Jump to content

labaakais risinaajums apjomiigam video/audio capture?


ssam
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Uzdevums- captureet nonstop rezhiimaa (24/7) 8 video/audio signaalus.

 

Vajag uz kompja (diviem) captureet lai video un audio buutu sinhroni protams- vai kaads reaali saprotoshs cilveeks var ieteikt kaadu ideju?

 

kaa vareetu darbinaat vairaakas capture kartes? kaa ar audio inputu? vajadzeetu tad teiksim uz katra kompja 4 kanaalus reizee kaptureet.

 

Visi reaali ieteikumi- welcome.

ja ir papildjautaajumi laipni atbildeeshu.

paldies.

Link to comment
Share on other sites

A tu skaidraak vareetu izteikties :?: Kaadaa formaataa tu taisies kapchureet? no kurienes. viss tak ir atkariigs no ieejaam un karteem kaadas tev buus kompii. tu vispirms izstaasti ko no kurienes tev iisti kur vajag dabuut un ko peec tam ar to dariisi tad arii parunaasim konkreetaak.

 

P.S. normaali bilde parasti automaatiski naak kopaa ar bildi sinhroni.

Link to comment
Share on other sites

nu vienkaarshi TV kanaali jaadabuu kompii.

TV naak analogais signaals- kaadas kartes- tieshi tas mani intereesee.

captureetais materiaals tiktu kompreseets uz mpeg4 uzreiz, nekaads nezheeliigi lielais bitrate nebuutu.

tieshi kaada tehnika to nodroshinaatu, lai vienaa kompii var 4 kanaalus reizee rakstiit? that is the question!

 

hmm a shaada karte mosh dereetu? peec specifikaacijaam saprotu, ka visus streamus var arii reizee seivot, ne?

http://www.teamsolutions.co.uk/winnov/tsvi...vidquattro.html

Link to comment
Share on other sites

nu vienkaarshi TV kanaali jaadabuu kompii.

TV naak analogais signaals- kaadas kartes- tieshi tas mani intereesee.

captureetais materiaals tiktu kompreseets uz mpeg4 uzreiz' date=' nekaads nezheeliigi lielais bitrate nebuutu.

tieshi kaada tehnika to nodroshinaatu, lai vienaa kompii var 4 kanaalus reizee rakstiit? that is the question!

 

hmm a shaada karte mosh dereetu? peec specifikaacijaam saprotu, ka visus streamus var arii reizee seivot, ne?

http://www.teamsolutions.co.uk/winnov/tsvi...vidquattro.html

tu esi gatavs shaadu mantu pirkt? ja jaa tad taa var kapureet chtrus kanaalus, taatad tev vajadzees taadas divas kastiites, iteresait, ko gan tu monitoreesi, laikam jau draudzeni noveerosj 24 h diennaktiii 7 dienas nedeeljaa :twisted:
Link to comment
Share on other sites

nu tas nav man, logjiski, bet firmai.

 

plz, kaads varbuut var apskatiit aprakstu shitai kartei un pateikt vai liekas ka tur var tos kaptureetos gabalus, taa efektiivi paarseivot ieraskta laikaa, tjip lai ar to video failu var kaut ko dariit vinjam turpinot ierakstiities nepaartraukti.

http://www.webcamsoft.com/en/wcsa440b.html

 

vai varbuut kaads nojaush cik taads maksaatu, jo nekur nevaru cenu atrast

http://www.compumodules.com/professional-v...v1-server.shtml

paldies

Link to comment
Share on other sites

nu jaa vajag sameraa profesionaalu risinaajumu, uz kura darbiibu var paljauties, bet speciaalie ieraksta severi par Ls30000 ir drusku par daargu.

still thinking...

Link to comment
Share on other sites

nu kompiitis nav probleema, galvenais ir hardware kas ljautu reizee 4 signaalus ierakstiit un softs, kas savstarpeeji nekonflikteejot tos 4 signaalus ierakstiitu.

apsardzes firmas jau netirgo aparatuuru vai tirgo?

varbuut kaads var pateikt firmu kas kaut ko tamliidziigu tirgo Latvijaa?

Link to comment
Share on other sites

paldies par linku,

nez jaapaintereseejas tad vai vinji paardod atsevishkji tikai to ierkastiishanas siteemu (par ko shaubos) un vai taa ir digitaala...

Link to comment
Share on other sites

nu kompiitis nav probleema, galvenais ir hardware kas ljautu reizee 4 signaalus ierakstiit un softs, kas savstarpeeji nekonflikteejot tos 4 signaalus ierakstiitu.

apsardzes firmas jau netirgo aparatuuru vai tirgo?

varbuut kaads var pateikt firmu kas kaut ko tamliidziigu tirgo Latvijaa?

 

Es laikam sapratu kas tev ir vajadzigs. Es tev nepateikshu kas taa bija par firmu, bet pagaajushaa gada datorizstaadee bija taads joks kaa reizee. tur tika demonstreeta noveeroshanas sisteema ar visu progu. piemeeri siteemaam:

1)ir uzstaadiita kamera un visi priekshmeti kas redzami tajaa ir ieziimeeti. ja tu vinjus paarvieto ienes jaunus un iznes ienestos viss ok, bet tikko tu iznes aarpus kameras redzamiibas perimetra ieziimeetos taa iedarbojas signalizaacija un tiek pieseivots kaa tas notika.

2)kamera uz durviim veikalaa kas automaatiski staigaajoshajiem cilveekiem atrod portretu un uztaisa bildi un klaat piemet laiku kad ienaacis un kad aizgaajis un citu info.

3) kamera autostaavvietaa kas pati sameklee(iezoomo) mashiinai nr un uztaisa bildi un peec tam visu mashiinas bildi

 

un tas viss darbojas arii ar vairaakaam kameraam vienlaiciigi. tas bija tas ko redzeeju tur un domaaju ka tieshi shii firma ir taa kas tev ir vajadziiga jo cik toreiz no vinjiem sapratu tad vinji nodarbojas ar individuaalu programmu izstraadi liidziigaa garaa un netiek piesaarnjot disks jo saglabaats tiek tikai tas materiaals kur kautkas nav taa kaa vajag un viss paareejais tiek vienkaarshi mests aaraa un visaadas citas lietas vinji tur programmee un taisa par teemu. cenas bija protams lielas bet ne tik lielas laa tu meneeji tur augstaak. vieniigais kas tev atliek ir noskaidrot kaa sauc to firmu. taa kaa es nebiju vieniigais tajaa izstaadee tad domaaju ka kaads cits arii bija pieveersis uzmaniibu shitam stendam(jo tas bija interesanti) un atceraas kas taa bija par firmu. Veiksmi mekleejumos bet cik sapratu tad vinji ir vieniigie kas ar kautko taadu nodarbojas(tik detalizeetu noveeroshanu un programmu izstraadi)

Link to comment
Share on other sites

thx, gzx.

bet man nevajag noveeroshanas sisteemu, bet tikai ieraksta sisteemu. galvenais lai ieejas ir nevis kaa no antenas bet s-video vai kompoziitaas.

Link to comment
Share on other sites

thx' date=' gzx.

bet man nevajag noveeroshanas sisteemu, bet tikai ieraksta sisteemu. galvenais lai ieejas ir nevis kaa no antenas bet s-video vai kompoziitaas.[/quote']

Taadaa gadiijumaa nav vairs noziimes ar cik karteem tu panaac portu skaitu lai vareetu piesleegt visu ko tev vajag. Noziime ir softam kas tev atljaus vienlaiciigi kapchureet to visu. Vienlaiciigi vairaakus softus tu palaist noteikti nevareesi taa lai vinji visi kapchuree taadeelj vajag vienu kas atljauj taadas iespeejas tachu es pat neesmu dzirdeejis par taada existenci. varbuut tomeer nodereetu taa firma kuru apraxtiiju ieprieksh. Ja tev nevajag noveeroshanu bet tiekai ieraxtiishanu varbuut vinji var iedot(lasiit paardot) tev softu ko ir uzraxtiijushi un kursh noteikti to nodroshinaas. tur jau tad vairs nav noziimes vai signals naak no kameras vai satalita - galvenais ka vinjsh vienlaiciigi tiek saglabaats no vairaakaam ieejaam! :!:

Link to comment
Share on other sites

Es gan nezinu, vai kaads taa kraameesies, bet mans variants ir shaads:

Panjem cik tur taas kameras vajag, saslieedz, kur vinjas vajag un visas piesleedz iekaartai - sadaliitaajam, kas pieljauj vairaaku kameru piesleegumu vienlaiciigi (nezinu, kur taadu dabuut tikai :p ), taalaak to satjuunee taa, lai taas visu kameru atteeli raadaas vienaa ekraanaa, bet sadaliiti (nu ekraans sadaliits tajaas 4 daljaas un katraa raada attieciigaas kameras atteelu) un taalaak no shiis iekaartas kompii (caur fire wire vai analogo video in) un capturo - tikai atteels buus kaa viens vesels un nevarees apluukot katru atsevishkji. Vieniigaa probleema ar audio - tas laikam nebuutu iespeejams... K-gan - kas lai zina, mosh k-kaads speciaalais softs ir...

Paldies, ka uzklausiijaat manas muljkjiibas:D

Link to comment
Share on other sites

njaa Krishius- tavaa "ieteikumaa" ir dazhas nepilniibas- ir absoluuti ne[iecieshamas katrs signaals labaa kvlaitaatee un atsevishkji un ar audio :)

bet shobriid ir atrasts variants, kas jaapaarbauda un iespeejams driiz jau viss buus ok...

Link to comment
Share on other sites

laikam shitais variants:

eng-msh-video-shema.jpg

pa 555Ls.... tas toch ir leetaak, nekaa tie mineeties ieprieksh skaitliishi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...