Jump to content

GF 8800GT grafiskā karte "nomira".


All-marss
 Share

Recommended Posts

GF 8800GT karte acīmredzot beidza savu darba mūžu-aptuveni 4 gadi.Stādāja godam,mans puika visas jaunās spēles dzenāja uz pilniem iestatījumiem bez raustīšanās,tā ka žēloties nav par ko.Tagad parādījās kārtīgi kvadrātiņi nu un viss kas,kas tur vēl nāk klāt.Tagad būtu iespēja paeksperimentēt.Kā ir ar to "cepināšanu"? Vai tam vispār kāda jēga? Noņemot radiatoru,atklājās,ka termopasta nav tikusi žēlota un visi lodējumi un apkārtējās detaļas ap procesoru pārklātas ar biezu pastas slāni.Pasta sidrabaina,tātad sudrabu saturoša,bet vai tā vada elektrību? Varbūt ir vēl kādi atjaunošanas ieteikumi bez karsēšanas?

Forumā daži bija ieteikuši izmantot otru barošanas bloku tikai kartei.Vai kāds to reāli ir darījis?

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Jā, tiešām - kāda jēga ar to karti vēl māžoties?

Viss gāja šos 4 gadus, tas nozīmē, ka visu šo laiku termo pasta bija uz lodējumiem utt., līdz ar to izriet, ka tā nevada strāvu.

Otru barošanas bloku izmanto gadījumos, kad esošais baroklis nevilktu karti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kondensatori ok?

Nupatās ienācās viena 8600tā, bilde kubikos a puse kondieru uzgājuši gaisā :meeting:

 

Redzēs, varbūt entuziasma pēc mēģināšu salabot.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Ārēji kondensatori neliekas uzpūtušies,bet varētu būt "izkaltuši".Varētu mēģināt pamainīt.

Edgar! Kāda tur māžošanās! Es jau tik intereses pēc.Nu,protams,uz miseni,bet pirms tam tak var mazliet šo paspīdzināt! Vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Karsēšana var reanimēt uz īsu brīdi izkaltušos kondensatorus. Bet labāk pamēģini pārlodēt tos.

Link to comment
Share on other sites

Karsēšana var reanimēt uz īsu brīdi izkaltušos kondensatorus. Bet labāk pamēģini pārlodēt tos.

:dribble:

karsēšana var reanimēt BGA čipu kontaktus uz īsu brīdi, kondiķi gan,- pat pēdējie var aiziet pa pieskari, tāpēc tos dažkārt izlodē, citādi tie smuki sprakšķ mikroviļņu krāsni, un piepilda to ar saviem izdalījumiem...

Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju pirmo rakstu

Karsēšana var reanimēt uz īsu brīdi izkaltušos kondensatorus. Bet labāk pamēģini pārlodēt tos.
un nodomāju - nē, nu, kur var tādas muļķības runāt. Ja nezin, priekš kam pārsilda plates, tad nu fig s ņim. Bet tālāk vēl jautrāk

karsēšana var reanimēt BGA čipu kontaktus uz īsu brīdi

tik tālu vēl viss ok, domāju - o, normāli tūlīt paskaidros, bet - turpinājums mani vienkārši no krēsla nogāza -
kondiķi gan,- pat pēdējie var aiziet pa pieskari, tāpēc tos dažkārt izlodē, citādi tie smuki sprakšķ mikroviļņu krāsni
:dribble:

:dribble:

:dribble:

KAS PAR NAH*J?! MUHAHAHAHAHA... Āāā, es esmu beigts no šitās atbildes. Viens par otru labāki atbildētāji, nevaru..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā notiek, ka salasās muļķibās(nesaprot sarkasmu) un neatšķir fake no real - vairāk par youtube domāts :D

Link to comment
Share on other sites

Bullš*ts par tiem kontaktiem, visbiežāk pirmie iziet no ierindas kondensatori. Tos tad nu arī sildi ar celtniecības fēnu un lieto savu VGA vēl vienu nedēļu. Runā, ka starp kāju pirkstiem esot jāierīvē flux pirms ņemt rokās fēnu, tas paaugstina mirkļa dramatismu par 33%

Labots - UberFly
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edgars15

D_L, tas tak bija tīrais sarkasms no UberFly puses.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad nomira mana Asus 8800GT, es latgalītē nopirku 2 pudelītes flux un tagad tās lietoju ļoti īpašos gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

Kad izdomā idiotu drošu pasākumu, tad daba vienmēr pacenšas radīt labāku idiotu...

Un tā tas iet pa aplīti, neko tur nepadarīsi :D

Link to comment
Share on other sites

Rēcīgi palasīt šito visa un visu nod*rsēju "cietos" postus sarcastic.giftik ļoti, nu par katru cenu gribas kādam iepirst dvēselē, ka informācijas filtri jau sāk nojūgties.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
J.K.jr.bad.

Kāda sagadīšanās. Manam kompim (AMD Athlon 64 X2, Dual Core 4800+) ar "nomira" 8800GT video karte. Tieši tie paši simptomi. Skatoties video vai nu arī spēles palaižot ir tie tizlie kvadrātiņi. Reanimēt tā kā netaisos, bet labprāt uzklausītu ieteikumus par to, ko vietā ņemt. Agrāk, kad vēl darbojos IT jomā sekoju līdzi jaunumiem, bet tagad jūtos galīgs analfabēts šajās lietās un nezinu, kas ir kas. :spruce_up:

 

Video karte "nepieciešama", lai varētu arī kādu spēli uzrukāt, cik nu šis mans aizvēsturikskais Athlons var pavilkt.

 

Gribētu pieturēties pie GeForce sērijas (PCI-EX).

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau GTS450 ir labāka lielākā daļā testos par GTS250 un patērē daudz mazāk par 160W GTS250, kura jau ir morāli novecojusi. Nē nu protams, uz ziemu labāka būs GTS250 vai GTX260, tomēr kāds siltums istabā.

Link to comment
Share on other sites

gts450 ir ekvivalents gts250, 9800gtx. Gtx260 ir labāka ;)

A vot nekā. 450gts ir 192 shader procesori, kamēr 250gts ir 128 ( tāpat kā 8800gtx,8800gts g92, 9800gts/gtx). Manuprāt šis rādītājs arī pa lielam nosaka to, cik jaudīga ir karte mūsdienās.

 

Liekas ir divas 260gtx - viena ar 192 un otra jaunaakaa ar 216. Bez tam 260Gtx varētu būt minimāli lielāka atmiņas caurlaidība, jo ir 256bit un gddr3 josla, kamēr 450gts ir 128bit bet gddr5.

 

Protams, protams, mūsdienās tas vairs nekas nav, bet nu tomēr diezgan ievērojama starpība.Nedaudz dārgākai 460gtx ir teju divreiz vairāk (336).

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Kad nomira mana Asus 8800GT, es latgalītē nopirku 2 pudelītes flux un tagad tās lietoju ļoti īpašos gadījumos.

 

Kas ir flux?

Link to comment
Share on other sites

Pirmais rezultāts Google: Flux® ir zāles garīgo slimību ārstēšanai. :on_the_quiet2:

Bet vispār lodēšanas palīgviela vai palīgvielu maisījums.

Link to comment
Share on other sites

Mjā, daudziem šogad mirst GF8800GT v-kartes:(

Kad viņas iznāca daudziem bija ļoti daudz problēmu ar parkaršanu, man pašam tāda savulaik karās, jo defaultā dzese bija vienkārši smieklīga un pie 100 % slodzes kārās... beigās mainīju visu dzesi uz nopietnāku

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Lai neceptu jaunu topiku, jautāšu tepat, vai kāds var un māk reballot čipus videnēm un cik par to prasa naudas? Ja ne gluži reballot, tad pārsildīt ar normālu tehniku nevis cepeškrāsni, vai celtniecības fēnu.

 

Objekts jau apspriestais 8800gt. metas artefakti. Ja nu viss būs dārgi un slikti tad cepšu viņu. Kā būs tā būs.

Link to comment
Share on other sites

Saki lētāk, tad cik maksā rebālot vai pārsildīt.

Jaunu pirkt man pavisam nevajag, ja nebūs tad fig ar tām spēlēm, jo man jau pārēja sistēma arī nekāda, tad jāinvestē pilnīugi jaunā labā kompī ko pašlaik nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...