Jump to content

RRR Cr2.002.002


NikerS_2121
 Share

Recommended Posts

Vai kads zin kaut ko vairak pa so RRR Cr2.002.002 pastiprinataju?

 

Es tadu vakar dabuju un nezinu ka vinu dabut pie dzivibas! kur kas jasledz utt...

 

Ja kads kaut ko par vinu zin tad raxtat! vienkarsi interneta par vinu neko nevareju atrast!

Link to comment
Share on other sites

ja tu neieliksi bildi, tad... es nezinu, kas tas tāds ir, un baidos, pat Didzis nezin :)

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

paaag... manuprāt komutācijas ierīce ir tikai daļa no pastiprinātāja, nevis pastiprinātājs. Es tā spriežu, jo angliski tas tulkojas kā "switching device"...:sarkasms:

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

nna nē, psrs laikos "usilitelno-komutacionnoje ustroistvo" bija tas, ko mēs saucam par "integrated amplifier" - tātad, ne plika jaudas pakāpe, bet arī visa ieeju komutācija, mic un phono preampi, komutācija, tembrs, citas korekcijas, izeja uz magnetofoniem. Pēc indeksa sprieežot, tas ir kāds prototips vai pirms sērijas konstruktoru biroja iekšējais projekta apzīmējums. nebrīnīšos, ja izrādīsies tas pats UKU-020, U101 vai 7xxx. Bildi jau nu autors verēja ielikt.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Puis,

tu auz cieņas pret pārējiem, kas tev centās palīdzēt, vismaz tad ieliktu info, kas tas par zvēru, jeb rīkosies kā latvietis vulgaris? Piekakā forumu ar savu vajadzību un notinas?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NikerS_2121

nu paldies ka palidzejat

 

un tas ir lkm 80 gadu radiotehnikas pastiprinatajs kuru es nevareju dabut pie dzivibas bet tagad man tas sanaca!

Link to comment
Share on other sites

tauta gribēja bildes redzēt - vai tas kāds prototips , sākotnējā versija etc...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NikerS_2121
(labots)

vo beidzot dabuju bildes

Labots - Žaks Kustō
Kurš lasīs un ievēros noteikumus?
Link to comment
Share on other sites

Nu tak uzreiz būtu teicis, ka runa iet par veco UKU-020 pastūzi, tad diskusijas nebūtu un veči būtu tev visu izstāstījuši.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sakārto bildes! Max malas garums 800 pix!

Link to comment
Share on other sites

Bili točna vajag sakārtot!

Ta nu ir, ka paaudzes mainās un jaunatne visklasiskāko UKU020 vairs nepazīst :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Jā, puikas neredz uz priekšas paneļa nosaukumu, meklē mistiskus šasijas numurus.

Ak jā, uzraksti taču krievu valodā :)

Link to comment
Share on other sites

O, jā! Šitāds savu laik bija, kopā ar RRR s90f un vilmas kasetniku. Mazliet nostaļģisks aparāts. Bija ok, tik dūca skaļāk par ledusskapi :D

Netceros, kapēc tā trīsdesmitniece uz galda mētājās.

post-88868-0-74311900-1314613898_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Vakar tieši tādu demontēju :D Nestrādāja, protams. Savācu radiatorus, transformatoru, indikatorus un spuldzītes ar visām patronām- gan noderēs! :D pārējo izmetu. Korpusu krāsniņai atstāju. Ā un vēl man tagad ir četri kt-808, nu nez, varbūt pēc pāris gadiem uzcepšu kādu ampu... :on_the_quiet2:

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...