Jump to content

Nevar izslēgt iPhone 3G


*M3
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tātad problēma sekojoša. Vakar iPhone 3G izlādējās līdz galam. Atgriezos mājas pieliku to pie lādētāja un centos uzlādēt. Pēc uzlādes beigām to noņēmu un nelikos ne zinis. Pēc 2 stundām paņemu iPhone, lai piezvanītu un skatos baterija tukša. Labi pielieku iPhone vēlreiz lādēties un veiksmīgi ieslēdzas utt. Tad, kad bija uzlādēti kādi 30 procenti iPhone noņēmu un centos izslēgt, bet līdz ko jāizslēdzas tā notiek resets un iPhone atkal slēdzās iekšā pat neizslēdzies. Veicu restore, bet rezultāta nav. Tā pat iPhone palicis šausmīgi lēns un baterija krītās pa minūtēm.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Viens ir uztaisi restore no DFU mode. Vai meginaaji? Mans domaat ka baterija nokalpojusi un otrkaart kaut kur kontaktos probleema.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Jā uztaisīju restore caur DFU mode. Un vēl pamanīju, kad funkcija Bluetooth, kad uz viņas uzspiež staigā visu laiku tas aplīts, riņķīts vai kā viņu tur sauc griežas un tā visu laiku. Arī pēc restore veikšanas. Kā pārbaudīt vai baterija vainīga?

Link to comment
Share on other sites

Drunk_Lizard es esmu paargaajis uz Microsoft. Paarejot uz Windows Phone 7, sisteema arii nomainiita uz Windows 7. vieniigi ko lietoju Apple datoru. Mac OS X sisteeemu vairs neizmantoju jau kaadus 2 meneshus. :p Taapeec sheit man nemaz nepaarmet.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problēma atrisināta. Nomainīju bateriju un dzīvāks par dzīvu.

 

Biju ielicis drauga bateriju, bet tagad ieliekot savu jauno bateriju problēma atkal tādi pati. Kas varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

vecais akjiitis gadijienaa nebija "piepuuties" ? ja taa , tad ozh peec liikas plates ( akjis piepuushoties izlieca plati ) ...

Link to comment
Share on other sites

Nē nebija piepūties. Līdz nomainīju drauga bateriju pret savu jauno problēmu nekādu. Tagad ieliku atkal drauga bateriju, bet problēma neatrisinās. Un pamanīju, kad Bluetooth nevar ieslēgt piespiežot ON riņķis tik griež un griež. Un dažkārt nemaz nevar atvērt Bluetooth funkciju vienkārši rakstīts off, bet izejot ārā no Settings un ieejot atpakaļ Bluetooth funkcija ir aktīva un var uz tās uzspiest, bet kad spiež ON kā jau teicu nekas nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

Nu man šad tad parādās problēma ar 3GS baterijas ātru iztukšošanos (1 diena ierasto 3-4 dienu vietā) - kāds process backgroundā griežas un tērē tik bateriju. Bet nu pēc restore problēma pazūd, tāpat problēma pazūd arī pēc settingu resetošanas... Ko tev rāda pie usage - vai usage laiks ir vienāds ar standby?

 

Bet nu tev tur izskatās, ka pie vainas varētu būt arī dzelži.

Link to comment
Share on other sites

droši vien tā ir zīme, ka jāpērk jauns. staigāt ar tik vecu ifonu tak galīgi vairs nav stilīgi ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Apple tak kruti - dzelzhos ieleik derīguma laiku, kas ilgāks par garantijas laiku, bet izbeidz dzelzi tieši pirms jaunā iPhone iznākšanas:D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu skaidra lieta.

 

Update: Uzliekot 3.1.3 iOS viss kārtībā līdz ko liek .4.1 vai 4.2.1 tā atkal čau. Zemākas neesmu mēģinājis. Kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...