Jump to content

Flexbox t202 hdcx pieslēgšana pie datora skaļruņiem un monitora


donis7
 Share

Recommended Posts

Ņemot vērā, ka šobrīd nav domas par jauna TV iegādi, bet mājās ir digitālās TV uztvērējs "Flexbox t202 hdcx" un datora monitors, bija doma tos savienot, lai būtu iespēja skatīties TV, taču problēma tajā, ka monitors ir bez skaļruņiem - tikai ar DVI un VGA ieejām. Tā kā man ir pārveidotājs - HDMI uz DVI, Flexi pie monitora pieslēgt varu, taču nebūs skaņas. Šobrīd datoram pievienots ACME SA-201 2.1 skaļruņu komplekts, kuram ir 3,5mm audio, kamēr Flexim TOSLINK audio izeja. Kāds būtu lētākais savienojuma izveides variants?

 

P.S. Flexim Brīvs ir arī SCART

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Coax ir reti, pat ļoti reti. Un ne jau 30Ls tumbām.

 

Turklāt coax ir drusku kas cits:

 

 

 

Tevi interesē optiski digitālais, jeb toslink.

 

P.S. sorry par palagu, salaboju.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

nopērc av resīveri, un nebūs jādomā par kaut kādu plastmasu aktīvo skandu pirkšanu.....

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Papēti vai SCART strādā, ja ir aktīva un lietošanā digitālā video izeja.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, TOSLINK viņam nevis coaxiālā. Ak, mana atmiņa :sclerosis: Tad varbūt derētu k-kāds šitāds brīnums: http://web.argus.lv/shop/productinfo/PSL3O%2FT.P/hwindex.htm jo TOSlink vads man mājās ir!

 

Jā, un par to SCART uz RCA (audio) variantu arī iedomājos - man gan nav tāda vada, tāpēc - varbūt kāds zina, kā ir - vai tad, ja strādā HDMI, paralēli darbojas arī SCART?

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Audio esamību scartā pārbaudīt ļoti vienkārši. Ņem aktīvās PC tumbiņas (ar 3.5mm standarta spraudni), scart 2. un 4. kājas (kāju novietojumu paskaties google) ligzdā iespraud pa vada galam/adatai un starp vada galiem pieliec PC tumbiņu spraudni. Noīsināt tur neko nevar, visas izejas ir augstomīgas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...