Jump to content

Dīvainas problēmas ar internetu.


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Nesen man no itin nekā sākās kaitinošas interneta problēmas.

Ir tā, bieži vien lai ieietu kādā interneta lappusē, man vaig nospiest enter vairākas reizes, līdz vispār viņš ieiet. Tad vēl viņš ir kļuvis ievērojami lēnāks, un uz video (piem. Youtube) bieži vien uzmet ''connection problem'' utt, un vajag nezin cik tu reizes refreshot lai vispār parādītu to video. Tad arī bieži man lappusēs ir tā, (grūti izskaidrot), ka, piemēram, ieejot kaut vai kādā ziņu lappusē, man tikai ir balts fons ar rakstiem.

 

Esmu mēģinājis ar gan ar explorer, firefox, google chrome utt. bet visur viena un tā pati problēma. Kāds var dot kādu padomu ko darīt lietas labā?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds provaideris, kāds plāns?

 

Iemet kādu Linux LiveCD un paskaties kas tad notiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir Lattelecom provaideris. Un kas tas par plānu un Linux LiveCD? Man nav Linux bet gan Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Nu un ka windows? Ar Live CD redzēsi, ka viss darbojas (visticamāk) un vainīga ir tava piedrazotā OS. Vai nu iztīri, sakārto sistēmu, vai pārinstalē un būs OK.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

1. ko vajadzēja darīt ir pazvanīt provaiderim. Tas tad arī pateiktu, ka problēma ir jāmeklē tevī, vai arī viņiem pašiem problēmas tīklā.

2. Ja problēma ir tevī (9 no 10 gadījumiem). Paņem to live cd - iebūtojies. Tad redzēsi vai problēma softā vai dzelžos. Ja arī no Live CD neiet normāli, tad visticamākais, ka gļuko tava tīkla karte un/vai routers.

 

Ibio, ja rakstāt tīkla problēmas, tad kaut paintā uzzīmējiet savu pieslēguma shēmu, vai ja dators pa tiešo pie provaidera vada, tad pieminiet to.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
<br /><a href='http://www.livecdlist.com/' class='bbc_url' title='Ārējā saite' rel='nofollow external'>http://www.livecdlist.com/</a><br /><br />Lejupielādē, ieraksti CD, iebooto no CD un tad pēti vai problēmas turpinās.<br />
<br /><br /><br />

 

Kurš man būtu no tā garā saraksta jāņem tieši?Tur baigi daudz, un tieši to Linux LiveCD neieraudzīju.

Labots - Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

Pazistama lieta - saucas packet lost. Papingo teiksim www.latnet.lv ar 1500baitu pakam. No sakuma palaid cmd pec tam uzraksti ping -t -l 1500 www.latnet.lv un lieta uzreiz bus skaidra.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Piekrītu The_Saint:

 

1. Pazvani savam interneta provaiderim (sniedzējam) un izstāsti visu to pašu, ko sarakstīji te. ;)

2. Ja viņi apgalvo, ka viss ir :good: ---> nolādē Linux LiveCD un iebūtojies no tā. Palieto netu, redzēsi vai problēma pastāv vai ir zudusi. Derēs Ubuntu:

 

Download

 

Vai ir kas neskaidrs?

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

rabarbers

Uzinstalē "Windows XP Manager" iztiri datoru ar programmas palīdzību pec tam ieej sadaļā remont palaid opciju,opcijas darbības beigās restartē datoru visam vajadzetu strādāt.

Labots - rabarbers
Link to comment
Share on other sites

Atvilkt, izvilkt vajag failu nevis nolādēt. It sevišķi atvērtā koda programmas.

Tas ir trakāk kā izskata vai veidola vietā likt ''ādiņas''.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Uzinstalē "Windows XP Manager" iztiri datoru ar programmas palīdzību pec tam ieej sadaļā remont palaid opciju,opcijas darbības beigās restartē datoru visam vajadzetu strādāt.

 

Paldies. Windows Xp Manager man palidzeja.

Labots - Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...