Jump to content

Atsauksmes par PC-cillin 2002


MOD
 Share

Recommended Posts

Guest kopeee
kaadas atsauksmes par sho antivirusu?

shito var steleet augshaa vai labaak likt ko citu?

 

ir arii labaaki antiviirusi :D

labaak liec kautkadu citu

atkariibaa no datora dzelzjiem

skaties forumaa ir bijusi vairaaki topiki "iesakiet antiviirusu"

Link to comment
Share on other sites

Man patīk. Nav tik 'smags' kā Norton vai Kaspersky. Ir arī primitīvs, bet efektīvs firewall. Vīrusus, cik nu tiek cauri, atklāj labi. Pats karantīnas/tīrīšanas process ir tāds īpatnējs, bet kopumā ir labi. Droši vien, ka ir arī labāki, ar skaļāku vārdu tb, bet šitas varētu būt līdzsvarā starp funkcionalitāti un ātrdarbību.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
Man patīk. Nav tik 'smags' kā Norton vai Kaspersky. Ir arī primitīvs' date=' bet efektīvs firewall. Vīrusus, cik nu tiek cauri, atklāj labi. Pats karantīnas/tīrīšanas process ir tāds īpatnējs, bet kopumā ir labi. Droši vien, ka ir arī labāki, ar skaļāku vārdu tb, bet šitas varētu būt līdzsvarā starp funkcionalitāti un ātrdarbību.[/quote']

 

nevajag jau uzreiz saliidzinaat ar tik smagiem kaa kaspersky vai norton...

manaa uztveree AVG ir daudz labaaks

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Man patīk. Nav tik 'smags' kā Norton vai Kaspersky. Ir arī primitīvs, bet efektīvs firewall. Vīrusus, cik nu tiek cauri, atklāj labi. Pats karantīnas/tīrīšanas process ir tāds īpatnējs, bet kopumā ir labi. Droši vien, ka ir arī labāki, ar skaļāku vārdu tb, bet šitas varētu būt līdzsvarā starp funkcionalitāti un ātrdarbību.

 

Pierkiitu!!!

Man PC-Cillin's ir un noraavies veel neesmu no visaadiem s*****... (par XP SP2 nerunaasim.. )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...