Jump to content

Ekrāna tapete.


steelseries
 Share

Recommended Posts

Ož jau drīzāk pēc Win7 starter. Tik nez kāda velna pēc jamie tādas "ekstras" aizlieguši kā smuku bildīti sev uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

steelseries

Viss bija normāli windows 7 ir orģinālais, jo ticis instelēts dator veikalā. Sākumā viss bija okey..

Link to comment
Share on other sites

Un cik tad samaksāji? Tad jau šoreiz triāls uzštepselēts un fsjo. Veikali neko lieku neliek virsū ja vien pircējs pats neprasa...

Link to comment
Share on other sites

steelseries

Nu es pirku detaļas un viņi tur visu saštellēja un visu sataisija un trials arī nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja nevari neko vairāk pateikt šeit, tad ej atpakaļ uz savu kantori un raudi tur. Nu cik var vilkt visu ar stangām ārā.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tā arī nepateici, kāda Windows versija!

Pats nezini, kādu pirki?

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pēc oriģinālā neož , drīzāk slikti uzhakota versija trāpījusies , vai instelētājiem liekot rokas samežģījušās .

Link to comment
Share on other sites

99.9% tev ir kreisais windows, taalaaak nesuudzies... Dodies uz veikalu un pastaasti sho... Cik samaksaaji par Windows 7 Ultimate? Ja jau tev ir legaals? Ja ripulis ir un uzlime tev ir uz datora, vai retail kastiites tad nepiesienos. System restore taisi./

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Par legalitāti varētu padiskutēt - ja darbojas MSE (redzams stūrītī), kuram, kā zināms, nepieciešama validācija, tad tas kurš štellējis Win, nemaz tik līkrocīgs nav bijis (ja kreisais)

Savukārt par ekrāntapeti - nav izslēgts, ka sistēma pilna ar visādiem jaukiem zvēriņiem :> Tie arī šādus jokus mēdz darīt.

 

Un pats MSE - h.. zinm kam tas der. Nupat ienācās viens PC, W7 legāls, MSE regulāri apdeitots, tak tāpat ar to visu saķēris kkādu Fake Antiwirus, kurš atrod 101 neeksistējošu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

... saķēris kkādu Fake Antiwirus, kurš atrod 101 neeksistējošu problēmu.

To jau pats ir atļāvis uzinstalēt!

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk, ka tika izmantots RemoveWAT aktivizators, kurš ļauj arī iziet validāciju instalējot MSE. Problēmas sākas uzinstalējot 1033 apdeitu...

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka te ir liešana par vinduļa legālumu, gan jau pats jaunēklis arī bija to novilcis un uzlicis,

Link to comment
Share on other sites

steelseries

es zināju, kad nav kreisais. Problēma atrisināta pateicoties šim.http://support.microsoft.com/kb/2504610

Link to comment
Share on other sites

kaa vinjsj muus visus, ne? :> baigs vecis :>

 

Aš jānokaunas un jāiet dzert sava pilzene vārtrūmē :D

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums, cik samaksāji par Win 7 Ultimate?

Es so vinjam jau prasiiju 2x, kaa nav atbildeejis, taa nav atbildeejis... Un tu domaa ka vinjsh savaa godiigumaa atbildees uz so jautaajumu tev. Skat ka nesanaak taapat kaa ar to kaa augstaak rakstiija, ka legaals windows vinjam esot, beigas atrisinaaja peec shii: http://support.microsoft.com/kb/2504610

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ir jābūt galīgi trakam, lai mājas lietošanai pirktu Ultimate! Un vēl uz tādas pavecas komplektācijas PC.

Link to comment
Share on other sites

sounDDesign

...в то время, как наши космические корабли бороздят просторы вселенной...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ir jābūt galīgi trakam, lai mājas lietošanai pirktu Ultimate! Un vēl uz tādas pavecas komplektācijas PC.

Es esmu traks... PC komplektācija gan tīri priša.

Link to comment
Share on other sites

vellos, nu ir pacietiiba dazjiem...

Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...