Jump to content

1a.lv Rēķins


slamjaw
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

 

Gan jau kāds no jums jau ir pasūtījis kādu preci no 1a.lv internet veikala. Ceru uz jūsu palīdzību. Tātad, pasūtīju portatīvo datoru un datora somu. Atnāk rēķins, kur jāsamaksā par datoru, somu un vēl par piegādi uzreiz paņem naudu. Tikai izbrīna tas, ka rēķinā nav neviena vārda par maksājuma mērķi un darījuma ID. Labi! Es tur varu samaksāt, bet kā viņi zinās, ka maksājis esmu konkrēti es?

Tie, kuri ir pasūtījuši kautko no ši veikala, varat lūdzu ieteikt, ko jūs rakstat pie maksājuma mērķa?!

 

Maksāju ar swedbankas internet banku!

 

Links uz rēķinu

Labots - slamjaw
Link to comment
Share on other sites

Kam tev piegādes mērķis. Ja reiz tev ir nosūtīts dokuments kuru tu apmaksā, kāda jēga veikt kaut kādas personas informāciju par to?

Link to comment
Share on other sites

Par kādu piegādes mērķi tu runā? Es gribu apmaksāt rēķinu ar internet bankas starpniecību.Cik man zināms, tur ir jānorāda kautkāds darījuma ID, lai var zināt, ka samaksājis ir tas, kurš preci pasūtīja

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

es izvēlētos :

Interneta veikals www.1a.lv piedāvā visizdevīgākos apmaksas noteikumus:

Jūs varat iegādāties preci skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu, ar norēķinu karti un, protams, uz visizdevīgākajiem līzinga noteikumiem, ja nevēlaties maksāt visu summu uzreiz.

tad piegādes brīdī vari pārbaudīt vai prece atbilst specifikācijai,... (ja kas - lai ved atpakaļ)

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nevar būt, ka nav rēķina numura. To tad arī vajag norādīt. Varbūt viņiem arī jau piektdiena sākusies :dance3:

 

Edit:

Viņiem ir pofig, kurš ir samaksājis - tu, tava ome vai kaimiņš saša.

Labots - The_Saint
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ar to es arī iekritu! Gribēju maksāt skaidrā naudā, bet man pateica, ka tā var norēķināties tikai tie, kas dzīvo Rīgā! Tādejādi tikai zaudēju laiku, jo bija atkal jābrauc uz pilsētu likt naudu bankā!

Link to comment
Share on other sites

Parasti rēķiniem ir numurs + vēl var pierakstīt pasūtītāja vārdu un uzvārdu. Tomēr labāk būtu griezties pašā veikalā ar šādu jautājumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gribu apmaksāt rēķinu ar internet bankas starpniecību.Cik man zināms, tur ir jānorāda kautkāds darījuma ID, lai var zināt, ka samaksājis ir tas, kurš preci pasūtīja

Jūs ar' tādi kā! Nu tak mērķis ir "Tāda un tāda rēķina samaksa" ufsjo!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir darijums, un tu esi pasutijis preci, vieniem pofig kurš samaksā,

Tātad viņiem ir arī pofig, kam sūtīt preci? Ja viņi nezin, no kā saņēmuši preci, kā viņi var zināt, kam preci sūtīt?

 

Parasti rēķiniem ir numurs + vēl var pierakstīt pasūtītāja vārdu un uzvārdu. Tomēr labāk būtu griezties pašā veikalā ar šādu jautājumu.

Es visu dienu mēģinu ar viņiem sazināties. Telefons visu laiku aizņemts, bet uz epastu vēl neesmu saņēmis atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Es mēģinu! Visu laiku aizņemts. Bet šodien viņi strādā līdz pieciem! Ja šodien viņi neatbildēs, tad neatbildēs līdz pirmdienai.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir vāks - vai tad nevari viņiem piezvanīt? Ņemās te pa forumu... :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz saku! Visu laiku mēģinu sazvanīt. Un es šeit prasu padomu tiem, kas kādreiz saskārušies ar šo veikalu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt vari nofotografēt/ieskenēt to rēķinu un parādīt mums arī? Ā, un - otrā lapas pusē apskatījies? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Kāds vēl ID? Samaksā internetbankā summu un norādi rēķina numuru. Viss. Tikai rēķina numurs, neko vairāk nevajag. Viņi taču zina, kādu rēķinu tev nosūtīja. Līdz ko ienāks nauda kurjers atvedīs preci. Kas tur ko štukot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1. Veicot pasūtījumu internetveikalā adrese bija jānorāda?

2. Atsūtītajam rēķinam ir rēķina nummurs?

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu izmantojis šāda veida pakalpojumus, vienmēr ir norādīts rēķina numurs, kurš ir jānorāda maksājot caur i-banku. Runājot par apmaksu, ir pilnīgi vienalga vai tu apmaksā to preci vai kaimiņu Olafs, preci nogādās uz tavu norādīto adresi(kuru, tu norādīji, kad pasūtījumu izdarīji).

Link to comment
Share on other sites

Tur taču skaidri rakstīts - norādiet preces par kurām maksājiet.

 

Kur problēma?

 

Tavs pienākums, ja gribi iegādāties šo preci, ir pārskaitīt naudu ar pieprasītajām norādēm. Tā ir viņu problēma, kā viņi tur atkodēs par ko esi maksājis. Ja kaut kas noiet greizi - Tev ir izdruka/vai maksājuma apliecinājums.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kāds pie velna te sakars ar portatīviem datoriem? Pārvietoju.

Link to comment
Share on other sites

njaa tur ir tā dīvaini bez nekadiem rekina numuriem, savulaik kad pasutiju man bija noradits shadi - ''iemaksa par (preces nosauk.) ar piegadi uz (Pilsēta)''

galvenais ka maksāju pilnu summu, kāda tur vēl iemaksa, drīzak būtu samaksa :D

Link to comment
Share on other sites

mani ar tas pagājušonedēļ izbrīnija (rēķins) bet viņiem tač po, kas un par ko apmaksā. izlasi gan rēķinu kārtīgi. rakstīts - maksājot precīzi norādiet preci , cenu un daudzumu. piegāde ar ir prece. nu tad i aizpildi savā bankas lapā , cik un par ko makā. manā gadijumā tas bija 54 par thermaltake un pieci par piegādi. nepagāja i nedēļa prece bija klāt. pie durvīm. viss ok. es pat pasūtiu uz savu vārdu , bet maksāja ota pusīte..

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Parasti maksājuma reiķinus sūta uz epastu, ja par piegādi sazinās ar mobilo telefonu, ja domāju ka banka ir labs starpnieks, ja kas pierā'dijumi būs bankai. Ja cits maksā tad ķļust par maksatāju piem . kads cits no tavas ģimenes, swedbankā ir iespējams norā'dit saņemeju un maksātāju.

bankas izrakstu un uz priekšu 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tava nauda nekur pazust nevar, ne jau taču skaidrā naudā maksāji.

o o o vecīt un kā vēl var pazust.Pārskaiti man.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...