Jump to content

Iphone 4 sim


Hawkk
 Share

Recommended Posts

Labvakar, vēršos pie jums ar nelielu jautājumu un problēmiņu.

Lieta tāda ka kādu laiciņu atpakaļ māsa Zviedrijā atrada iPhone 4.. Un atdeva to man ,noliku to plauktā un nepievērsu īpašu uzmanību. Un vakar kaut kā iedomājos tomēr paņemties ar viņu.. nopirku usb lādētāju untt... Ieslēdzu... Tad bija nepieciešams ievadīt bypass kodu..atradu internetā pamācību kā noņemt(Atjaunojot iestatījumus caur iTunes).. to ari izdarīju.. tad devos uz lmt pēc okartes (micro SIM)

Atnākdams mājās ieliku sim palaidu , viss itkā bija labi.. neskaitot to ka sākuma liekot iestatījumus(valodas,atrašanas vietu unttt) viņš rāda ka SIM karte ir nederīga... Vēlējos pajautāt vai ir iespējams viņu kaut kā apiet? un vai šeit būtu iemesls instalēt JB,SB...unt?

Ceru uz jūsu atsaucību. (:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu neko par iproduktiem, bet jautājums pavisam vienkāršs - ko Tu darītu, ja netīšām pazaudētu iphone4? Droši vien nobloķētu telefonu un cerētu, ka uz pasaules vēl ir palikuši cilvēki ar godīgu sirdi! Tāpēc nebrīnies par problēmām, kas Tevi ir piemeklējušas.

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes pajautāšu arī par sev interesējošo lietu.

Vai ir iespējams nopirkt iphone amerikā/apple storā, kur cenas ir zemas/ ar pieslēgumu, atbloķēt un lietot LV nemaksājot neko vairāk?

Vai arī viņu lietot LV var tikai pēc tam, kad ir nomaksāts asv "sakaru tīkla" līgums?

Link to comment
Share on other sites

saki māsai lai prasa operatoram atbloķēt.

 

nu vēl variants ir ar Gevey SIM

:D kur tad viņa atbloķēs? ja iPhone tika atrasts Zviedrijā kaut kādā parkā.. un viņa man viņu atveda... un atdeva ~ 3 men atpakaļ?

emm tur tā lieta ka īsti nezinu šodien taisīju to Restore + cik redzēju viņš atjaunoja ari iOS taka iespējams ka varētu būt iOS 5 lai gan nēesmu pārliecināts

un talāk nekur par to SIM screenu netieku..

Zibins- ko tad man tagad darīt ja 3 mēnešus atpakaļ masa atrada ne es un pievāca.. ?+ pie tam vēl Zviedrijā..

Link to comment
Share on other sites

nu ļoti iespējams kad tas ir nobloķēts pilnība bet kas to lai zin.

 

atdod man es sataisīšu :D

 

un par USA runājot. nē protams tu vari nopirkt tur telefonu ar pēcmaksu lauzt līgumu un pēc tam dzīvot mierīgi. ja gribi pēctam čakartu tad vienkārši aizbrauc neko nelaužot un nemaksājot. būs jautri ka es tev saku.

var jau uzreiz tur nopirkt pa pilno cenu

Link to comment
Share on other sites

Nav kāds veids kā viņu var atbloķēt ?

vienkārši viņš rāda logu SIM is not vailid

-..... lai palaistu jums jāievieto SIM karte kas tika startēta ar šo telefonu..

Link to comment
Share on other sites

nu ļoti iespējams kad tas ir nobloķēts pilnība bet kas to lai zin.

 

atdod man es sataisīšu :D

 

un par USA runājot. nē protams tu vari nopirkt tur telefonu ar pēcmaksu lauzt līgumu un pēc tam dzīvot mierīgi. ja gribi pēctam čakartu tad vienkārši aizbrauc neko nelaužot un nemaksājot. būs jautri ka es tev saku.

var jau uzreiz tur nopirkt pa pilno cenu

Vai tad tādiem miglu mērkaķiem no Latvijas vispār iekš USA iphonu ar līgumu notirgos? :)

Link to comment
Share on other sites

ir ar to Gevey SIM pa 10Ls strādās!

softiski neatbloķēsi !

 

uj tur tirgos gandrīz katram, dažreiz paprasa ti USA bakas karti bet to ar var dabūt 30min laikā :)

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

hmm bet patiešam nav kāds cits veids kā piemēram atlikt atpakaļ iOs versiju uz kādu vecāku vai kaut ko tādu? jo es pirmstam lasīju ka cilvēkiem šādas problēmas ir parādījušās sakot ar iOS5... :?

+ Gevey SIM nestrada uz iOS 5..

Link to comment
Share on other sites

tad tev ir iOS5 ? apdeitu ceļā uzlicies.

 

var bet tad pazūd GPS. jo uzliek ipad baseband :)

Link to comment
Share on other sites

nesmu par to 100% pārliecināts.. jo nezinu kāda versija bija pirmstam un kāda ir tagad..

Restorojot itka paradijas Atjaunošanas statuss.. bet vai viņš atjaunoja iOS vai tikai kkadu FV... kas to lai zin..

 

Tikko nofotogrāfēju , parādās šads logs..

r7djbqfbqbzpwnhykrm8.jpg

Labots - Hawkk
Link to comment
Share on other sites

Veic Jailbreak, lai aktivētu iPhone. Pēc tam paskaties kāda modem versija. Iespējams,kad varēsi ar Ultrasnow atbloķēt, bet maz ticams. Veicot JB vismaz piekļūsi visām telefona funkcijām izņemot pašu zvanīšanu ^_^.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...