Jump to content

termorezistors uz maatenes.


cooler
 Share

Recommended Posts

manai socketA maatenei iekspus socketa staav termorezistors kurs meera cpu temperatuuru, bet vinjam nav paarlieku laba saskare ar cpu.

kaa diez vareetu vinju sasaistiit ar cpu???

bija doma izlodeet vinju garaakos vados un kad cpu tiek likts socketaa tad to termorezistoru pieliimee pie cpu apaksas.

 

abet vispaar jautaajums taads, kaapeec maatene izmanto savu termometru nevis to kas ir ieks cpu???

bija agraak man viena maatene uz kuras nebija termometrs, bet cpu temperatuuru vareeja apskatiities, taatad tas noziime ka ieks mana cpu ir termometrs.

 

???

Link to comment
Share on other sites

Moš piepildīt apakšu ar termopastu !?

 

Nu nez vai tas ir nepiecieshams :shock:

 

Cooler, tev tas termorezistors ir tik iis ka neaizsniedzas liidz pasham cpu???

Ja taa, tad es labaak gan nekjertos klaat, jo neveiksmes gadiijumaa var palikt vispaar bez t !!!!

Lai gan varbut ja atrubiisies mobo termorezistors, tad varbuut shansees no cpu, ja taads vispaar pastaav.....

Link to comment
Share on other sites

Cooler, tev tas termorezistors ir tik iis ka neaizsniedzas liidz pasham cpu???

Ja taa, tad es labaak gan nekjertos klaat, jo neveiksmes gadiijumaa var palikt vispaar bez  t !!!!  

Lai gan varbut ja atrubiisies mobo termorezistors, tad varbuut shansees no cpu, ja taads vispaar pastaav.....

 

garums vinjam jau itkaa ir pietiekams, bet vinjs tur apaksaa tikai ar stuuriiti pieskaraas pie cpu taapeec vinja raadiijumi var buut nepreciizi.

 

vispaar varbuut jaapameegina izlodeet to t rezistoru no maatenes un jaapaskataas ko vinja tad saka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...