Jump to content

meklēju telefonu spečuku


Laurx
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Vai nu konkretizē te un tagad vai arī iemetīšu šo topiku vēstures mēslainē.

Link to comment
Share on other sites

nu okay, karoče tiku pie lietota Lg gw620 kuram virsū jau stāvēja android 2.2..Sāksim ar to ka telefonu nemaz nevar pieslēgt pie datora, lai nolasītu failus, itkā settingos rāda ka lādējas no usb, tāpēc tehniski nekas nevar būt salauzsts, sainsteleju draiverus priekš telefona, un iensteleju pc suiti, bet nekā...

tagad vēl sākās vispādi brīnumi, nestrādā home poga, uuuun nevar dazvanīties uz Lg, karče kaut kās rikgīti čakarējas, uz telefona ienstelēts cyanogen mod, un man šķeit ka tā 2.2 vispār nav officiāla adnoid versija priekš šī tālruņa, tāpēc arī viss 'piš*s'..

tad nu vajadzēstu kaut kā pārisntelēt anrdoidu šim telefonam, nezinu vai tas vispār ir iespējams, ja telefonu nevar ieslēgt pie usb..

Link to comment
Share on other sites

martinno

CM ROM'i ar PC Suite nestrādā.

Failu nolasīšanai - iespējams, ka nepareizs draiveris vai pašā ROM'ā ir kāds iestatījums, ka nelasa kā USB devaisu.

 

Ko nozīmē - nestrādā Home Poga? Nekādas reakcijas nevienā logā?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

novibrē, bet nefunkcionē kā nākas..

nu itkā, normālā situācijā, būtu jāparātas usb emblēmaj ekrānā, augšā kreisajā pusē, bet nekā..

Labots - Laurx
Link to comment
Share on other sites

martinno

A kādu androīdu tu gribi uz telefona? Oficiālu (LG izstrādātu) vai tev po - ka tik strādā?

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

īstenībā tam nav lielas nozīmes, protams gribētos kādu no jaunajiem (nejau no vis jaunākajiem) to pašu 2.2 vai 2.1, bet kurš normāli funkcionēs, nevis čakarēsies un bojās nervus tā lietotājam, pašlaik ir 2.2.1 kura izcelsmi es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Мишуткин

Laurx, visi Androida talruni sinhronizejas caur Google g-mailu.

GW620 vari ieladet ari LG PC Suite no: www.lg.com/lv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Liels paldies lietotājam Proxy ka saremontēji manu telefonu!

 

esmu atpalcisi no dzīves par ~3 gadiem, jo tagad man ir 1.5 androids, bet vismaz viss strādā! :D

 

nu gandrīz, youtube video neatskaņo, bet tas laikam ir nogrūžams uz vecu androidu, ar to būs jāsamierinās!

Link to comment
Share on other sites

Meklē biedru Proxy ;)

Šis tiešām cērt zivi, bet bazars gan ir interesants, kā jau riktīgam frīkam. :D

Link to comment
Share on other sites

energystar

pavisam elementāri, varu pats visu izpētīt..visi brīnumi ir atrodami xda forum...tur tu patiesi vair veikt brīnumus ar telefonu

 

savam x8 ko man pārdeva ar android 1.6 nav multitouch, ne flash player, nekas 600mhz procesors

 

tagad oc uz 780mhz ir dualtouch, android 2.3 var draugos fermu ātrāk novākt nekā uz datora, vispār ātrs pats par sevi, 2d performance labāks nekā galaxy s

un iet daudzas hd spēles bez lagiem..kuras sver no 50mb līdz pat 1gb un vairāk ;D

 

varētu vēl pieminēt, ka baterija ilgāk tur un iespējams screenshot uzņemt un neskatāmi daudz iespēju settingos utt. un tā joprojām

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ar to, ka neiet lielākā daļa programmu un spēļu uz 1.5 androida, esmu samierinājies, bet kaut kā negribas samierināties ar to, ka youtube video plejeris negrib atskaņot video! :(

tam ir kaut kāds atrisinājums?

Link to comment
Share on other sites

Laurx - ja laiks "nespiezh" , tad tiiri teoreetiski vari atnest , paskatiisimies kas sanaak no shii briinuma ar visiem modiem shmodiem vai arii stoka 1.6

( ko skiet beidzot neta dziilees atradu )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...