bārdu ir teroristi?

 

Tev 12 gadi?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko Net* cepies? Kāda starpība ko katrs lieto? Jā, es lietoju androida devaisus un nesūdzos, tajā pašā laikā nenolieku aboļu fanātus, atšķirībā no tevis - man pilnīgi pie kājas ko katrs lieto. Ja tev slēptās psi problēmas- tad laiks apmeklēt terapeitu.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Cepums -> Nettwerk(da fuj kāds cepums pieGdienas naktī ... whatever, pats sev balvu izdomās) par konsekventi negatīvi-kritisku attieksmi pret gūgļa perētājziztēmu; var iebilst pret viedokli, bet necienīt mugurkaulu nevar.

Video gan nespēju noskatīties - nu neiepatikās (maigi, pieklājīgi und poliktkorekti izsakoties) meituks jau pirmajās sekundēs. Ehh, mana pārizsmalcinātā gaume ...

Prozit!

Link to comment
Share on other sites

Joprojām nevaru iebraukt - kāda, kuram daļa ko katrs lieto? A ko darīt ja lieto abus? ķip ja uzbrauc - kreisā smadzene noskumst (šajā gadījumā android) un labā priecājas (ios), ka labāka? Man pašam gan ios gan androīds iet pie sirds, bet neredzu jēgu kašķēties, piekam tematu par to pacelt.

Link to comment
Share on other sites

Es - android lietotājs. Un man pilnīgi po uz to softu - neinteresē ko Steve (lai vieglas smiltis viņam) bijaizdomājis un ko kurš pakaļdarinājis. Godīgi - tad viss ir slimiķiem, tāpat kā tavs naids pret Android.... Jā, man patīk Symbian... ko nu?

 

Un patiesība ir tāda - mēs labprāt nedzirdētu no Tevis šitādus apgalvojumus no Tevis. Nepaliec par idzimteni Microsoft vārdā! Davai, izbeidzm šito bērnudārzu. A?

Link to comment
Share on other sites

Ir man Samsung Galaxy S II, ja kaadam vieglaak paliks. Un kas par to, taapeec nebaidos nolikt to kaa es redzu lietas.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Visi, kas lieto androidu IR dumji!

Visi, kas runā krieviski (un spāniski) IR labs cilvēki!

Visi, kas skuj bārdu ir Gestapo...

 

...kind a simple...

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Autors: "Androīdam ir parādījusies viena pastulba programma, un tā parāda visu patiesību, kādi ir Android lietotāji" :rofl:

ļaudis, paldies par lielisko rītu! :D

bērnudārzs

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...