Jump to content

Vai Windows 7 darbosies pēc PC detaļu nomaiņas?


colius22
 Share

Recommended Posts

Pašlaik datorā man ir windows 7. Es plānoju uzlabot datoru šīs vai nākamās nedēļas laikā. Man ir jautājums, vai ir nepieciešams pārinstalēt windows 7 uz mana datora, ja es datoram nomainu mātes plati, procesoru, operatīvo atmiņu un iespējams arī barošanas bloku? Vai nomainot šīs sastāvdaļas windows saglabājas vai arī tiek dzēsts un ir jāinstelē no jauna?

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Nepamēģināsi - neuzzināsi ))) W7 ir tāds dīvainis, ka viss kas var gadīties

Link to comment
Share on other sites

Nu pie CPU maiņas nebūtu jāpārinstalē, bet MB mainot gan - kaut gan, ja pirms maiņas sistēmu attiecīgi sagatavosi (vismaz visus draiverus atinstalēsi), var sanākt, ka viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kādu vēl interesē man izdevās bez reinstall lietot tālāk Win7 64-bit, pēc MB, CPU un RAM nomaiņas.

Es neko neinstallēju nost, vienkārši nomainīju dzelžus un viss...

Nebija pat neviena zilā loga, nedaudz par USB palamājās sākumā un viss :)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Nu tev kā pasakā variants sanāca :)

Ir vēl variants, kad windows neiestartējas, pats palaiž startup repair un padomā minūtes padsmit un aiziet.

Un protams trešais variants, kad neaiziet arī pēc repair. Tad gan tikai reinstals palīdz.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja kādu vēl interesē man izdevās bez reinstall lietot tālāk Win7 64-bit, pēc MB, CPU un RAM nomaiņas.

Es neko neinstallēju nost, vienkārši nomainīju dzelžus un viss...

Nebija pat neviena zilā loga, nedaudz par USB palamājās sākumā un viss :)

Nu vārētu vismaz norādit dzelžus pirms un pēc

mural_horse.jpg

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu sporta pēc licis svešu disku ar W7 svešā kompī un viss aizfāja. Tas jau sen nav nekāds jaunums. Protams, kautkas var arī automātā neaiziet, man nācās skaņas draiverus likt.

Link to comment
Share on other sites

Parasti, Windows neiet dēļ chipset atkarīgiem "IDE ATA/ATAPI controllers" draiveriem. Ja jaunajai un vecajai mātes platei ir vienādi chipseti (vai vismaz viena ražotāja chipset), tad ir liela varbūtība, ka viss darbosies arī bez Windows pārinstalēšanas. Protams, vajadzēs pienstalēt tos draiverus, kuri mātes platēm atšķiras.

Ja pirms datora detaļu mainīšanas chipset atkarīgo "IDE ATA/ATAPI controllers" draiveru vietā uzliek „Standart Dual Channel PCI IDE Controllers”, tad varbūtība, ka dators darbosies bez pārinstalēšanas ir tuva 99%.

Link to comment
Share on other sites

Blackadder

Ja pareizi atceros, tad man arī viss gludi aizgāja, un neko pārinstalēt nevajadzēja, nomainīts tika gan CPU, MB, RAM, un pat HDD, neplānoti. Pāreja tika veikta no S775 uz S1366, ar visām izrietošajām sekām (atmiņu vajadzēja mainīt no DDR2 uz DDR3, HDD bija vajadzīgs SATA). Ā, vienīgais, līdz MB bios apdeitam bija gļuki ar iebūtošanos.

Vienīgais - sistēmas disku, protams, pirms tam vajadzēja uzklonēt uz jaunā HDD, un vēl, šķiet, ka W7 atkārtoti vēlējās online aktivizāciju, kas nebija problēma, ņemot vērā, ka godīgi pirkts...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...