Jump to content

NanoBridge M2-2G18 atsauksmes


zikeris
 Share

Recommended Posts

tiek planots iagadaties divas antenas client varianta bet mani māc baigi lielas šaubas ka tas mazas antenas, kas apmeram 29 cm lieluma spēs vilkt līdz 20 km ka noradīts ražotajam mani pat māc domas ka tie 10 km viņam bus jau parak daudz!!! Varbut ir kads testejis un kadas atsauksmes par sito produktu ka ar atrumu cik var izspiest?!??!?!

http://globallink.lv...-products:16075

Labots - zikeris
Link to comment
Share on other sites

bet man vajag 2.4 GHz jo visa aparatura strada uz 2,4 GHZ tapec 5 GHz neder!!!

un runaju ar vienu zinosu cilveku tas pateica ka gridu nenemt tad labak nano brige jo tas labaks daudz reizes!!!

Labots - zikeris
Link to comment
Share on other sites

Lielais AirGrid pie 20km darbosies ar nosacijumu ja ir tiesha redzamiba ja nav tad nekas nedarbosies. Tas tavs zinosais cilveks nav ipasi zinos saja joma ja gvelz tadas mulkibas

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

Lielais AirGrid pie 20km darbosies ar nosacijumu ja ir tiesha redzamiba ja nav tad nekas nedarbosies. Tas tavs zinosais cilveks nav ipasi zinos saja joma ja gvelz tadas mulkibas

tiesa redzamiba ir un gribetos no tas antenas izspiest visu lidz pedejam!!!

Link to comment
Share on other sites

Tieši tapēc ka visa aparatūra strādā uz 2,4GHz ir jaņem 5Ghz komplekts. Tas zinošais tiešām nebija zinātājs tā viņam arī pasaki. Kur linku doma likt?

Link to comment
Share on other sites

no provaidera torna lidz manai majaij ir kadi 4 km taisaja redzamiba un viniem tur tiesi saun viens mikrotiks ar 2.4 GHz uz manu pusi tapec ari skatos uz 2.4 aparaturu!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...