Jump to content

ati radeon hd 5450 draiveri


stojka
 Share

Recommended Posts

karoč, nopirku par 30ls video karti, parametri:

ati radeon hd 5450

pci-e 2.1

512mb

64bit ram ddr3 1000mhz gpu 650mhz

 

pirms šīs video kartes man bija iebūvētā sūda videne pa 3ls, cs fps bija pie ~40-50

ieliekot šo jaunu, ieinstalējot līdz nākamo disku, nekas nemainās, cs fps ~40-50, nepalīdz arī jaunāka driver instalēšana, tagad stāv 2010.05.04.

 

kad spiežu update driver, tur parāda "the wizard could not find a better match for your hardware than the software you currently have instaled"

 

ko darīt, [slēpts], ar šo videni tak jābūt stabilam 100fps

 

2octzcga60mzcd5ppziv.jpg

Labots - Mežavecis
Kakains tēmas nosaukums
Link to comment
Share on other sites

Ko tik neizdomā :D Last XP :D

Interesanti, kā Tu spēj noteikt iebūvētās video kartes cenu?

 

Draiveris, pirmkārt, jāņem no ATI lapas.

Monitoru gadījumā neesi atstājis pie "iebūvētās" video kartes?

Link to comment
Share on other sites

kas vainas last xp?

man pazistams vecis bankām kompjus taisa, pārtaisīja visu, kad mātes plate nodega, tad teica, ka tāda iebūvētā nāk pa 3ls apmēram

 

nē, monitoru piespraudu pie jaunās video kartes

Link to comment
Share on other sites

Kāds Tev monitors un kāda izšķirtspēja, un kāds refresh rate?

 

Kāpēc jālieto kaut kādi līkrocīgi apgraizīti un pietičkāti pagrīdes brūvējumi, ja var lietot oriģinālu MS instalāciju?

Link to comment
Share on other sites

22 collu Samsung, ja domāji tā..

1280x720, jo man savādāk izstiepta bilde.

 

Kāpēc jālieto kaut kādi līkrocīgi apgraizīti un pietičkāti pagrīdes brūvējumi, ja var lietot oriģinālu MS instalāciju?

 

kas manā variantā ir pagrīdes brīvējumi?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

[..] pirms šīs video kartes man bija iebūvētā sūda videne pa 3ls
man pazistams vecis bankām kompjus taisa, pārtaisīja visu, kad mātes plate nodega, tad teica, ka tāda iebūvētā nāk pa 3ls apmēram

MUUHAHAHAHAHAHA.. :D Lai tavs pazīstamais vecis uzraksta atlūgumu no bankām uzreiz, ja viņš var pateikt cenu integrētajai videokartei (pats vispār saproti, ko nozīmē "integrētā"?). Klauns, ibio.

 

Vai nu ej uz ATI mājaslapu un nokačā draiveri, vai arī samaksā kādam, kas to māk..

 

22 collu Samsung, [..] 1280x720
KO?! Modeli pasaki monitoram - tu te pilnīgas muļķības nes. Tev ir vai nu 1680 vai 1820px izšķirtspēja, a tu tur kaut kādas figņas esi saregulējis. Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Monitora modeli lūdzu!

 

Pagrīdes brūvējums ir Last XP, ko "uzlabojuši speciālisti", kuri domā, ka ir gudrāki par MS :D

 

Monitoram ir, pirmkārt, jābūt atpazītam. Nedrīkst būt "Generic monitor". Sliktākajā gadījumā jābūt kaut vai Plug n play.

Monitora izšķirtspējai vispareizāk jābūt dzimtajai (native) un atjaunošanas frekvencei (refresh rate) adekvātai (vēlams maksimālai) izvēlētajai izšķirtspējai.

Labots - IpMan
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Draiveris ir no ATI mājaslapas.

Uzliku 1680x1050 izšķirtspēju.

Tikai, lūdzu, bez apvainojumiem, es šeit nāku pēc palīdzības, ar cerību, ka Jūsu zināšanas man palīdzēs novērst problēmas, tāpēc jau Jūs esat, nē?

Kā lai es zinu modeli, sen pirkts, papīri huj zin, kurā vienā vietā jau noslaucīti..

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir 20 collu monitors, pirmkārt!

Otrkārt, tā natīvā izšķirtspēja ir 1680×1050, ar tādu Tev jāizmanto gan desktops gan spēles!

Treškārt - tu iepriekšējos v-kartes draiverus vispirms noņēmi, un tad uzinstalēji ŠO TE?

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Kā lai es zinu modeli, sen pirkts, papīri huj zin, kurā vienā vietā jau noslaucīti..

Ātri šito dzēs nost kamēr, Mežavecis neizlasa :)

karoč, nopirku par 30ls video karti, parametri:

ati radeon hd 5450

Un vispār tā videne maksā padsmit latus, tas tā lai Tu zini :Dhttp://www.1a.lv/dat...m-512i/6223920/

Labots - Dr. Nick
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Un vispār tā videne maksā padsmit latus, tas tā lai Tu zini :Dhttp://www.1a.lv/dat...m-512i/6223920/

man uztaisīt bildi, ar video kartes kasti un cenām? Valmierā, TDZ.C. Valleta, 4. stāvs, kaut kāds datorveikals, radeon karte no 34.45 uz 29.95, -15% itkā..

 

 

 

 

Treškārt - tu iepriekšējos v-kartes draiverus vispirms noņēmi, un tad uzinstalēji ŠO TE?

velku, skatīšos, ziņošu

Labots - stojka
Link to comment
Share on other sites

Valmierā, TDZ.C. Valleta, [..]
Kad pagājušomēnes biju Valmierā, gadījās tajā datorbodē ieskriet - es uz pakaļas paliku par cenām. Tur tās ieķērušās vismaz par gadu, ja ne vairāk. Laikam daudzos miestos tas tā normāli skaitās.. Un vispār - ir tak interneta veikalu ka biezs, piegāde ar kurjeruvai caur Pasta Staciju (tajā pašā Walletā starp citu viena stāv pirmajā stāvā) - priekš kam pirkt veikalā ar +30% uzcenojumu, nevis pasūtīt internetā?
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

mums jau vienalga cik viņa maksā.

tev vajadzētu domāt par to, ka tu tikko 15 ls musarā esi izmetis.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

man uztaisīt bildi, ar video kartes kasti un cenām? Valmierā, TDZ.C. Valleta, 4. stāvs, kaut kāds datorveikals, radeon karte no 34.45 uz 29.95, -15% itkā..

No 34.45 uz 29.95 !?:wtf: Ja 29.95 skaitās ar atlaidi, nu tad es esmu gar zemi, mani jau tas nesatrauc, ka tu kā jau fifi teica esi padsmit latus pakāsis.

Labots - Dr. Nick
sintakses kļūda tagos
Link to comment
Share on other sites

labi, kapēc vēl runāt par to kā būtu, ja būtu, ir kā ir un mēģinam tikt kaut kā pie skaidrības, ja ir iespējams..

Link to comment
Share on other sites

Davaj tad vēlreiz:

 

1) videokartei papildus barošanas vadus visus iespraudi?

2) vecos draiverus nonesi?

3) jaunos draiverus no mana augstāk dotā linka uzliki?

4) uzstādījumus iekš spēlēm pārbaudīji?

5) vsync ieslēdzi?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

ir iespējams.

format c: ,normālu XP Sp3 Pro vai home uzliec , tad paņem uz tikko svaigu OS uzmet tos draiverus , un pēctam ieej Ati Catalyst Control Center , sameklē pie 3d , un pats izņem "Vertical sync" uz Force OFF, tad būs tev stabils fps 100

 

EDIT by Art: sen jau ir XP SP3, labāk iesakam likt jaunāko, kas ir, ja vispār iesakam..

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1) videokartei papildus barošanas vadus visus iespraudi?

2) vecos draiverus nonesi?

3) jaunos draiverus no mana augstāk dotā linka uzliki?

4) uzstādījumus iekš spēlēm pārbaudīji?

5) vsync ieslēdzi?

----

 

1) iespraudu visu pareizi

2) nonesu visu veco, viss no ati tukšs bija

3) uzliku jaunāko, driver date tagad 2011.07.28.

4) uzstādījumus pārbaudīju

5) vsync itkā noregulēju jā

 

fps @ cs vēljoprojām no 40-50, citreiz pat 30

-----

format c: ,normālu XP Sp2 Pro vai home uzliec , tad paņem uz tikko svaigu OS uzmet tos draiverus , un pēctam ieej Ati Catalyst Control Center , sameklē pie 3d , un pats izņem "Vertical sync" uz Force OFF, tad būs tev stabils fps 100

instalēšu win7, bet uz nedēļas beigām tikai

Labots - stojka
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu mēri fps un kādā vidē?

Kas par spēli?

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

 

instalēšu win7, bet uz nedēļas beigām tikai

W7 likt uz Celerona? Nu vislabāk uzlikt normālu Win XP , ar to es domāju tādu, kuru nav kāds ķīnietis savā pagrabā apcirpis un uzķīlējis.

Link to comment
Share on other sites

Win 7 smagāks, es no viņa uz AMD 3200, RAM 1Gb, ATI2600Pro, ķieģeļus kakāju...

Vispār kādus brīnumus var gaidīt no HP5450? - tā taču oppica 64 bit kartiņa, wordu drukāt un youtube blenzt...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

[..] Vispār kādus brīnumus var gaidīt no HP5450? - tā taču oppica 64 bit kartiņa, wordu drukāt un youtube blenzt...
Nu iekš aizvēsturiskā CS jau savus kadrus 60 kā minimums viņai jāizceļ.

 

Es arī sāku sliekties uz to, ka 'uztjūnētā' OS ir līka, un ka vajag uztaisīt svaigu XP SP3 instalāciju, pa tīro uzlikt Catalyst draiverus, spēli, un tad testēt vēlreiz.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kurš gudrinieks mani samīnusoja :crazy:

Tak paskatieties, kas tajā Last XP ir palicis no oriģinālās instalācijas :D Tas tiešām ir "pēdējais", ko normāls lietotājs izmantos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Varbūt tas ir apgreidotais winxp ar DX10 pačiem un ko tik vēl ne. Un jau kopš vistas laikiem ir bijušas problēmas spēlēt OpenGL spēles dēļ sūdīgā atbalsta.

 

Man ar sūdīgākām kartēm uz wine/linux strādā ātrāk :>

Link to comment
Share on other sites

Instalē no oficiālā diska.

šaubos, vai kur tādu varēšu dabūt, ir tikai rakstītie

Link to comment
Share on other sites

Kādas versijas instalāciju vajag? OEM? Vai Retail? Kāda licence ir Tavā īpašumā?

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

IpMan, Tu speciāli viņu āzē? Tur nav ne smakas no licences. Domāju, tik daudz jau pamaniji.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir viņa nākamā problēma. Cik nesen lasīju foruma noteikumus, tad tas laikam ir ārpus šī lauciņa. Vienkārši varēju piedāvāt oficiālo čeksumu, lai ir pēc kā vadīties. Vai mazums, cilvēkam oficiālo ripuli prusaki sagrauzuši.

Link to comment
Share on other sites

Es kā kvalifcēts gaišreģis nevilcinoties saku, ka bottlnecks ir procis, liec tur iekšā kaut 570...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu lai saved tak sistēmu pie viena kārtībā. Vismaz varēs būt drošs, ka tur nav vairs jālauza galva ar citām problēmām, kas agri vai vēlu radīsies.

 

Nav jau žēl

Ofic. MSDN imidžu čeksumus skati šeit

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dr. Nick - jā

 

tiešām netikšu nekādā kopsavilkumā un gala izeja būs tikt vaļā no šīs miskastes?

Link to comment
Share on other sites

kas vainas last xp?

man pazistams vecis bankām kompjus taisa, pārtaisīja visu, kad mātes plate nodega, tad teica, ka tāda iebūvētā nāk pa 3ls apmēram

 

nē, monitoru piespraudu pie jaunās video kartes

 

LOL, man vienkārši trūkst vārdu :D

Nez bankām viņš ar LastXP liek virsū? Tu maz, jefiņ, saproti, jo nozīmē iebūvētā videokarte? Šama ir UZLODĒTA uz plates. Kā var noteikt tam cenu? Atņemot no mātenes cenas RAM slotu un Soketa cenas? :wacko2: Es vienkārši hu*eju.

 

Ja gribēji, lai kapā normāli CS, tad, kaut ko ar 128bit joslu vismaz vajadzēja skatīties.

 

 

Nu iekš aizvēsturiskā CS jau savus kadrus 60 kā minimums viņai jāizceļ.

 

Nezinu kā ar veco CS 1.6 un pēdējiem patch ir, bet CS:S grafika gan krietni mainījusies, kopš tā pirmsākumiem, ja Betas versiju pasīks būdams spēlēju ar 30-35FPS @ Celeron 1.1, 384RAM, GeForce4... Tagad var aizmirst par CS:S uz tāda konfiga.

Labots - Exiic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...