Jump to content

Bezvadu klaviatūras un peles komplekts.


smartdevil
 Share

Recommended Posts

Nedaudz ir piegriezušies vadi. Ir doma nomainīt uz bezvadu komplektu.

Ir kaut kas ievērības cienīgs un ko labāk nepirkt? Pats nekā īsti no tām bezvadu lietām nesaprotu.

Kā bezvadu pelei ir ar reakciju spēlēs? Kā ar bateriju ilgumu?

 

Galvenās prasības ir klaviatūrai - zemie taustiņi, skaņas regulēšanas pogas,

lielie Backspace, Shift un Enter(divu rindu) tausniņš.

Pagaidām ir iekritis acīs A4Tech G9300.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es paskatītos Logitech virzienā - viņiem ir Unifying receiver, kas nodrošina to, ka pele, klaviere, trackpad utt. slēdzas klāt pie viena USB fiņķika un neaizņem n-tos USB caurumus.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas ir lietojams - logitech. Pārējie ir tikai mēsli un parodija, pamēģināju Microsoft un atdevu atpakaļ. Tāds A4Tech noteikti būs vēl briesmīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz datorlielveikaliem (ELKORs Spicē, RD utt) paskaties uz klavierēm un pelēm

Paspaidi taustiņus, uzliec pelei savu ķepu. Iegaumē sev tīkamo modeli un nopērc to internetā.

 

Tai A4Tech klavierei ir mazāki izmēri un kursoru bloks nobīdīts...

Link to comment
Share on other sites

es gan esmu izteiktā nesajūsmā par Logitech produktiem. Ārā mest žēl - lietot neforši.

Piemēram S530 desktop for MAC - iespraužot puļķi datora aizmugurē klaviatūra un pele raustās - izvedot caur usb habu tiešās redzamības zonā - sāk strādāt. Vismaz 2 logitech bezvadu peles jau ir izmestas ārā ar visiem puļķiem sliktas strādāšanas pēc. Arī - labi strādā tikai ja puļķis ir priekšpusē nevis datora aizmugurē.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Žaks Kustō

Cik saprotu, tad a4Tech arī ir tas Unifying receiver.

 

scorp

tā nu ir gaumes lieta. Man vienmēr a4Tech ir apmierinājis. Protams Logitech augstāka kvalitāte, bet viņiem vienmēr kaut kas trūkst. Ja ir multitaustiņi, tad Enter vai Bachspace ir mazie. Vai pele ir kaut kāda ūberergonomiskā ar kuru spēles nepaspēlēt.Vai itkā viss tā kā būtu, bet nav zemie taustiņi.

 

 

MārcisB

Kāda manai plaukstai un ērtumam vajadzīga pele man apmēram ir zināms. Kā arī aprakstīju galvenās klaviatūras prasības. Tas, ka kursorbloks ir sīkums, es viņu nekad neizmantoju.

 

zeds

 

Labs fakts. Par signāla nepietiekamību ir arī uztraukums. Ja nešancē caur galdu metra attālumā bez kasjakiem, tad tā ir zemē metama tehnoloģija, kaut arī ar USB pagarinātāju var viņu tuvāk novietot, bet tad tas ir vads un zūd jēga no bezvadu. Bet kas tās tev ir bijušas par pelēm? Cik sen ražotas?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man ir bijusi tikai pozitīva pieredze ar Logitech bezvadu pelēm - visas vienmēr smuki strādājušas, labi izturējušās pret baterijām un nekad nav bijusi vajadzība domāt par ārā mešanu. Viena bezvadniece gan pirms gada noklājās, bet tas bija pēc 6 gadu nepārtrauktas strādāšanas.

Link to comment
Share on other sites

Reakcijas laiks, protams, palielināsies. Baterijas arī nāksies turēt rezervē.

Tīrai wireless klavierei (bez touchpad) IMHO nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā jā, baterijas rezervē :sarkasms: Tagad taču normāla bezvadu pele velk 6 un vairāk mēnešus un klaviere arī vismaz 6 mēnešus. Ja ir apgaismojums pogām, tad gan mazāk.

Link to comment
Share on other sites

smartedevil: touchpad klaviatūrai ir forsha fishka. Kad man kāja bija ģipsī - super fīča - guli dīvānā, klaviatūra klēpī un var pastrādāt.

Ļoti vajadzīga šī fīča protams nav.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Varbūt forša fiška, ja nav peles, bet ja pele ir, tad nafig tas vajadzīgs? Touchpad no laika gala ir tikai tāds peles aizvietotājs.

Es portatīvajam vienmēr izmantoju peli arī uz dīvāna.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...