Jump to content

Jaunas Fm frekvences


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Nevaru es atrast piektdienā radio sadaļu.

 

Izrādās jau labu laiku 100.9 frekvencē štatos skan TOP Radio.

 

Beidzot kaut kas labs arī līdz mums atnācis :D

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

Cēsis

Cik nu labs gan, tas katra paša ziņā... krievu pops un tucinieki nav manā gaumē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jaa, Stulbie Ceesinieki Kreili neatbalstiija, nu tad beigaas naacaas padoties peec ilgas ciinjas. Nezinu kaa tagad, bet Ruslana radio man nepatika. PAr gaumi, protams nestriidas.

Buutu Ceesinieki atbalstiijushi Kreili, sen butu ljoti labs savs radio. RAdio 3 gan aatraak paardevaas.

Labots - Grisha
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Progressive ? Tucis bez pārtraukuma un balsīm ? Nezinu vai šis radio bij spējīgs sevi atpelnīt ;) Radio3 ātri saprata ka bizness neiet ;) tagad 101 cīnās ar šamo raidītājiem ;)

Par TOPRuslan runājot, muzons ir labāks BET ... tur daudz rus hīti skan līdz ar to nav mans favorīts ;) bet zona 100.9 ir laba šodien patestēju velk līdz Valmierai ;)

Link to comment
Share on other sites

Kreilis jau sen ciiniijaas, kopsh Saules iela pajuka. TAd nu mees ar Kreili divataa ilgi ciiniijaamies, uztaisiijaam ProgressiveFm. Tomeer arii DJ truukums daudz iespaidoja. KAut kaa nebija, kas grib list eeteraa. Diivaini, bet taa nu bija. Aizgaaja pilniiga automaatika. ProgressiveFm netaa taapat veel ir dzirdams ar visiem Dj miksiem un raidiijumiem vakaros.

 

Ruslans droshi vien izmanto to pashu 500 vatiigo raidiitaaju.

Link to comment
Share on other sites

Marss

 

Nē, runāt jau runā - tikai krieviski. Man jau krievu estrāde arī īsti neiet pie sirds, bet tuc, tuc variantā var klausīties. Te apkārt nekā tāda nav, izņemot igauņus 103.6 kuri reizēm vakaros laiž interesantu mūziku.

Link to comment
Share on other sites

103,6 Raadio 2 vakaros ir ļoti labs. Vienreiz braucot ar mašīnu no Gulbenes ap 9 bija uzslēgts un skanēja veco 90to mixteips, lieliski!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...