Jump to content

Nokia 5230 White Blue Navi


connor.temple
 Share

Recommended Posts

connor.temple

Lieta ir tāda,ir radušās problēmas ar Symbian S60v5 programmas telefonu Nokia 5230. Pirms tika atjaunota talruņa programma,problēmas ar failu ielādi nebija,bet līdz ko atjaunoju programmu failu ielāde tālrunī netiek atļauta.

Esu izmeiģinājis visu,gan rokas grāmatā aprakstīto par problēmu risinājumu. Gan netā aprakstīto,bet nekā. Domāju,ka microSD karte ir vainīga,nomainīju pret jaunu SD. Varbūt kāds kaut ko var ieteikt vai palīdzēt ar radušos problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Tu nevari iekopēt no datora failus iekš SD atmiņas kartē? saprotu pareizi? Ja tā pamēģini formatēt atmiņas karti vai pārlikt vēlreiz sofu. Un pārbaudi vai no tālruņa vides ir iespējams no Tālruņa atmiņas pārmest kādus failus uz SD atmiņas karti.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini vēlreiz atjaunot programmatūru. Varbūt ir kaut kāds gļuks noticies. Jā un tālruņa vidē ir iespējams pārmest failus no telefona uz sd karti. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Pamegini sekojosu variantu. Formate talruna atminu bez microSD kartes. Parliec softu caur Ovi, bet pirmstam labak izsledz firewall un ativirusu jo reizem tie bloke normalu softa ieladi. Ieliec atminas karti un formate to no talruna caur failu parvaldi. Vajadzetu palidzet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...