Jump to content

Vai var ielauzties mana datora?


Pichuks
 Share

Recommended Posts

Man nojuka kompis un viens dzekinsh pieteicas palidzet piesledoties caur team viewer!

Vinsh iegaja windows-system32...un talak neizsekoju kadas mapes vinsh atvera....talak atvera k-kadu lapu un iekopeja k-kadas taka IP adreses,neesmu parliecinats,bet man skiet ka ta darbiba nebija attiecinama uz programmu kas man nojuka !

Un kur ir problema-tagad man dators tads diezgan kuutrs palicis reizem pats atvertas mapes aizver un biezi vien kursors mirgo(vinsh ta parasti darija kad lietoju ''screen recorder''

Kad vinjam jautaju par to tad vinsh teica ka to hostu esot bijis tur ari jaiekope!

Var but ka vinsh k-ko iekopeja un vinam tagad ir piekluve manam datoram,jo pec paris dienam vinsh ,pekshnji sak lielities ka makot ar datoriem zilus brinumus taisit un vinja draudzene vispar neko nevar no vinja tagad datora noslept(tipa vinas dators tagad esot vina vara)

Tagad saku domat vai tik vinsh savus ''zilos brinumus''nav izveidojis ari ar manu datoru ?

Ka es varu noteikt ka kads bez manis ir piesledzies manam datoram ?

 

 

Paldies !

Labots - Pichuks
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - šajā forumā par nelegālu softu nerunā. Tūlīt izlabo savu pirmo rakstu lai nebūtu ne vārda par oriģinālo mēŗķi, kādēļ tavs "čoms" līda tavā dzelzī caur TW!

 

Par tēmu runājot:

Viņš aizstāja hosts failā ierakstus lai aplikācija nevar sazināties ar savu ražotāja serveri -

 

C:\Windows\System32\drivers\etc

 

Tādā veidā nekāda 'ielauzšanās' nav iespējama - hosts fails kontrolē izejošo pieprasījumu šeipošanu.

Es daudz drīzāk sliecos uz to "kraku", ko tavs čoms tur ielika. Visticamāk, ka nebija kvalitatīvs, kā rezultātā tev tagad tur zvērudārzs dzīvo. Starp citu - TeamViewer vispār izslēdzi no auto startup un uninstalēji pēc tava čoma iesošanās?

Link to comment
Share on other sites

Ceru izlaboju ka vajadzigs :)

Tapec ka vins dzivo cita pilseta.

Jaa tas bija tas mapes ko vinsh atvera..laikam bus jaatvainojas ka es par vinu tadu kaku domaju.....

Es vienkārši.ar krustinu izgaju no team viewer...meginasu atrast kur ir tas startup.

Link to comment
Share on other sites

Atver vēlreiz TW, ieej Extras -> Options -> izņem ķeksi no "Start TW with windows"

 

post-57565-0-27197100-1316217794.jpg

post-57565-0-27197100-1316217794_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paldies :)

Viss izdarits :)

Vakar izmantoju padomu no diskusijas ''iisa pamaciba datora arstesana''

un dr.webs atrada trojandownloader un vairak neko,un taka ''kasperskis'' ari kluse ,laikam mans dators bus droshiba :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār teamviewers (tv) nemaz nav jāinstalē, ja netaisies ar viņu kautkādus vikrutasus taisīt. Iekš potableapps.com var dabūt tv portable versiju. Liec viņu kaut uz fleškas, un izdzēs viņu vienkārši ar delete.

 

Tagad oftopic

 

Iekš tā paša portableapps.com atradu, manuprāt nesliktu Everest aizvietotāju - SIW (System Information for Windows) Portable. Arī nav jāinstalē sistēmā, var no fleškas. Tiesa, startējot prasa admina tiesības (paroli).

Link to comment
Share on other sites

Nejauc pim*** ar pirkstu. Portableapps nav torenti, ģerevņa. Kāpēc man būtu jāiet vēl izstrādātāja lapā? Winampu nelietoju, jo mūziku nekačāju..

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Es neko nejaucu. Tev ar sarkasma saprašanu gan švaki! ;) Bet tā jau paldies, protams, ka paskaidroji, ka Portableapps nav torenti! :D

 

Kāpēc man būtu jāiet vēl izstrādātāja lapā?

Gerevņas ģēnijs!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Portableapps nav torenti, ģerevņa.
Uzticamība abās vietās ņemtajiem softiem ir vienādi apšaubāma. Tiešām droši ir vilkt tikai no ražotāja. Bet jau to nesaprot un tad brīnās par problēmām :sarkasms: .
Link to comment
Share on other sites

A ko Tu man iesaki ar to winamp darīt? Gribēju apskatīties, kad pēdējo reizi utorentu esmu slēdzis iekšā. Izrādās, ka man nemaz viņa nav. Kopš martā pārinstalēju kompi, neesmu viņu uzlicis.

 

Sorry, par oftopic

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...