Jump to content

Android APPS&GAMES


cHiKy
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nesen iegādājos sev android telefonu, un vēlējos uzzināt kādas noderīgas programmas kas būtu tāda inčīgas un noderīgas kā arī kādu intresantu spēlīti...

 

Cik skatijos androidiem ir tik daudz aplikaciju un spelu.. kad visas izpetit butu diezgan ilgi..

 

Kādas TOP 5 aplikācijas un spēles jūs varētu ieteikt, spēles ir mazsvarīgas..

 

+ ja vel kādu labu bezmaksas gps programmu.. kas izmanto iebūvēto AGPS

Link to comment
Share on other sites

Par mūzikas atpazīšanu SHAZAM

 

Mans Top5:

Advanced Task Killer

DropBox

DSP Manager

Facebook

Transport in Riga

 

un bez šaubām - Angry Birds :)

Link to comment
Share on other sites

1 Advanced Task Killer

2 DropBox

3 Opera mini (ja trafiks stipri ierobezhots)

4 App 2 SD (ja lietosi oficialas andr. versijas)

5 iGO my way

Link to comment
Share on other sites

Grūti sarindot labuma kārtībā, tāpēc vienkārši tāpat:

  • Astro file manager + SMB module
  • CoolReader
  • Kids Doodle (patīk meitiņai)
  • Swedbank internetbankas apps
  • Opera Mobile & Mini (Mobile kad esmu pie wireless; Mini, kad esmu uz GPRS/3G)
  • GTasks (bet es to izmantoju kā šopinglisti, un pagaidām neesmu meklējis ko labāku)
  • Ebay

No spēlēm:

  • Angry Birds
  • Bubble Blast
  • OpenSudoku
  • Cyberlords

Nu, protams, iebūvētie appši arī ļoti lietderīgi:

  • Kalendārs ar atgādnēm un Exchange sync
  • Emails ar exchange sync
  • Gmail
  • Modinātājs
  • AccuWeather laika prognozes widgets
  • Markets
  • Video pleijeris
  • Google Maps

P.S. Man droids arī tikai dažas nedēļas, gan jau saraksts ar laiku augs. :) Ā, un man ir 2.3 piparkūka, tāpēc taskkilleri nevajag - tas nāk iebūvēts (cik saprotu un esmu papētījis). Lai arī vēl nav nācies izmantot. Appas tāpat māk labi nokrašot. :D

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Man tāds stulbs jautājums. Meitai uzdāvināju LG Optimus One P500. Kā notiek programmu aizvēršana (iziešana no programmas) uz androīda? Kad iziet atpakaļ uz pamatmenju (mājiņa), programma pati aizveras vai paliek kaut kur apakšā strādājam? Es domāju tādas programmas, kurām nav paredzēts strādāt, nemāku noformulēt, tāskā vai "apakšā", tas ir, spēles un tamlīdzīgas.. Metia mācās citā pilsētā, tāpēc nevaru tā sirsnīgi izspēlēties ar to telefonu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tā ir tāda interesanta Androida paradigma - Tu aplikācijas neaizver. Tu vari aiziet atpakaļ uz mājas ekrānu, vari ieslēgt citu appu, pārslēgties starp tām ar back pogu... Bet appas Tu neaizver. Tās aizver pats Androids, ja to vajag. Appas arī tam ir gatavas, un pie vajadzības saglabā savu stāvokli, lai Tu neko nepazaudētu, ja nākas aizvērties.

 

Protams, eksistē arī iespēja kaut ko nokillot, ja saiet ļoti šķērsām - mājas ekrānā nospied fizsko "menu" pogu (pati kreisākā), tad izvēlies "Manage app", un tad "Running". Bet tas tad, ja ir 2.3 piparkūka uzlikta.

 

Starp citu - ļooooti silti iesaku to piparkūku uzlikt. Pašam tieši tāds telefons ir, un piparkūka bija pirmā lieta, ko uzliku. Tas bija pavisam vienkārši - pieslēdzu caur USB kabeli pie kompja, palaidu oficiālo update appu, un viss notika pats. Pirms tam gan ar 2.2 jogurtu daudz nebiju rīkojies, bet iespaids palika, ka pirms upgreida UI mazliet iebremzēja, bet tagad pēc - pilnīgi nekādas bremzes nekur. Bet tas var arī būt maldīgi, jo, kā jau teicu, praktiski neko nepaguvu padarīt, pirms updeita. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ggg97, aizvērt programmas var ar to "Back" bultu, kas atrodas "mājiņas" pogai. Vismaz tā daru, lai aiztaisītu papildus pieinstalētās programmas kad beidzu tās lietot. Pa lielam ja gribas forsēti izslēgt, tad iekš Iestat -> Programmas -> Programmu pārvaldība un tur izvēloties attiecīgo programmu var to apstādināt. Teorētiski nevajadzētu ar to būt problēmai. Liekas šis pats vairāk vai mazāk spēj menedžēt kas kā resursus lieto. Vismaz līdz šim mirklim neesmu radis vajadzību pēc Advanced task killer un tamlīdzīgiem brīnumiem.

 

upd: Ok. Vilx- bišku ātrāk paspēja :) Pa lielam man nebija problēmas ar 2.2.x versiju. Īsti nav arī ar 2.3.3, bet nu šad tad liekas, ka notiek kas tāds kam nevajadzētu notikt (taisot retas programmas ciet/vaļā). Telefona darbību pilnībā neietekmē.

 

Pats vairāk lietoju, bet jau iebūvētajām, Aldiko grāmatām (pirms tam šķobījos kā vispār uz ko tādu vara palasīt. Nu jau lasu kādu 5. grāmatu bez problēmām), ColorNote pierakstiem, iGo, un BBC/Vēstnesis/Al Jazeera ziņām.

 

upd2: vienkārši sagribējās piemetināt, ka LG p500 ir lieliska izvēle kā pirmajam android telefonam. Laba cena, vidēji parametri, lieliska baterija. Pašam ar šis pirmais un varu tik nopriecāties, ka neizvēlējos kādu no augstā gala.

Labots - Dzonis
Link to comment
Share on other sites

Es šovakar pēc Martinno ieteikuma izmēģināšu taskkileri. Pēc visiem aprakstiem, uz 2.3 Android, tam būtu jāsamazina bačas laiku un jārada neērtības. Tas bija noderīgs tikai pirms 2.2 versijas. Redzēs,vai teorija atbilst praksei. Par app2SD - tak 2.3 Android to automātiski dara :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau lasu kādu 5. grāmatu bez problēmām
Es nupat beidzu Wheel of Time sēriju lasīt. 13 grāmatas (14. un pēdējā iznāks nākamgad). Un pirms tam pāris citas arī biju izlasījis. :mrgreen: Tiesa - tas pārsvarā vēl notika uz mana vecā Nokia 6120 classic, jo, kā jau teicu, droids man ir tikai dažas nedēļas. :cool2:
Link to comment
Share on other sites

Vilx, pašam telefons kkad vasaras vidū iepirkts un visu laiku ietiepīgu pieturējos, ka ne vella nevarēs redzēt un acis teju eksplodēs, bet tad pirms nedēļām trim izdomāju beidzot iemēģināt palasīt braucot sab. tramvajā...nu tā arī turpinu lasīt. Pielaiko tik tīkamākus fonta izmērus un "močī" :)

Link to comment
Share on other sites

Aha es to pašu. Viena no primārajām mana telefona funkcijām. :) Ja nu kas - varu ieteikt to CoolReader. Citas gan neesmu izmēģinājis, bet šī man patika ar pirmo. :)

Link to comment
Share on other sites

Oriģinālie un kreisien custom ROM'i sucks! Jāliek Cyanogen MOD :punk:

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Cyanogenmods nav kreisais ja? :D Bija Cyanogenmods, patīk stock androīds, bet riebj kameras aplikācija un Phone aplikācija (HTC Sense Phone aplikācija ftw).

Bet par aplikācijām: 3G Watchdog, Shazam, GPS Status, Fruit Slice, Barcode Scanner.

Link to comment
Share on other sites

Kurš mūzikas atskaņotājs ir bezmaksas kurš spēj atskaņot pilnība visus mūzikas formātus un ir ar EQ un visām pārējām fīčām

 

 

Pie reizes... Runājot par to Cyanogenmods.. kas tur ir tik labs ? un ja viņu bliež virsu telefonam.. Kas var notik..

 

 

 

Pie reizes kāds zin kādu softu.. kas normāli strāda tā teikt T9 numberic keybord.. taa kā parastajiem taustin telefoniem...

Labots - cHiKy
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes... Runājot par to Cyanogenmods.. kas tur ir tik labs ? un ja viņu bliež virsu telefonam.. Kas var notik..

 

Tur daudz kas labs.

Tīri nedaudz palasīties:

cyanogenmod.com

 

Un pilni forumi ir ar info.

 

Un, ja liksi virsū, tad tu..... zaudēsi garantiju :)

 

 

Un par mūziku - nav obligāti jāmeklē pleijeris kopā ar equalizeru. Markets ir pilns ar equalizeriem, tie nāk kā atsevišķa aplikācija. Vienīgi jāskatās saderība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eu... vai parastajām telefonsarunām arī var dabūt ekvalaizeri? Jo man kaut kā paliek iespaids, ka, salīdzinot ar iepriekšējo telefonu, ir stiprāki basi, bet rezultātā grūtāk saprast, ko otrā galā runā. :( Gribētos paspēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Eu... vai parastajām telefonsarunām arī var dabūt ekvalaizeri?

 

Tam DSP Manager ir Phone Speaker pie opcijām. Tikai jautājums - ko tieši viņš regulē - zvana toni vai sarunas arī.

Katrā ziņā - nepamēģināsi - neuzzināsi.

 

Ja kaut kas Tev būs jautājams, tad vakarā būšu skaipā.

Link to comment
Share on other sites

 

Tur daudz kas labs.

Tīri nedaudz palasīties:

cyanogenmod.com

 

Un pilni forumi ir ar info.

 

Un, ja liksi virsū, tad tu..... zaudēsi garantiju :)

 

 

Un par mūziku - nav obligāti jāmeklē pleijeris kopā ar equalizeru. Markets ir pilns ar equalizeriem, tie nāk kā atsevišķa aplikācija. Vienīgi jāskatās saderība.

 

 

A, ja es pēc tam caurs SEUS uzlieku atpakal.. orģinālo softu !!!?

 

Un žēl bet neatbalsta SE... x8

Labots - cHiKy
Link to comment
Share on other sites

A, ja es pēc tam caurs SEUS uzlieku atpakal.. orģinālo softu !!!?

Tīri teorētiski vajadzētu būt visam ok.

BET... kā Tu uzliksi atpakaļ oriģinālo softu, ja telefonam būs radusies kāda būtiska tehniska problēma?A?

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Mans TOPs:

 

App 2 SD (pārvieto aplikācijas uz SD karti)

Astro File manager (advencēts failu menedžeris, pārlūko pilnīgi jebko

tTorrent (kačā torrentus caur Wi-Fi) man skolā filmu pa 2 h novilka (1,3 GB) Man mājās nets ant tik ātrs kā skoals wifi tīkls.

draugiem.lv (android versija, ir stulba, bet kredītu nerij praktiski un ir bezmaksas)

RealPlayer (atskaņo daudz mēdiju failus un laikam pat varēja strīmot saturu.)

Opera mini - netam

Skype (skaips telefonā)

Stopwach & Timer (taimeris un hronometrs)

Tulkotājs (izmanto google)

 

Spēles:

Angry birds Rio

Doodle Jump

Labyrinth (kustini telefonu un bumbiņa ripo, tā spēle izrais atkarību :D )

Sims 3

Worms

 

P.S. pēdējās 2 spēles aizņem paŗi pa 40 mb katra, lai ielādētu no mobile9.com vajadzīgs wifi

Link to comment
Share on other sites

Winamp (bez komentāriem)

Do It Tomorrow (Darāmo lietu piezīmju grāmatiņa)

miCoach (Adidas GPS skriešanas/velotrniņu programma)

Svinam (Vārdadienu un valsts svētku atgādinātājs)

SoundHound (Mūzikas atpazinējs, darbojas arī pašam iedungojot dziesmu. Manuprāt labāks par Shazam)

Sudoku Free (Laika kavēklis)

Waze (GPS programma. Vienīgi vajadzīgs interneta pieslēgums)

Where's My Droid (Programma, kas nosūtot uz telefonu SMS ar noteiktām frāzēm liek telefonam skaļi pīkstēt, vai arī atsūta telefona atrašanās vietas koordinātes)

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

"Where's My Droid (Programma, kas nosūtot uz telefonu SMS ar noteiktām frāzēm liek telefonam skaļi pīkstēt, vai arī atsūta telefona atrašanās vietas koordinātes) "

 

šo var izmantot kā aizsardzību pret zādzību ja?

Link to comment
Share on other sites

Jap, tāda ir tā pamatideja.

 

Programmai ir divas funkcijas.

Aizsūtot vienu frāzi (pats var izvēlēties šo frāzi) telefons sāk vibrēt un skaļi pīkstēt. Tas noder, ja telefons pazudis, piemēram, kaut kur mājā.

Citu frāzi aizsūtot atpakaļ atnāk SMS ar GPS koordinātām, kur telefons atrodas. Tas noder, ja telefons nozagts, bet var arī citiem mērķiem izmantot, piemēram, ja bērns neatbild uz zvaniem un, lai zinātu kur viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Ar to GPS varētu būt tā pašvaki. Iekštelpās koordinātes grūti dabūt, un es domāju, ka somā/kabatā/whatever arī. Debesis vajag redzēt, saproties...

Link to comment
Share on other sites

Citu frāzi aizsūtot atpakaļ atnāk SMS ar GPS koordinātām, kur telefons atrodas.

Arī tad, ja GPS modulis telefonā ir pilnībā izslēgts? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka GPS signālam jābūt un ar to ir pasmagi iekštelpās, bet ne neiespējami.

Un atbildes īsziņā tiek atsūtīts, ka GPS uz telefona ieslēgsies pats, bet vismaz manam telefonam (Wildfire) tā nenotiek.

 

 

Pats uzliku apsi skaļās pīkstēšanas funkcijas dēļ, jo ir gadījumi, kad telefons mājā ir izkūpējis :)

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Man tāds papliks androīds QQ

 

Bija winampis, noņēmu, jo kaut kā nepatika, bija skapis, noņēmu, jo priekš kam telefonā skapis, bija opera, patika, bet noņēmu :>

Esmu tagad īstās gps navigācijas meklējumos, iebūvētā nepatīk, waze patīk ar fīčām par policijas posteņiem un tā, bet nepatīk, ka ļoti švaki ņem satelītus, bez neta praktiski nav izmantojama, novilku zagtu copilot, kā navigācija patīk (tver ļoti labi, nav problēmu mašīnā), bet nav latviešu valodas un mēdz gļukot drusku (iespējams, tāpēc, ka zagta).Navigon arī krašoja bieži. Ja būtu kas laps, tad arī nopirktu, bet uz dullo izprovēt daudzus maksas softus galīgi nestāv.

angry birds ir!

 

p.s. androīda mārkets krīt uz nerva, manuprāt neērta padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski vajadzētu būt visam ok.

BET... kā Tu uzliksi atpakaļ oriģinālo softu, ja telefonam būs radusies kāda būtiska tehniska problēma?A?

 

 

Nu tā es labprāt izmeiģinātu.. bet galigi negribas sapist.. rupji izsakoties tehniku..

Link to comment
Share on other sites

Nu - vai nu custom ROM vai garantija. The choice is yours!

 

Un atbildes īsziņā tiek atsūtīts, ka GPS uz telefona ieslēgsies pats...

Vienīgi, ja GPS ir "miega" režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Uz mana HTC Desire pašlaik uzlikts (alfabēta kārtībā):

 

Best_Apps_For_Android_Advanced_Task_Killer_Icon.jpg Advanced Task Killer

 

Optimālākā aplikācija priekš atmiņas izbrīvēšanas un baterijas resursa taupīšanas. Labi konfigurējas, strādā fonā.

-

 

icon_ima_angry_01.jpgAngry Birds

 

Par Android/iPhone klasiku kļuvusī spēle. Visas daļas.

-

 

Best_Apps_For_Android_Barcode_Scanner_Icon.png Barcode Scanner

 

Super-noderīga aplikācija QR un svītrukodu nolasīšanai. Neaizvietojama ikdienas darbos un ērta priekš lejupielādes linku nolasīšanas aplikāciju lejupielādei.

-

 

icon_______.jpg Beautiful widgets > Pirkta

 

Smukas, vienāda stila ikonas priekš visām funkcijām, kā arī ļoti smalki pielāgojams desktopa pulkstenis, laika apstākļu rinda, u.c. lieliskas lietas.

-

 

com_dualboot_apps_celticgardenfree____228838.png Celtic garden 3D wallpaper > Pirkta

 

Viens no visu laiku skaistākajiem Androīda 3D Live wallpaperiem - ķeltu dārzs ar strūklaku. Simtiem opciju, superīga atmosfēra un tiešām lieliska grafika.

-

 

com_kazazisoft_gymtraining____151651.png Gym Training

 

Aplikācija priekš treniņu plānošanas un taimeriem svaru zālei. Labākā no pašlaik atrastajām, bet vienalga nav visa, ko vajadzētu. :(.

-

 

-3255485623150104480_1_icon.png How to tie a Tie

 

Vienmēr var paeksperimentēt ar cita veida kaklasaites mezglu. Aplikācija arī ļoti palīdz nenožņaugties paša veidojumā.

-

 

com_ubermind_ilightr_free____26329.png iLightr

 

Stilīgākā un iespaidīgākā aplikācija, ko parādīt draugiem kādā pasācienā - garantēts "Woow, kā tas darbojas?!!"

-

com.anddev.imdb_icon.png IMDB mobile

 

Filmu datubāze, ērts mobilais pārlūks ar treileriem & shit.

-

 

com.henryh.android.number_icon.png Numuri.lv

 

Pašmāju aplikācija, kas visiem tālruņa grāmatas ierakstiem pēc datubāzes atrod operatoru, un rāda attiecīgā operatora logo un nosaukumu zvana laikā.

-

 

36930.png PowerAMP > Pirkta

 

Labākais un skaņas ziņā spēcīgākais MP3 atskaņotājs priekš Androīda. Ļooti daudz noderīgu opciju, un labākā skaņa, ko līdz dotajam brīdim gadījies izspiest no Android tālruņiem (it sevišķi no iebūvētās skaņas ziņā salīdzinoši vājā Desire).

-

 

com_transporti_saraksts____141559.png Saraksti

 

Pašmāju aplikācija - ļauj saglabāt trīs starppilsētu vilcienu vai autobusu maršrutus avārijas gadījumiem, kad no kaut kurienes jātiek atpakaļ, bet nav/nevar lietot auto. Pašlaik esmu ielicis Jelgavu un Ogri - divas pilsētas, kur visdrīzāk var gadīties 'aizsēdēties' līdz nebraukšanas stāvoklim.. :D

-

 

se_swedbank_mobil____103577.png Swedbank mobile

 

Mobilā internetbanka, no kuras varu izmantot gan privāto gan firmas kontu vienuviet - ļooti ērta.

-

 

android_icons_com.clapfootgames.tankhero.png Tank Hero

 

Lieliska spēlīte laika kavēšanai. Smuka grafika, labi efekti un ērta vadāmība.

-

 

com_spruds_transport_riga____136856.png Transport in Riga

 

Rīgas satiksmes saraksti, pieejami bezsaistē. Aplikācija apdeitojas ļoti ātri, kā rezultātā, ja mainās saraksti, aplikācijā šad tad izmaiņas parādās pat vēl pirms tiek nomainītas uz stabiem

-

 

com.androidtrainer.survive_icon.png U.S. Army Survival Guide

 

Pilnā pamācība izdzīvošanai nestandarta apstākļos - īsais manuālis ugunskura iekuršanai kad teju nekā nav, kā nofiltrēt dzeramo ūdeni, un kā atrast palīdzību, lai tavu pakaļu izvilktu no mēsliem, kuros esi iekūlies. Tiešām laba lasāmviela.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Atljausos veelreiz bilst, bet te **jAndroidlietotaajiem nepatika. Android marketaa 90% ir miskaste, 5% ir lietojamas applikaacijas un atlikushie 5% ir lasaamviela.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds zin kādu līdzīgu programmu.. APP 2 SD.. Tikai lai der android versija.. 2.1 !!!

Jo visas kas ir mārketā ir vajadzība pēc 2.2 vai 2.3

Bet es savu telefonu nevaru upgrade caur SEUS...

 

telefons x8 SE

Link to comment
Share on other sites

2.1 šādas iespējas nebija un nebūs.

 

Atljausos veelreiz bilst - Android marketaa 90% ir miskaste, 5% ir lietojamas applikaacijas un atlikushie 5% ir lasaamviela.
Atļaušos vēlreiz bilst, ka savu subjektīvo viedokli par Androīda Marketu vari izteikt citā, tam atbilstošākā pavedienā. Šeit jautāja, ko uzlikt, nevis "Vai Markets ir sakārtots un kvalitatīvs". Ceru ka saproti, ka šis pavediens tieši tam ir domāts, lai nebūtu jāurbjās cilvēkam cauri tūkstošiem sūdīgo aplikāciju, lai atrastu to, kas atbilstu viņa prasībām.

 

Nettwerk - met mieru ar labu, es tevi draudzīgi brīdinu..

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu pavērojis uz versijas 2.3 tie atmiņas killeri tik vairāk gļukus ienes nekā no viņa kāds labums,uz saviem telefoniem P500 un HD2 neizmantoju nevienu un viss strādā kā nākas,androīds pats aizver visu nevajadzīgo atmiņā.

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...