Jump to content

Laikam video karte nobeidzās?


Farenheits
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Ir sekojoša problēma: Draugam kādu laiku atpakaļ uz monitora pamainījās krāsas(ne artifakti)viņš nolēma ka vainīgs vads un nomainīja to.Tālāk ar laiku nevarēja iestartēt windowsu-pēc windows logo parādīšanās paliek melns ekrāns un uz monitora parāda ka nav signāla.Es tagad esmu pārinstalējis windowsu un līdz ko uzinstalēju video kartes draiveri notiek tas pats.Safe modā kad uninstalē draivri kompi var ieslēgt.Man liekas ka jāmaina video karte bet varbūt tomēr esmu ko palaidis garām.Ā un biosā reizēm daži vārdi uzrakstīti nepareizi.

Nu karte 7300gt.draiveris vilkts no nvidia mājas lapas.GA-M61VME-S2-māte

Labots - Farenheits
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu tad tu lieto VGA vadu... Pamēģini piestraust caur pāreju pie DVI izejas... ļoti ispējams ka Bojāts tieši VGA kontakts...

Link to comment
Share on other sites

Farenheits

Nu iebūvētā strādā, ja to gribēji zināt.

 

Tikko dabūju iespēju ielikt citā kompī un tur tā video karte strādā ar visiem uzinstalētiem draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Farenheits
(labots)

Tad varbūt Biosā uzlikta kā primārā iebūvētā videokarte...

Tad jau netiktu līdz windows logo parādīšanās, kad iesprausts vads neintegrētajā

 

Pie vainas būs curvedhand.dll ;)

nedomāju vis :training1:

Labots - Farenheits
Link to comment
Share on other sites

pieļauju ka tas jau pārbaudīts, bet joka pēc uzrakstīšu:

varbūt ir uzstādīta kaut kāda izšķirtspēja vai frekvence ko monitors atsakās rādīt?

Link to comment
Share on other sites

Farenheits

Tad taču rāda ''out of range'' problēmas sākās pie monitora, pie kura, viss pirms tam rubija.Un pēc draiveru pārinstalēšanas un windows pārinstalēšanas kāda tur var būt runa par frekvencēm un izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

"Ā un biosā reizēm daži vārdi uzrakstīti nepareizi" - nu, šitas jau parasti liecina par nekontaktu vai attiecīgā agregāta nojukšanu. Tā kā būtiski, kas tie ir par vārdiem - nodetektēti nosaukumi (tā pati videokarte, jebšu hdd, jebšu, kas cits), vai tomēr bios-a pamatinformācija, kas no viņa paša nak?

Link to comment
Share on other sites

Farenheits

Nu kļūdaini rakstīta ir biosa pamatinformācija. Hardware nosaukumos un to raksturlielumos neko nepareizu nesaskatu

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, velk jau uz to, ka videokartei atmiņa čakarējās. Bet, ja uz cita strādā OK... Nu, varbūt vienkārši karte nebij riktīgi iesprausta (a ja nu :))? Varbūt pats slots sačakarēts un tur nekontakts.

Link to comment
Share on other sites

Farenheits

Karti vairākkārt ņēmu ārā un kontakti tika izpūsti.Arī apsūbējuma pēdas uz kartes kontaktiem nemana.Nu atliek vienīgi dabūt kādu videni un iebāzt tās kartes vietā lai izslēgtu slota vainu un ja viņa ies tad jāpērk jauna karte.

 

Paldies par padomiem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

asushd6670

Man arī kkas līdzīgs bija ar vienu videokarti , kad slēdzu iekšā , bios un viss pārējais bija rozā krāsā , un par starting windows arī tālāk tikt nevarēju.... Restartējās vai izmeta bluescreen.Vismaz man pēc šī teica , ka remontēt nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...