Jump to content

ABIT AI7 vai būs pietiekami laba 3 Ghz P IV procim?


Poison-Anubis
 Share

Recommended Posts

Poison-Anubis

un vai nevajadzēs jaunu ramu pirkt.Jo man ir vecā māteniece kas atbalsta tikai P III ?

Link to comment
Share on other sites

ABIT AI7 vai būs pietiekami laba 3 Ghz P IV procim un vai nevajadzēs jaunu ramu pirkt. Jo man ir vecā māteniece kas atbalsta tikai P III ?

Nu Abit pēdējā laikā ir drusku sācis slinkot ar kvalitāti atsevišķām mātesplatēm, tā kā personīgi es Abit gan neieteiktu. Es kā Asus piekritējs protams tev ieteiktu kaut ko analogu no Asus produkcijas, teiksim Asus P4P800-E Deluxe. ;) Nu kaut vai vizuāli paskaties, kā izskatās attiecīgā Asus plate un tevis minētā Abit plate. ;) Nu tu diemžēl neesi norādījis esošā datora konfigurāciju, tad nu nevaru pateikt ko tev vēl vajadzētu, bet nu rams kā minimums ir vajadzīgs ir 2×256MB, optimāli būtu 2×512MB.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
ABIT AI7 vai būs pietiekami laba 3 Ghz P IV procim un vai nevajadzēs jaunu ramu pirkt. Jo man ir vecā māteniece kas atbalsta tikai P III ?

Nu Abit pēdējā laikā ir drusku sācis slinkot ar kvalitāti atsevišķām mātesplatēm' date=' tā kā personīgi es Abit gan neieteiktu. Es kā Asus piekritējs protams tev ieteiktu kaut ko analogu no Asus produkcijas, teiksim Asus P4P800-E Deluxe. ;) Nu kaut vai vizuāli paskaties, kā izskatās attiecīgā Asus plate un tevis minētā Abit plate. ;) Nu tu diemžēl neesi norādījis esošā datora konfigurāciju, tad nu nevaru pateikt ko tev vēl vajadzētu, bet nu rams kā minimums ir vajadzīgs ir 2×256MB, optimāli būtu 2×512MB.[/quote']

 

Nu es atkal pēdējos Asus ražojumus neiesaku, īpaši pēdējos P4C800 Deluxe - īsts Ķīnas ražojums ar visām no tā izrietošjām sekām un nesamērīgu cenu :evil: . Lai gan kopš Asus pārcēla uz China, no Asus kvalitātes ir palikusi tikai atbalss. Piekrītu, Abit dēļiem priekš lodāmura prescota nav tādu very Rock dēļu priekš OC.

Link to comment
Share on other sites

Poison-Anubis

Ansis Vīksniņš:bet Kingston 256MB DDR333 varēs likt?Īsti nesaprotu kā var noteikt kur ir uzrādīts ka konkrētais RAMS ir Dual?

Link to comment
Share on other sites

varbuut es kljuudos, bet IMHO nav speciaalu Dual un neDual RAM ... Dual komplekti parasti ir peec iespeejas liidziigaaki veiktspeejaa un citaas iipashiibaas piemekleeti 2 ram modulji ... ja gribi lai RAM straadaatu kaa Dual uz maatenes tad tav vajag divus DDR vai DDR2 moduljus kas salikti pareizos caurumos uz maatenes kas uztur Dual ... ja salikt buus pareizi tad ram straadaas Dual rezhiimaa ... tiesa straadaas ar leenaakaa modulja max frekvenci ... liidz ar to praatigaak buutu njemt 2xDDR400

Link to comment
Share on other sites

Kādas firmas RAMU iesakiet pirkt?

Tas atkariigs no taa ko taisies dariit. Ja vienkarshi juuzot pc. Tad var Kingston, Corsair, Apacer, Viking. Ja Klokot Tad taas OCZ Patriot Corsair.

Link to comment
Share on other sites

Kādas firmas RAMU iesakiet pirkt?

Ka jau pateica Raimiza, atkarigs no taviem planiem klokot vai neklokot! Personigi man ir Hynix ram uz D43 chipiem. Max taimingos (3.0-4-4-8) strada uz 510Mhz(pagaidam), maksa ~50Ls par 512Mb.

Uz Dual Channel mode var palaist arī ramu no dazadiem ražotajiem, (protams rezultatos tas arī atspoguļos) bet ta viss O"k.

Link to comment
Share on other sites

Kādas firmas RAMU iesakiet pirkt?

Nu ja tev nav daudz naudas - pērc Kingston, Kingmax, Xynix utml, ja vari atļauties priekš atmiņas pie 100ls, tad pērc Patriot vai Corsair.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...