Jump to content

atjauninot uz Anna


evilxdeadly

Recommended Posts

Nu dodies uz bodi kur iepirki. Tu esi nopircis telefonu kas nav paredzeets Baltijas valstu tirgum. Padalies kaadas valodas tev ir telefonaa palikushas?

Muah slaaniit taadus veikalus kas paardo shaadas lietas. Meklee google NSS (Nemesis Service Suite).

Edited by Nettwerk
Link to post
Share on other sites

jaunajiem Nokia`s briinumiem (n8 , c7 utt ) NSS nederees , un produktkods arii ( vismaz pagaidaam ) nav nomainaams

pat ar t.s. "boksiem" pagaidaam nav nomainaams

Link to post
Share on other sites
evilxdeadly

elkorā varu teikt, pazīstams cilvēks strādā tur dziļākā amatā un viņš teica ka precēm liek ~45% summu virsū kur ir PVN un arī ko saņem veikals

tātad interneta veikals iepērk kautkur atdodot lētāk bet viņš arī ir ieguvējs jo nejau par velti tirgosies :)

Edited by evilxdeadly
Link to post
Share on other sites

Man Tu šito fufeli vari nestāstīt. Es pietiekami ilgi strādāju tirdzniecības sfērā un ļoti labi zinu kas ko un kāpēc tirgo.

 

Aizej ar savu telefonu uz TSC , uzprasi, lai pa garantiju pārliek Tev softu, un tad paskatīsimies, cik ļoti pāriecināts Tu būsi par savu spriedelējumu.

Link to post
Share on other sites

Tā ir ar tiem ievestajiem telefoniem no visām trešajām valstīm. Pirms kāda laika bija laba diskusija par Nokia C3 iegādi interneta veikalā. Šajā diskusijā viss bija labi aprakstīts, kam vajag pievērst uzmanību.

Link to post
Share on other sites

Pirms atjaunināšanas taču telefonā bija latviešu valoda, un tā tur bija dabūta gan jau pāršujot telefonu ar Pheonix.

Kad būsi dabūjis telefonā latviešu valodu, turpmāk atjaunini telefonu caur Wi-Fi, tad valodai nevajadzētu pazust.

Pēc 26. oktobra gaidāma Bella.

Link to post
Share on other sites

Uz Symbian^3 produkta kods nemainās un par Nemesis var aizmirst.Tev vajag divas lietas -uzinstalēt Phoenix Service Software un NaviFirm,ar ko novilkt latviešu valodas programmatūru un pāršūt telefonu(iepriekš saglabājot visu svarīgo-kontaktus,foto utt)

http://narod.ru/disk/26547573001/Phoenix%20Service%20Software%202011.38.003.46817.exe.html

http://www.symbian-t...m/navifirm.aspx

Novilktos failus jāievieto paša izveidotā mapē RM-... un mapi jāiekopē C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-...,ja wind X64,tad C:\Program Files(x86)\Nokia\Phoenix\Products\RM-... un jāpāršuj telefons.Pirms tam jāaizver visas Nokia programmas.

Edited by doms
Link to post
Share on other sites

Jūs ar galvu domājat, liekot šīs pamācības??? Neredzat, ka cilvēks neko no tā nesaprot un vienīgais, ko var izdarīt, ir pavisam nokaut telefonu.

Link to post
Share on other sites

Noaut ta varbūt vieglāk, bet Ovi gļuki ir ražotāja problēma, bet Phoenix lietošana ir uz patērētāja sirdsapziņas. Ir starpība, ne?

Link to post
Share on other sites

Ja par sirdsapziņu,tad par to vajadzētu rūpēties interneta veikaliem,bet, ja par tēmu-cilvēks jautāja un es atbildēju.Ar video instrukcijām ir pilna YouTube,ja ir sajūta,ka par sarežģītu,tad latus rokā un uz servisu,kur izdarīs to pašu...

Link to post
Share on other sites

Pērc pa dārgo,kas tev liedz...Ja tehnoloģiju lapā esi moderators,tad sen jau būtu uztaisījis lapu ar info jeb FAQ,ko vajag ievērot pērkot telefonus interneta veikalos ,nevis gudri muldēt...tas, tirgus,nemaz nenojauš par manu esamību un tam ar to nav ne mazākā sakara,jo problēma un informācijas meklēšana cilvēkam rodas tikai pēc tam,kad tas ir noticis...

 

Bļin,visu miegu norāva...martinno...cilvēks bija trubu atjaunojis,valoda pazuda.Atrisinājums 2 min caur TeamViever ,vai arī pašam ar drusku lielāku seksu...bez morāles un citām ekstrām.

Link to post
Share on other sites

doms - ir viena bēda šajā visā - es pat pazīstamiem cilvēkiem esmu mēģinājies iestāstīt, kāpēc cenas tik ļoti atšķiras, itkā visi to saprot, bet tik un tā nopērk kreiso telefonu, jo redz, tas ir krietni lētāks. Kamēr ekonomiskā situācija nemainīsies, tikmēr nav jēga ar šo bļaustīties.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
zeltaporteris

Pilnība piekritu Martinno, vis vienkaršākais veids lai saglabātu pilnibā garantiju, ir pirkt pie dīleriem. Pašam veikt manipulācijas caur Phoenix ir interesants pasakums. Ja neko daudz nesaprot tad nakošais solis bus servisa centrs. Starpcitu kura tas nebus bez maksas, ja talrunis nav Eiropas tirgum domāts. Viens no vis labakajiem veideim ka parliecinaties par reģionu ir pazvanīt uz Nokia Care, tur 2 min laika pec IMEI (serijas numura) pateiks kuram tirgum tas ir domats. Tad jau pircejs pats domās ko darīt, vai nu iemetīs tel interneta vaikalam sejā, vai paturēs.

Link to post
Share on other sites

izlasīju pāris pirmos postus, jā, 220.lv pirms gadiem 3 pirku e51, tā pati problēma. Nav baltijas valstīm paredzēts.

N8 pāršuj ar Phoenix.

Link to post
Share on other sites
zeltaporteris

Jā aprshuj,bet kas notiek ja vajag atjaininat softu? vai tiek sanemti atjauninajumi? Tiek zaudeta valodas paka. lai to atgutu ir vai nu atkal jaaprshuj vai jaiet uz servisa centru kur par naudu baksta ieksha valodu. Ja ko saprot no tel ir ok bet ja neee? laikam tomer izdevigak nemt no dileriem kaut gan no Nokias puses stulbi dalit tel pa regioniem. Bet no pieredzes, ja nav zinashanas par tel uzbuvi un darbibu labak pie Phoenix nekerties.

Link to post
Share on other sites

Nezinu, kur Jums te problēma, ja pērku i-neta bodē tad mierīgi varu sadzīvot ar savu angļu val. jo ietaupītā naudiņa(starpība stap i-neta cenām un dīleru) atsver visu, ja telefonam trūktu kāda daļa vai kaut kas nestrādātu tad es pārdzīvotu, bet šajā gadījumā varu teikt - viss maksā tik, cik tam jāmaksā.

Link to post
Share on other sites

Taatad... Tiklidz talrunis tiks parsuts 'pasa spekiem' ar tadiem softiem, ka Phoenix, razotaja garantija tiks automatiski anuleta. Vai Tev tas ir vajadzigs? Labak dodies pie sava tirgotaja un megini kaut ko sarunat tur. Principa, labakais variants butu no si telefona vispar atkratities... JO katru reizi atjauninot vai formatejot, atkal tiks zaudeta latviesu valoda. Un latviesu valodas pakas instalesana talruniem, kas nav paredzeti Baltijas regionam, netiek klasificets, ka garantijas remonts.

Link to post
Share on other sites

Pazudis, jo tas tiek papildus instaletas ;) Viss, kas tiek kramets pa virsu, pec formatesanas tiek dzests!

 

+ talruna atminas formatesana un factory reset ir divas dazadas lietas

Edited by Egle
Link to post
Share on other sites

NEPAZUDIIS!

valoda netiek "kraameeta virsuu" , bet gan ir dalja no fw.

 

 

tas ka peec reseta vai svaigam aparaatam peec iesleegshanas ir lodzinsh ar regiona un valodu izveeli ir normaala

paraadiiba ( uz valodu esamiibu vai neesamiibu tam nav nekaadas ietekmes - jebshu citiem vaardiem : "parasto" anglisko

win iztaleejot uz pc arii ir regiona un valsts izveele , bet windoze tamdeelj nekļuust , teiksim , latviskota )

Edited by Proxy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...