Jump to content

Doma no peles izņemt diodi


moskis
 Share

Recommended Posts

Un no tā mēs varam secināt, ka jebkurā gadījumā parastai optiskajai pelei, nomainot gaismas diodi uz UV diodi, apstāsies visas ierastās dzīvības funkcijas :spell:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ērikonkul, nones mani no kalna :)

Teorētiski, ja peli aprīko ar IR diodi, tad šai diodei pretī jāliek IR sensors :D

Link to comment
Share on other sites

Manā kantorī ir saimnieks, kas visas spīdīgās gaismiņas uzskata par viņa kabatas ienaidnieku. Stundām var bļaut par ekonomiju un stulbajiem sliņķiem, kuri nevar pacelt pakaļu un izslēgt to sū...a printeri ārā. Pienāksies visas diodes izravēt, lai man sliņķim na..uj nebūtu jāiet to gaismu dēļ. Kāpēc ierīcēm defaultā nav funkcija atrubīt spīguļus?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ierīcēm defaultā nav funkcija atrubīt spīguļus?

 

Nu tad jau jautā drīzāk savādāk. Kāpēc tādam kantorim, kā tam, kur Tu strādā, jāpērk dzelži ar visādiem navarotiem, kas spīd?

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Manā kantorī ir saimnieks, kas visas spīdīgās gaismiņas uzskata par viņa kabatas ienaidnieku.

Paranoiķis odnako :)

Link to comment
Share on other sites

Manā kantorī ir saimnieks, kas visas spīdīgās gaismiņas uzskata par viņa kabatas ienaidnieku. Stundām var bļaut par ekonomiju un stulbajiem sliņķiem, kuri nevar pacelt pakaļu un izslēgt to sū...a printeri ārā. Pienāksies visas diodes izravēt, lai man sliņķim na..uj nebūtu jāiet to gaismu dēļ. Kāpēc ierīcēm defaultā nav funkcija atrubīt spīguļus?

 

viņa datoram vajag uzlikt standbay/hibernate pēc 2 min dīkstāves

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko te var ieteikt sameklē vecās žurkas ar bumbām apakšā... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Autoram varu pieGdiens vakarā līdzēt ar kādu līdzību. Pelei apakšā izraut diodi ir tas pats, kas vecim izraut olas no apakšas, un cerēt, ka tas turpinās produktīvi apsēklot visu saimi...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...